Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kinek milyen a zöldkártyás matricája c14nz-n? Enyém piros...

Nekem is az lesz.

Más: láttam ma egy bordó 5-ajtós Astrát FAF-es rendszámmal Opelklubos rendszámkerettel Fehérváron az Auchannál, mögötte mentem, aztán lementünk az M7-re, ahol megelőztem. Ki lehetett az?

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés..

Szerintetek mennyiért tudnám eladni az autóm ? vagy mennyit kérjek érte ?

94-es átlagos állapot. 300 ezer km..

Caraván kivitel, isuzu dízil..

Bal sárvédőív rozsdás.. Amúgy a egyben van.

Klikk Igaz 1993-as, de caravan és isuzu motoros. Különösebb baja elsőránézésre külsőleg nincs. :)

Link to comment
Megosztás:

Klikk Igaz 1993-as, de caravan és isuzu motoros. Különösebb baja elsőránézésre külsőleg nincs. :(

"Rendezett belsővel" ;) csak nem tudom miért van laskára szakadva a bal 1 kárpitja :D :P végülis rendezett :) le van rendezve :D na meg az a 166 ezer :lol: az télleg hab a tortán mint a vonóhorog :D ha ez ennyi akkor az enyém mennyit érhet? <_<

Jjah, wótam kint pecázni. Bedobom, megfordulok, 5 másodperc és a jelző spanon -_- húzok egy picit rajta hátha a víz mozog, semmi, kinyomom a nyeletőt erre svíííííííííí B) :D odacseszek egyet neki, tépi-cibálja mint az állat, küzdöttem is vele vagy 20 percet mire kihoztam olyan 80 méterről, erre kidugja a fejét egy olyan legalább 15 kilós krokodil :( pontykajára :lol: addig is tartott a 25-ös előke, rántott egyet azt cső -majdnem homlokon bacott az etetőkosár, hiába állítottam lazára a féket :lol: összepakoltam azt "majd jövök..." :icon13:

Link to comment
Megosztás:

"Rendezett belsővel" ;) csak nem tudom miért van laskára szakadva a bal 1 kárpitja :D :P végülis rendezett :) le van rendezve :D na meg az a 166 ezer :lol: az télleg hab a tortán mint a vonóhorog :P ha ez ennyi akkor az enyém mennyit érhet? <_<

Jjah, wótam kint pecázni. Bedobom, megfordulok, 5 másodperc és a jelző spanon -_- húzok egy picit rajta hátha a víz mozog, semmi, kinyomom a nyeletőt erre svíííííííííí B) :D odacseszek egyet neki, tépi-cibálja mint az állat, küzdöttem is vele vagy 20 percet mire kihoztam olyan 80 méterről, erre kidugja a fejét egy olyan legalább 15 kilós krokodil :D pontykajára :lol: addig is tartott a 25-ös előke, rántott egyet azt cső -majdnem homlokon bacott az etetőkosár, hiába állítottam lazára a féket :( összepakoltam azt "majd jövök..." :icon13:

Én legutóbb a fancsikán voltam. De akkor voltam elsőnek és utoljára.. :( Én akkor 1 szereléket el is b*sztam. Pontosabban nem én, hanem a kis rész ahol fel kell kötni alapból rosszul volt a szereléken. Amikor behajítottam akkor repült..csak az a baj hogy a szerelék. Kosár plusz 2 horog úgy ahogy van beszakadt és berepült a tóba :lol:

Nekem az utóbbi 1 évre rá lett költve közel 690-700e Forint...Szóval semmiképp nem adnám el, mert pénzkidobás lenne.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én legutóbb a fancsikán voltam. De akkor voltam elsőnek és utoljára.. <_< Én akkor 1 szereléket el is b*sztam. Pontosabban nem én, hanem a kis rész ahol fel kell kötni alapból rosszul volt a szereléken. Amikor behajítottam akkor repült..csak az a baj hogy a szerelék. Kosár plusz 2 horog úgy ahogy van beszakadt és berepült a tóba :D

Ezért nem bízom én mindenféle kosárfonóra a cuccomat :D saját magam rakom össze, előfordul, hogy előkötött horgot kapok csak olyan méretben ami kéne de arról is legyalulom a damilt abban a pillanatban amint helyretételre kerül a sor :icon13: pl a feederes távtartó csöveim évek óta hibátlanok pedig csak legumiztam a hajtásuknál jó nagy cívás közepette, főleg hogy nem is törik úgy az acél forgókapocs mint az a kis semmire való műanyag fül B) azóta pár kosarat eldobtam volna környezetszennyezni :) jó lenne már a Dunán márnázni megint egy kicsit.. :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Ezért nem bízom én mindenféle kosárfonóra a cuccomat ;) saját magam rakom össze, előfordul, hogy előkötött horgot kapok csak olyan méretben ami kéne de arról is legyalulom a damilt abban a pillanatban amint helyretételre kerül a sor :lol: pl a feederes távtartó csöveim évek óta hibátlanok pedig csak legumiztam a hajtásuknál jó nagy cívás közepette, főleg hogy nem is törik úgy az acél forgókapocs mint az a kis semmire való műanyag fül :D azóta pár kosarat eldobtam volna környezetszennyezni :) jó lenne már a Dunán márnázni megint egy kicsit.. -_- B)

Nem kispályázol :D

Következő nyáron amúgy összehozhatnánk valami kis opeles-pecás-tóparti-sátrazós-főzős dolgot 1 jópáran :icon13:

Muter mesélte jött hazafele a városból, egy srác leszállt a buszról, és véletlen meglökött egy ilyen 150centis kis görcsöt. "kivagyok mivagyok" féle kisistent. Aztán egy 16-17 éves srác véletlen meglökte leszállás közben, erre az a kis majom utánnaugrott aztán lefejelete a srácot úgy, hogy a percben megfeküdt.... :D

Mik vannak.. Azért kemény. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem kispályázol :lol: Következő nyáron amúgy összehozhatnánk valami kis opeles-pecás-tóparti-sátrazós-főzős dolgot 1 jópáran :D

Muter mesélte jött hazafele a városból, egy srác leszállt a buszról, és véletlen meglökött egy ilyen 150centis kis görcsöt. "kivagyok mivagyok" féle kisistent. Aztán egy 16-17 éves srác véletlen meglökte leszállás közben, erre az a kis majom utánnaugrott aztán lefejelete a srácot úgy, hogy a percben megfeküdt.... :icon13:

Mik vannak.. Azért kemény. B)

Szeretem a vadvizet -_- nem neveldei zsírdiétás dagadt ponytokat szeretek fogni :) különben is, csak fogni szeretem, flamolni már nem nagyon ;) de ja, össze lehetne hozni ha minden adott.. :lol:

:D :P 10enéve is voltak ám kemény srácok :D aztán mikor a torkukra került a tőr polírral élezett pengéje mingyá nem volt olyan nagy az arcuk :( fejelés ellen meg legjobb szitu földre nézni <_< ha azután is olyan kemény legény a talpán akkor már lehet bízni hozzá.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeretem a vadvizet B) nem neveldei zsírdiétás dagadt ponytokat szeretek fogni :) különben is, csak fogni szeretem, flamolni már nem nagyon :D de ja, össze lehetne hozni ha minden adott.. :P

;) :D 10enéve is voltak ám kemény srácok :D aztán mikor a torkukra került a tőr polírral élezett pengéje mingyá nem volt olyan nagy az arcuk :lol: fejelés ellen meg legjobb szitu földre nézni <_< ha azután is olyan kemény legény a talpán akkor már lehet bízni hozzá.. :icon13:

Nah, majd akkor erre visszatérünk :lol:

:lol: Ha elképzelem,hogy Nekedállna valami ehez a maihoz hasonló "utcai hős", nem hiszem, hogy nagy és sok jövője lenne -_-

Link to comment
Megosztás:

Nem kispályázol :lol:

Következő nyáron amúgy összehozhatnánk valami kis opeles-pecás-tóparti-sátrazós-főzős dolgot 1 jópáran <_<

Muter mesélte jött hazafele a városból, egy srác leszállt a buszról, és véletlen meglökött egy ilyen 150centis kis görcsöt. "kivagyok mivagyok" féle kisistent. Aztán egy 16-17 éves srác véletlen meglökte leszállás közben, erre az a kis majom utánnaugrott aztán lefejelete a srácot úgy, hogy a percben megfeküdt.... :)

Mik vannak.. Azért kemény. :D

Hú de megennék most egy jó halászlevet pl :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nah, majd akkor erre visszatérünk :D

:D Ha elképzelem,hogy Nekedállna valami ehez a maihoz hasonló "utcai hős", nem hiszem, hogy nagy és sok jövője lenne <_<

Oks ;)

Kb nekem se -_- igencsak skótkockásra barnulnék.. :lol:

Hú de megennék most egy jó halászlevet pl B)

Jövőre (ha lesz rá keret) elfelejtem a Balcsit, inkább elmennénk Győrbe egy pár napra, állítólag szép város meg sok a látnivaló :icon13: vadvíz is kerül azt ott is lehetne valamit összehozni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Oks B)

Kb nekem se -_- igencsak skótkockásra barnulnék.. <_<

Jövőre (ha lesz rá keret) elfelejtem a Balcsit, inkább elmennénk Győrbe egy pár napra, állítólag szép város meg sok a látnivaló :D vadvíz is kerül azt ott is lehetne valamit összehozni.. :)

Győr... :icon13: Unokatesóm is ott van, meg ott melózik. Ők szoktak a haverjaival néha nyáron este főzni a dunaparton. :D Ja és D Kadettes ;) Tényleg Győr közel van jópár Opeleshez is, ott még létszám is lenne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap sem szóltál hozzám. :P :)

Összefüggő, legalább 10-20 perces beszélgetésre ritkán van időm. Ne haragudjatok.

Mindenre egyedül vagyok, most ha már vége a kinti munkáknak is, több időm lesz. Ígérem. :D

Kinti munka? Elkezdtem ásni a kertet szombaton aztán jött az eső. A tecsóban 70forint egy kiló sárgarépa, végülis van értelme. :lol:

Akkor jó :D

Más: Na van szép új "harmonika" csövem... és tapintásra nem gagyi az anyaga, remélem sokáig húzza :lol:

Azon gondolkodtam, vegyek-e 3500Ft-ért hóláncot vagy se ;)

Hát ha azt számolod, hogy valahol belecsúszol az árokba, feldobod és kijössz vele, akkor nem pénz. Ha sohasem kell, akkor pénzkidobás. <_<

Oks :(

Kb nekem se B) igencsak skótkockásra barnulnék.. -_-

Jövőre (ha lesz rá keret) elfelejtem a Balcsit, inkább elmennénk Győrbe egy pár napra, állítólag szép város meg sok a látnivaló :lol: vadvíz is kerül azt ott is lehetne valamit összehozni.. :icon13:

Gyere! :D

Link to comment
Megosztás:

Győr... <_< Unokatesóm is ott van, meg ott melózik. Ők szoktak a haverjaival néha nyáron este főzni a dunaparton. :P Ja és D Kadettes :lol: Tényleg Győr közel van jópár Opeleshez is, ott még létszám is lenne :icon13:

Ajjé :lol: a kadétklub jó része ott lakozik -_- azokért az arcokért már megéri odamenni :lol: bírom őket.. B) :D

Gyere! ;)

Jah :( csak majd még valami szállásfélét kell nézni ami nem horror összegbe kerül :D de ez még a jövő zenéje :) de tervben van.. :D

Link to comment
Megosztás:

nyárigumi: cserélve

olaj: cserélve

olajszűrő: cserélve

légszűrő: cserélve

a fejemet úgy bebasztam, mint vmi kandikamera felvételen, gyorsan körül is néztem vane vki a pincébe de szerencsére nemvolt, szal kiröhöghettem magam :) csak annyit mondok homlokomon is púp van meg a tarkómon is :D

Link to comment
Megosztás:

OFF

Nagybratyóéknak vettünk most autót, kereskedésekben is keresgéltünk, de nem volt értelmes (Debrecen/Békéscsaba/Nyíregyháza) pár Polo-t is néztünk, és az egyiknél a kereskedő srác maga mondta, hogy ő nem árul zsákbamacskát, kicserélte a kormányt, és az óra sem mutat valós értéket ! "szerinte" ! :) - azért ez elég dúrva nem? 4szemközt azt is elárulta, hogy a bontósok a haverjai, és nem tekergetik az órákat, hanem cserélik!- azért ez még dúrvább! - Na de ez magyarország!

<_< Tegnap lementünk az asszonnyal egy afféle 1 napos kirándulásként a megzsibbadásból Szarvasra szédelegni az arborétumba, visszafelé bementünk Csabára a "piros és nem hüye boltba", unokaöcsém szerint ott ócók az audiocuccok, vettem is egy ilyent, igen, Debrecenhez képest 4 ezerrel volt rövidebb :icon13: :lol: Na a lényeg, hogy az összes ilyen nagy műanyag lezárt dobozokba volt belerakva. Kérdem a csávót, hogy itt mindent lakat alatt tartanak? Debrecenbe simán ki vannak pakolva a bemutató pult alá azt amelyik tecc azt viszi a csávó. Ennyit mondott rá: "ez itt kelet-európa.." :D

Link to comment
Megosztás:

Ajjé :icon13: a kadétklub jó része ott lakozik :lol: azokért az arcokért már megéri odamenni ;) bírom őket.. -_- B)

Jah :D csak majd még valami szállásfélét kell nézni ami nem horror összegbe kerül <_< de ez még a jövő zenéje :D de tervben van.. :D

Hányan jönnétek? :)

Link to comment
Megosztás:

Én az ottalvós részt majd megtudnám oldani unokatesómnál ha győri mókázásról lenne szó jövőnyáron :) Csak akkor dönteni kéne, ha tényleg összejöhoznánk 1 ilyet, hogy Blitz-weekend, vagy egy ilyen összeröffenés. Azért Debrecen messze van a Balatontól, hátmég Győrtől. A lóvé meg ugye nagyúr.

Link to comment
Megosztás:

Én az ottalvós részt majd megtudnám oldani unokatesómnál ha győri mókázásról lenne szó jövőnyáron <_< Csak akkor dönteni kéne, ha tényleg összejöhoznánk 1 ilyet, hogy Blitz-weekend, vagy egy ilyen összeröffenés. Azért Debrecen messze van a Balatontól, hátmég Győrtől. A lóvé meg ugye nagyúr.

Vagy mindkettő :lol: hét eleje Győr, wíkend meg blicc :) de hát kinek mi adja.. -_-

Apropó, Tiv szenvedett hasonló dologban? :icon13: :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy mindkettő :lol: hét eleje Győr, wíkend meg blicc :) de hát kinek mi adja.. -_-

Apropó, Tiv szenvedett hasonló dologban? :icon13: <_<

Végülis megoldható az a rész is B) Még havernak is megigértem, hogy nyáron elmegyek hozzá fehérvárra. 1 nyár alatt 3szor megjárni a debrecen-balaton távot már murva sok lenne :D

De ha választani kéne, akkor inkább 1 kurvajó bográcsozás, hülyülés-baromkodás az éccaka folyamán. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg a nejem :icon13: meg a bódé :D

Én az ottalvós részt majd megtudnám oldani unokatesómnál ha győri mókázásról lenne szó jövőnyáron :) Csak akkor dönteni kéne, ha tényleg összejöhoznánk 1 ilyet, hogy Blitz-weekend, vagy egy ilyen összeröffenés. Azért Debrecen messze van a Balatontól, hátmég Győrtől. A lóvé meg ugye nagyúr.

Hárman szerintem elfértek nálunk is. :lol: Elleszünk, traktort szerelünk. <_<

Link to comment
Megosztás:

De ha választani kéne, akkor inkább 1 kurvajó bográcsozás, hülyülés-baromkodás az éccaka folyamán. :icon13:

:)

Hárman szerintem elfértek nálunk is. :lol: Elleszünk, traktort szerelünk. <_<

Ha a családodnak nem okoz problémát.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.