Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csak van aki örült annak, hogy újra írok. :)

Meg van aki azt a q@&#va messengert nézi nincs-e ott a címsorban, hogy "Edit".. :icon13:

Szerintem a hf tömítés lesz az. De csak "belül" a tűzfal felőli részen olajos.

Most annyira nem vagyok képben a motorral de nem lehet, hogy a szívósornál a tömítés nem okés? <_< Mert ott is kijöhet olaj.. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg van aki azt a q@&#va messengert nézi nincs-e ott a címsorban, hogy "Edit".. <_<

Valamelyik nap sem szóltál hozzám. :icon13: :)

Összefüggő, legalább 10-20 perces beszélgetésre ritkán van időm. Ne haragudjatok.

Mindenre egyedül vagyok, most ha már vége a kinti munkáknak is, több időm lesz. Ígérem. :D

Link to comment
Megosztás:

Izgalmas óráid lehetnek! B)

info van most! :D :) a tegnapit is megmagyaráztam! :D :D am ma jó jegyeket is kaptam! :P

Valamelyik nap sem szóltál hozzám. ;) <_<

Összefüggő, legalább 10-20 perces beszélgetésre ritkán van időm. Ne haragudjatok.

Mindenre egyedül vagyok, most ha már vége a kinti munkáknak is, több időm lesz. Ígérem. :icon13:

kinti munka?? remélem a cég alapítás van folyamatban! :lol: :lol: :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap sem szóltál hozzám. :lol: :)

Összefüggő, legalább 10-20 perces beszélgetésre ritkán van időm. Ne haragudjatok.

Mindenre egyedül vagyok, most ha már vége a kinti munkáknak is, több időm lesz. Ígérem. :D

Télleg? :icon13: Esküszöm, hogy nem láttalak <_< és nincs harag, tudom hogy eléggé elfoglalt vagy.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Annyira jó, hogy elolvastátok az oldal tartalmát :D

Nem lehetséges, hogy 1 online biztosítási portál promociójáról van szó ?

Már az URL címében benne van... :)

És ha már üzemanyag:

"Ismét változik az üzemanyagok ára szerdától a hazai kutakon: a benzin 4 forinttal drágább, a gázolaj pedig 3 forinttal olcsóbb lesz - értesült a holtankoljak.hu internetes portál"

Link

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.