Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya!

Használd ez-t

Ha adhatok egy tanácsot...

Adhatsz kösz, de egészen eddíg ez volt, és tegnap már sokadszorra nem működött, volt egy tartalékba, de most pont az sem volt jó, ezért kértam ötleteket, de azért kösz! B)

2 éven át? :lol:

Mutálódott a vírus. Amúgy ha belegondolok emiatt kétszer is hagytam, hogy asszony belebacca a vállamba a tűt. :icon13: Mondom nem nyomtad túl mélyre? Á, dehogy, akkor elgörbült volna a csonton! <_< :D

Akkor nyugodtan fogk aludni, csak azon fog járni az agyam, hogy fogok betákolni még egy tartót a fólia alá ... elég is lesz -_-

na jojan léptem csá

Én most elkezdtem gyüjteni a nagy raklapokat amiken a hungit hozzák, olyan 2X1 méteres, mindkét oldalán deszkasor. Ha összejönne annyi lehet összeütök belőle egy garázst. 10X10-es fa vázzal, ez meg lenne az oldalfal, kívül felcsavaruznák rá OSB-t +hungi, háló , ragasztó, szín, bellül meg vagy megint OSB, vgy karton. Közé meg mehetne gyapot szigetelésnek. A tető már megvan, mert elbontanám a beállót, és csak rádobnám a tetejét. Mondjuk kellene vagy 4X7-es hogy körbe lehessen járni a kocsit szerelni, ugye az kábé 20 raklap állítva, de most elkezdünk panelokat, lehet még az idén öszejönne. :)

Link to comment
Megosztás:

A váltón felül van egy kicsi olaj és az adagoló környékén a blokk eléggé olajos, az önindító szintén. A hengerfej tömítésnél eresztene?

Nézd meg a résolajcsöveket, nincs-e valamelyik kilyukadva :D

úúú...de parfüm ízű ez a szőlő :)

Nem kell befújni vele azt nem lesz B) :D <_<

Akkor vegyél vmi rendes felnit, ne ilyen pókhálósat.

De ha a csillaggarázsban bebaccák valamelyik üvegét a kocsinak legalább megy hozzá.. :icon13: :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

A résolajcsöveknek nem csak a gázolajhoz van köze?

Olvastam régebben a fórumon, talán Tiv-nek szivárgott.

Ma csináltam pár képet, egy-kettő sikerült valamennyire.

Látni, hogy a blokkon folyik végig az olaj.

Jaaa, neked Isuzu van, bocs :) igen, elképzelhető, hogy a hf tömítés kaki de az sem lehetetlen, hogy maga a szelepfedélé.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaa, neked Isuzu van, bocs :) igen, elképzelhető, hogy a hf tömítés kaki de az sem lehetetlen, hogy maga a szelepfedélé.. :D

Szerintem a hf tömítés lesz az. De csak "belül" a tűzfal felőli részen olajos. Hogyan lehetne megtudni pontosan hogy az a gond. Lehet egyáltalán a motor bontása nélkül?

Ez okozhat valami egyéb gondot pl. a hűtővíz és olaj keveredhet emiatt?

Vagy felesleges foglalkozni vele?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.