Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Aki öregíteni akarja a kocsiját vegyen pókhálóst <_< :icon13:

Egy 14 éves autón mit öregítek? :) Azt külön szeretném, hogy korban kb. az autóval egy idős "dizájnja" legyen. Bár láttam valahol acélfelnit is ami tetszett, szépen meg volt csinálva, csak arra meg tolhatnék per-per-peres gmikat, amit meg nem akarok :D

Link to comment
Megosztás:

Egy 14 éves autón mit öregítek? :) Azt külön szeretném, hogy korban kb. az autóval egy idős "dizájnja" legyen. Bár láttam valahol acélfelnit is ami tetszett, szépen meg volt csinálva, csak arra meg tolhatnék per-per-peres gmikat, amit meg nem akarok :D

Kinézetét <_<

Akkor egy tíz évvel el vagy tájolva :icon13:

80as évek hahó :lol:

BMW%20E30%20Body%20Kit%20Front%20Side%20BBS%20View.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nah, ezek jók. Csak rossz autó van rajtuk :) Akkor linkelj valamit 94-ből hátha megtetszik :D

Azért ezek a felnik messziről ismerik csak a pókhálós vackodat... kajak olyat akarsz venni? akkor inkább vegyél 5 küllőset, az legalább mutat vhogy, és árba se drágábbak.

A másodikat elfogadnám, de a kormánynak tényleg rossz oldalára építették az autót <_< (na jo az elsőt is elfogadnám )

Link to comment
Megosztás:

Így is lehet mondani! :)

Meg úgy, hogy bekapod. <_< :icon13:

Az idézést akkor se értetted, és elég sok emberke eltémázott arrol a kapott, adott vagy nem adott, nem kapott pusziról :lol:

Egyébként legkisebb problémám is nagyobb ettől tényleg, most pl az hogy a ponyvagarázsom rá volt roskadva a kocsira, ugy lökdöstem le róla a vizet, meg szurkáltam pár lyukat, hogy kicsorogjon ha megtelik vízzel a ponyva...holnap meg feszíteni kell rajta egy másik tartógerendával...

Az is nagyobb probléma, hogy minek van ott az a korlátozottan szó... :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Minél tovább nézem, annál inkább azt érzem hogy én :D <_< Azt is látom, hogy piroson, a fehér felni tetszik :)

Akkor FAKK :icon13: Ez alap,hogy a pirosautón a fehér felni faxa B) fordítva viszont blöáááá :lol: Vgyél akkor oplefelnit, aminek a sok egyenes küllöje van, és fujd le fehérre. Ennyit tudok a témakörhöz hozzáfűzni, más egyebet nem. -_-

Link to comment
Megosztás:

Akkor FAKK :D Ez alap,hogy a pirosautón a fehér felni faxa -_- fordítva viszont blöáááá <_< Vgyél akkor oplefelnit, aminek a sok egyenes küllöje van, és fujd le fehérre. Ennyit tudok a témakörhöz hozzáfűzni, más egyebet nem. :lol:

Találtam fehéret :icon13: http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum...ufelni_15_4x100 Mindegy... sokára lesz olyan hogy én felnit veszek... Most úgyis bódéjavításra van gyűjtés. Kerekek majd jövő nyárra legfeljebb :)

Link to comment
Megosztás:

Találtam fehéret :D http://racing-bazar.hu/alkatresz/felni-gum...ufelni_15_4x100 Mindegy... sokára lesz olyan hogy én felnit veszek... Most úgyis bódéjavításra van gyűjtés. Kerekek majd jövő nyárra legfeljebb :)

ilyet mondtam neked, csak ennek szép nagy pereme van teccik :lol:

Ittál vagy mi van veled ? <_< :icon13:

Amíg a vizet lökdöstem, meg feszítettem aponyván nyeltem keves esőt, de nem ittam, miért? Cak mondtam, hogy igaz, hogy felnit kért te meg mutattál. Problem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.