Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :)

De a Te ajtód nem is lenne jó Pepének... :icon13: <_<

Én úgytudom,hogy egy caravanra keres. :D (Unokatestvére 1.7D Caravanjára) ha jól emlékszek.

Nem unokatesóm, csak haver, de a kocsi öcsém volt kocsija, és igen, fehér Caravan 17DR :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én úgytudom,hogy egy caravanra keres. :icon13: (Unokatestvére 1.7D Caravanjára) ha jól emlékszek.

A fehér Caravanra kell neki szerintem. :lol: Egyébként szia és nekem sem okozott problémát a puszi. -_- Sőt, alap. B)

Akkor én vagyok lemaradva. <_< Bocsi! :)

Szia! :D Már nem is emlékszem, hogy Tőletek megkérdeztem-e vagy csak lelkesen lenyomtam 2-2 puszit. :D

De örülök, ha nem probléma. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor én vagyok lemaradva. <_< Bocsi! :)

Szia! :D Már nem is emlékszem, hogy Tőletek megkérdeztem-e vagy csak lelkesen lenyomtam 2-2 puszit. :icon13:

De örülök, ha nem probléma. :lol:

Inkább ez hogy magadtol adod, mint egy itteni csaj ismerősöm, akit kétéve ismerek, és kb kétszer adott puszit... "mert milyen már az"

Link to comment
Megosztás:

Kérdezted. :D

Aaannyira figyelmes vagyok. :) Akkor talán Tiv.-nek és Alexnek sem okoztam álmatlan éjszakát. <_<

Inkább ez hogy magadtol adod, mint egy itteni csaj ismerősöm, akit kétéve ismerek, és kb kétszer adott puszit... "mert milyen már az"

Nem mindenki szereti az ilyesmit. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

:icon13: Annyit adnál érte? Elég azokért a 2 kockatükör is :D :lol:

Jó hogy szólsz, azok is megvannak még :) Meg a kormányok. Meg a műszeregységek. Meg a... gyakorlatilag semmit sem sikerült eladni az elmúlt 2 hónapban :D <_< ) Viszont vettem 4 kilincset, meg egy hátsó ablaktörlőt -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.