Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha gondolod, nekem csak a hátsó üveg legyen benne.

Gondolom valami rohadékot akarsz kicserélni hibátlanra.De ha nem, nekem elvileg van 1 hátsóajtóm amit leszedtem, szét van rohadva, de a hátsóüveg benne van. Esetleg fel tudod használni? Mert akkor hétvégén utánnanézek, hogy megvan-e még és nem boltolta-e el uncsim vagy faterom. Ha megvan és el tudsz jönni érte vagy el akarod valahogy szállítani szivesen odaadom. Nekem szükség nincsen rá. De! csak ha megvan

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod, nekem csak a hátsó üveg legyen benne.

Még nem csináltam vele semmit.

De most legalább működik...

És egy működő fos is lehet jobb, mint egy kiváló, ám de nem működő képmegosztó... :D

(Ja és tudom, hogy és szóval nem kezdünk mondatot... :) )

Éppen, de lehet, hogy két perc múlva süket. coldline az jó, még nem volt vele probléma.

Link to comment
Megosztás:

Még nem csináltam vele semmit.

Éppen, de lehet, hogy két perc múlva süket. coldline az jó, még nem volt vele probléma.

Tavaly dec 31-én állt le először és eddig utoljára. <_< Behalt egy remekbeszabott istenített márkájú vinyó. :icon13: :) Fáradtan is jött szilveszterezni velünk a tulaj. :D

Link to comment
Megosztás:

Tavaly dec 31-én állt le először és eddig utoljára. <_< Behalt egy remekbeszabott istenített márkájú vinyó. :icon13: :) Fáradtan is jött szilveszterezni velünk a tulaj. :D

Nekem nagyon lassú... egyképet is sokára tölt fel, mi lehet a hiba, ezt leszámítva mindig működik.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom valami rohadékot akarsz kicserélni hibátlanra.De ha nem, nekem elvileg van 1 hátsóajtóm amit leszedtem, szét van rohadva, de a hátsóüveg benne van. Esetleg fel tudod használni? Mert akkor hétvégén utánnanézek, hogy megvan-e még és nem boltolta-e el uncsim vagy faterom. Ha megvan és el tudsz jönni érte vagy el akarod valahogy szállítani szivesen odaadom. Nekem szükség nincsen rá. De! csak ha megvan

Igazából maga az ajtó a lényeg, a benne levő üvegen meg van egy csúnya karc (amit egy viharos időben egy áruház faláról leszakadt reklámtábla okozott), ezért lenne jó azt is cserélni az ajtóval együtt. Azt az üveget érdemes eltenni egyébként, mert az az autó legdrágább üvege, vagy kétszer annyiba kerül, mint az első szélvédő!

Link to comment
Megosztás:

Igazából maga az ajtó a lényeg, a benne levő üvegen meg van egy csúnya karc (amit egy viharos időben egy áruház faláról leszakadt reklámtábla okozott), ezért lenne jó azt is cserélni az ajtóval együtt. Azt az üveget érdemes eltenni egyébként, mert az az autó legdrágább üvege, vagy kétszer annyiba kerül, mint az első szélvédő!

Az ajtó sajnos eléggé rohadt :D De az üveg benne van. Megnézem hétvégén. <_< Nekem is van a csomagtartóajtón 1 nagy karc.mármint az üvegen... Sötétítés miatt látszik is 1 kicsit,de nem veszélyes. (vagy csak megszoktam) :)

Link to comment
Megosztás:

Én egyáltalán nem éreztem cikinek, sőt... :)

Én sem érezném... <_< ..sőt... Megtisztelő

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :D

Az ajtó sajnos eléggé rohadt :lol: De az üveg benne van. Megnézem hétvégén. :D Nekem is van a csomagtartóajtón 1 nagy karc.mármint az üvegen... Sötétítés miatt látszik is 1 kicsit,de nem veszélyes. (vagy csak megszoktam) :icon13:

De a Te ajtód nem is lenne jó Pepének... B) -_-

Link to comment
Megosztás:

De a Te ajtód nem is lenne jó Pepének... <_< :D

Miért? eredetileg nekem is bordó a csomagtartóajtóm ami fent van.

Pepe! a karcot bekarikáztam. :)

karc.JPG

A kép közvetlenül sötétítés után készült. (látszik a sok fehér csorgás, az mind a festék amikor színrefújtuk az ajtót rátapadt az üvegre. a sötétítő műhelyben pedig ugye lakaparták,meg lemosták. Így kis por formába lecsorgott,de lemostam. Olyan volt mint a krétapor. )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.