Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ugyan ez az én anyagom is, csak én más színben vettem direkt :D Széplett <_<

Enyémre is rácsodáztak már páran, legjobban az esik, mikor egymásik astrás teszi ezt :icon13:

de 1et nem értek...Bár biztos egyszerű rá a válasz. Mi a ######tól válik ez le??? Nekem nyár elején nem volt semmi, nyár közepén egy kicsi folt, most meg már a fél tetőkárpit lóg. Miéért? :)

Link to comment
Megosztás:

de 1et nem értek...Bár biztos egyszerű rá a válasz. Mi a ######tól válik ez le??? Nekem nyár elején nem volt semmi, nyár közepén egy kicsi folt, most meg már a fél tetőkárpit lóg. Miéért? :)

Nyáron a kocsi felmelegszik 60 fokra, télen -20-ra, pára, egyéb , elöregszik a ragasztó is, mint minden más anyag.

Link to comment
Megosztás:

Nyáron a kocsi felmelegszik 60 fokra, télen -20-ra, pára, egyéb , elöregszik a ragasztó is, mint minden más anyag.

De vajon nem azért mert ott a sínnél valahol ázik? Bár sose éreztem nedvesnek..Csak mindíg amikor ránézek ez a félelmem, hogy ázik valahol a tető...

szervót csak atf olajjal szabad feltölteni

:) :D <_<

Szép estét kívánok Neked!

Ez kijelentés, felkiáltás, esetleg kérdés? :icon13:

Link to comment
Megosztás:

szervót csak atf olajjal szabad feltölteni

Ez kérdés, vagy kijelentés? :)

De vajon nem azért mert ott a sínnél valahol ázik? Bár sose éreztem nedvesnek..Csak mindíg amikor ránézek ez a félelmem, hogy ázik valahol a tető...

:D <_< :icon13:

Szép estét kívánok Neked!

Ez kijelentés, felkiáltás, esetleg kérdés? :lol:

Nem kell neki áznia szerintem, de biztos hogy az sem tesz neki jót.

Megelőztél.... -_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma reggel olajcseppek maradtak a kocsi alatt.

Délután aláfeküdtem, és szerintem felülről folyik le. Az adagoló és a csövei szép tiszták, az olajszűrő szintén.

A váltón felül van egy kicsi olaj és az adagoló környékén a blokk eléggé olajos, az önindító szintén.

A hengerfej tömítésnél eresztene?

És ha a katalizátor csatlakozásánál is olajos, akkor lyukas lehet ott a rendszer?

Link to comment
Megosztás:

Most ha bunkó akarnák lenni akkor azt mondanám, hogy 3 boroskóla után már én sem. <_< De persze ilyet nem mondok, gondolok. :lol:

Jön még Zotyára Blitz. :)

remélem a mai üzim hozta meg a kedvet hogy írj ide is! :D :icon13: -_- B)

Határozottan jobb lett a kedvem tőle. ;)

Azért vannak itt páran, akik nagyon hiányoznának... :D

Link to comment
Megosztás:

Aki megmondja, hogy mit akar frissíteni, kap egy 6-os Stellát! :)

http://komike.coldline.hu/images/winupd_91010102.jpg

Hmm... <_< Ez olyan amikor a legdurvább tanár akinél még a kitűnőtanuló gyerek is csak 4est kap, beajánlja, hogyha valaki ezt a feladatot megoldja, levezeti, beírok neki egy 5-öst. Ha túl nagy a jutalom akkor gyanús hogy lehetetlen megoldani a feladatot... :D

Link to comment
Megosztás:

Aki megmondja, hogy mit akar frissíteni, kap egy 6-os Stellát! <_<

http://komike.coldline.hu/images/winupd_91010102.jpg

nem kell elindítani a keresést hogy mit lehet frissíteni?? :icon13: :lol: am jogos a felvetésed! :)

Határozottan jobb lett a kedvem tőle. -_-

Azért vannak itt páran, akik nagyon hiányoznának... :D

azért írtam Dita ne legyen szomorú! B)

Link to comment
Megosztás:

Hmm... :D Ez olyan amikor a legdurvább tanár akinél még a kitűnőtanuló gyerek is csak 4est kap, beajánlja, hogyha valaki ezt a feladatot megoldja, levezeti, beírok neki egy 5-öst. Ha túl nagy a jutalom akkor gyanús hogy lehetetlen megoldani a feladatot... :)

Azért mert valaki kitűnő, még lehet igazán sötét. <_< Segg kérdése legtöbbször.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Találós kérdés! Hogy hívják azt az alkatrészt ami abban segít kedves autó tulajdonosának ha kinyitja az ajtót az nem fogja ugyanazzal a lendülettel visszacsapódni hanem szépen megtartja magát úgy mint az új autókban /Nekem ma ez beadta az unalmast és mielőtt bemegyek az autósboltba azért jó lenne tudni a nevét ennek a gyönyörűségnek./

Segítségeteket előre is kösszi...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Találós kérdés! Hogy hívják azt az alkatrészt ami abban segít kedves autó tulajdonosának ha kinyitja az ajtót az nem fogja ugyanazzal a lendülettel visszacsapódni hanem szépen megtartja magát úgy mint az új autókban /Nekem ma ez beadta az unalmast és mielőtt bemegyek az autósboltba azért jó lenne tudni a nevét ennek a gyönyörűségnek./

Segítségeteket előre is kösszi...

ajtóhatároló

Link to comment
Megosztás:

Valaki nemrégiben cserélt lámpákat, mert a régi bevakult neki teljesen.... ki volt az? Illetve ha lenne valakinek sérült törött lámpája,aminek a háza épségben maradt, szivesen átvenném tőle, mielőtt kikukázná!

Előre is köszi

Baccameg, erről lekéstél...pedig nézegettem vagy fél évig a pincében. :D Majd legközelebb. <_<

Jön még Zotyára Blitz. :)

Ebben biztos lehetsz! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.