Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv Uraim!

Lenne egy komoly,szakértelmet kívánó kérdésem...A napokban az ideggörcs kezdett kerülgetni autózás közben,ugyanis a Caravanom tetőkárpitjának szövete lassan a szemembe lóg <_< :icon13: :lol: .Van ötletetek,tippetek,hogyan orvosolhatnám ezt a dolgot,hogy nézzen is ki valahogy?

Talán be kéne vonnom valamivel az egészet?Lehet,hogy LETÉÉÉPEM :) -_-

Tetőkárpit csere projektem.

Még most is olyan mint mikor megcsináltam, mindenki azóta is csodálja B) , és tényleg jól néz ki! :D

Link to comment
Megosztás:

És egyik se nagyon megy -_- volt főnököm anyósáét vezettem, hát nem egy élményautó :) de élmény vele előzni.. :D

Nem 236? <_<

Pontosan :P regel azt cső, használ és örül.. :D ;)

Amúgy kemény csávók ezek a pávák :D engedte, hogy kiszúrjam a szemét az optikával.. :icon13: :lol:

http://s2.images.www.tvn.hu/2010/10/19/19/...3412f565f0c.jpg

Hát ez a páva? Balatonon volt 1 ilyen a házba de az ki volt tömve. Ki is raktam a szobámból..nem akarok 1 halott állattal 1 szobába aludni. B)

Link to comment
Megosztás:

Ez :(

Ez olyan volt mint amikor azt mondja a paraszt bácsi a zsiráfra az állatkertben:" Na ilyen állat nincs..!!" :icon13: :lol: -_-

Nincs biza B) Nagyapám akkor háborodik fel teljesen amikor valami univerzumos galaxisos holdraszállós műholdas dolgot hall.

" Hogy mennének fel?? Hogy maradnának azok ott fent??? Potyogna mint a szilva a fáról..."

De amikor szórakozni akarok vele csak elkezdem mondani neki hogy húúú még egy ember lépett a holdra.. Papó egyből: ;) :D :P :lol: :lol: NEKEM ILYET NE MONDJON SENKI!!! :) :D <_<

Én meg nevetek hogy képes magát felhúzni rajta.. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak ennek az a hátránya, hogy később ha valaki keresgél, akkor már csak a 404-et fogja látni! :)

regisztrálsz a tvn.hu-ra, és oda tudsz korrektül feltölteni képeket! :D LINK

Úgy látszik kénytelen leszek regisztrálni valahova. :D

Amúgy kemény csávók ezek a pávák -_- engedte, hogy kiszúrjam a szemét az optikával.. <_< :icon13:

Vagy ő látta amit te nem, a hátad mögött a két társát, csípésre emelt csőrrel. B) Ő volt a csalétek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

<_< Hova lett a klubtagságod?

Nagyjából ide. :) Annyira nem mennék bele a dolgokba de ennyi a lényege, más elmondta :D a támogatói megszűnt, annyit nem is sajnálnék, annyit a Kadett Klub fórumába is beledobok.. :lol:

Nincs biza :icon13: Nagyapám akkor háborodik fel teljesen amikor valami univerzumos galaxisos holdraszállós műholdas dolgot hall.

" Hogy mennének fel?? Hogy maradnának azok ott fent??? Potyogna mint a szilva a fáról..."

De amikor szórakozni akarok vele csak elkezdem mondani neki hogy húúú még egy ember lépett a holdra.. Papó egyből: :P NEKEM ILYET NE MONDJON SENKI!!!

Én meg nevetek hogy képes magát felhúzni rajta..

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Na ezen majdnem lefordultam a fotelből :lol: -_- akkor nagyanyámmal nem ugrasztanám össze :lol: nagy telefonbetyár az öreglány :( jobban ért a 6210-eshez lassan mint én.. B) :D

Tudtam, hogy láttam valahol....ki is próbálom: fa-szállítás caravannal:

Óó, te fatolvaj.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ezen majdnem lefordultam a fotelből :) :D akkor nagyanyámmal nem ugrasztanám össze -_- nagy telefonbetyár az öreglány B) jobban ért a 6210-eshez lassan mint én.. <_< :lol:

Jófej amúgy az öreg... Főleg amikor elkezd magyarázni hogy naaah segít betolatni...majd mutatja az utat...Aztán mondja : "nnah odamegyek az udvar végibe, majd ha intek indulhatsz, és onnet jól látsz" Persze mire odaér én már beálltam a kocsival és kinyitottam a csomagtartót :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Jófej amúgy az öreg... Főleg amikor elkezd magyarázni hogy naaah segít betolatni...

Nna az néha előfordul velem is :D ha betéved az öreg hozzánk :) mire ő kinyitná a kaput addigra én a garázsajtót csukom befele.. -_-

Én magammal harcoljak? B)

Az olyan "Norcis" lenne.. <_< :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.