Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te Zotya, mé nem mész el hozzájuk szerelőnek? :) Nap mint nap kiélhetnéd magad.. -_- :D

Szerintem kirugatnám magam egy hét alatt, mert a legrosszabb napomon is olyat alkotnák ami tartósabb a gyári technologiánál. :lol:

Polókba van olyan motor azt hiszem, ami 1.2-es, 3 hengeres és TURBÓS.

Az más tészta, mert gyári, én arra gondoltam, amikor vesz valaki egy ezres mocit, és tuningolni akarja. B)

kömi üzenete:

*csak most szólok, hogy spzoli megint b@sztatni fog a melegségeddel <_<

csizsi üzenete:

*lesz@rom

*és ha meleg vagyok?

Nem is tudom, ki volt az a Blitzen aki azt mondta Ditának, hogy ne adj puszit, mert az olyan bu*is? :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Jó, de nem úgy mentél oda, hogy :Helló 34éves vagyok, adok puszit! -_- Amúgy is most kinek szurkolsz?! <_<

Szerintem ezt nem kell mondanom. :D :icon13:

Kinek is szurkolok?! :) Hát hiába... nem elég hogy öregszem, már a memóriám se a régi. :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezt nem kell mondanom. :icon13: :lol:

Kinek is szurkolok?! :D Hát hiába... nem elég hogy öregszem, már a memóriám se a régi. -_- B)

Hát igen....mit is akartam? :) Ja persze , tudtok linket egy normális képfeltöltő oldalról? Amit eddíg használtam nem műkszik, egy csomót próbáltam az meg dinamikus oldal, a fórum pikkel rá. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát igen....mit is akartam? :) Ja persze , tudtok linket egy normális képfeltöltő oldalról? Amit eddíg használtam nem műkszik, egy csomót próbáltam az meg dinamikus oldal, a fórum pikkel rá. :D

Én a tar.hu-ra szoktam feltölteni képeket, eddig jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen....mit is akartam? :) Ja persze , tudtok linket egy normális képfeltöltő oldalról? Amit eddíg használtam nem műkszik, egy csomót próbáltam az meg dinamikus oldal, a fórum pikkel rá. :D

kephost.hu -t szoktam mostanában használni, egész jól működik

Link to comment
Megosztás:

Corsában is van 3 hengeres 1.2es. Sőt...1.0-es 3hengeres is van corsából :D

És egyik se nagyon megy B) volt főnököm anyósáét vezettem, hát nem egy élményautó :) de élmény vele előzni.. :D

Ez speciel 1.3 és 210 HP ;)

Nem 236? :icon13:

Csak ennek az a hátránya, hogy később ha valaki keresgél, akkor már csak a 404-et fogja látni! <_<

regisztrálsz a tvn.hu-ra, és oda tudsz korrektül feltölteni képeket! :lol: LINK

Pontosan :( regel azt cső, használ és örül.. :D :P

Amúgy kemény csávók ezek a pávák :lol: engedte, hogy kiszúrjam a szemét az optikával.. :lol: -_-

www.tvn.hu_a5f45b492a9aaa7be81633412f565f0c.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv Uraim!

Lenne egy komoly,szakértelmet kívánó kérdésem...A napokban az ideggörcs kezdett kerülgetni autózás közben,ugyanis a Caravanom tetőkárpitjának szövete lassan a szemembe lóg :D <_< :icon13: .Van ötletetek,tippetek,hogyan orvosolhatnám ezt a dolgot,hogy nézzen is ki valahogy?

Talán be kéne vonnom valamivel az egészet?Lehet,hogy LETÉÉÉPEM :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.