Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mérnem mindjárt porszívóval, és közben takaríthatsz is :icon13:

:lol: -_-

1340km 1 tankkal... :) :P B)

Én meg passzolom :D többet jártam a vápos Uazzal :lol: a wareszbe beletettem 128 ezret, az astrába ~65 ezret, a Pandába vagy 18 körül, a többit meg nem számoltam.. :D :D ;)

Azigen <_< 35 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az ajtón lifegő díszlécet mivel lehet visszaragasztani? :D

Valaki próálkozott már? <_<

Vajon lehet kapni újonan? :)

Kétoldalas fekete szivacsos ahogy hening is mondta, Tessa pl... de én noname márkátlannal tettem fel kb kétéve...

Díszlecet tudsz venni, márka kerben tuti, de lehet kis utánajárással unixbol is sztem...

Link to comment
Megosztás:

Kétoldalas fekete szivacsos ahogy hening is mondta, Tessa pl... de én noname márkátlannal tettem fel kb kétéve...

Díszlecet tudsz venni, márka kerben tuti, de lehet kis utánajárással unixbol is sztem...

Elmentem a főnökömmel autószerelőhöz, elvitte a felesége Polóját, én meg a gumikat foltozni. A Polón kipuffot kell cserélni, meg mondja eszi az olajat, utánna kell tölteni. Kérdi az ipse mit öntöttél bele (ennél a pontnál kezdtem a fal felé fordulva röhögni :) ) hhhát vettem a tecsóban Vip-olajat... :D . Mondja a szerelő nem túl jó ötlet, ja hát én hiába mondtam neki, nem hitte el. <_<

Link to comment
Megosztás:

nekem is van hasonló problémám kicsit az első ajtónál lejött.. :D én is kerestem már mivel lehetne de amit Hening mondott még nem hallottam szóval ha te többre jutnál akkor majd szólj légyszii! :icon13: <_< köszöntem! :)

bármelyik autósboltba vehető.

Link to comment
Megosztás:

Ért ám hozzá... :D 1000ccm-es dízel motor 6sebességes automata váltó 25literes csomagtérrel, és panorámatető..ami nincs a helyén ;) Érdekes. Ráadásul ez Polo.. :D Elől hátul el.ablak... Poloban nem csak billenős a 3 ajtósokban? Le lehet húzni? :D Hátul...

<_< :icon13: :lol: -_- ekkora hülyeséget még sehol sem láttam!!! hátul eleketromos ablakemelő!!! :P :lol: :) B) többiről nem is beszélek!!

Link to comment
Megosztás:

Ért ám hozzá... :icon13: 1000ccm-es dízel motor 6sebességes automata váltó 25literes csomagtérrel, és panorámatető..ami nincs a helyén :lol: Érdekes. Ráadásul ez Polo.. -_- Elől hátul el.ablak... Poloban nem csak billenős a 3 ajtósokban? Le lehet húzni? :) Hátul...

Máris beajánlom kollégának B) ennyiért nem kap ilyen egyedi 1-es golfot :D viszont lesz némi alkatrésze ha a mostanit rommá töri.. :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Máris beajánlom kollégának :lol: ennyiért nem kap ilyen egyedi 1-es golfot B) viszont lesz némi alkatrésze ha a mostanit rommá töri.. :) :D

Jó vétel.... <_< Nemtom nem vagyok valami nagy volkswagenes de a vw adott ki ezres dízel motort...6sebességes váltóval??? Kicsit nekem összeférhetetlen...úgy az egész az ezres szám a dízellel, de ha van akkor ez a kis pöcsköszörű a 6sebességes automatával... De szerintem ott megbukik a dolog hogy ezres motor..hátmég dízel -_- meg ehez az elképzelhetően kurvanagy teljesítményhez automata klíma van... :D valószínű.. Mész a melegbe vagy állsz a hidegbe :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Jó vétel.... <_< Nemtom nem vagyok valami nagy volkswagenes de a vw adott ki ezres dízel motort...6sebességes váltóval??? Kicsit nekem összeférhetetlen...úgy az egész az ezres szám a dízellel, de ha van akkor ez a kis pöcsköszörű a 6sebességes automatával... De szerintem ott megbukik a dolog hogy ezres motor..hátmég dízel :icon13: meg ehez az elképzelhetően kurvanagy teljesítményhez automata klíma van... -_- valószínű..

Jah, a dájháccu adott B) de abban is csak 4-es váltó éééés 2.5-3 literes fogyasztással :lol: pólóban az 1.6 benyásnak is csak 5-ös váltója van, 6-os is csak asszem az 1.9 vagy 2.0 pd-hez volt rendelhető :D a csávó kb annyit érthet hozzá mint én a lópatkoláshoz.. :)

Link to comment
Megosztás:

Jah, a dájháccu adott :icon13: de abban is csak 4-es váltó éééés 2.5-3 literes fogyasztással <_< pólóban az 1.6 benyásnak is csak 5-ös váltója van, 6-os is csak asszem az 1.9 vagy 2.0 pd-hez volt rendelhető :D a csávó kb annyit érthet hozzá mint én a lópatkoláshoz.. :)

Jaja én is rákerestem és nekem is a daihatsut dobta ki, hogy ott volt ezres Dezső.

Link to comment
Megosztás:

Jaja én is rákerestem és nekem is a daihatsut dobta ki, hogy ott volt ezres Dezső.

A tanyán van 1, mikor az asszony kocsit akart venni megkérdeztem a csávót nem adja-e el, hát nagyon nem akarja :) jogos, itt a közelben eldöcögni tökéletes és főleg ócó.. :D

Link to comment
Megosztás:

:D Az már gondolom tényleg egy kistraktornak vagy egy kertitraktornak felel meg.

Nem repülőgép de egy versenybiciklit azért le lehet vele nyomni :icon13: ahhoz képest elég tűrhetően szedi a lábát :) elvitt egy körre -a maga módján, még harmadikban picikét húzott, amolyan kehes trabi feeling.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.