Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az wónék csak nem nagyon dolgozgatok a szakmában :) meg ugye javából olyan dolgokat forrasztgatok ahol kell is a teljesítmény :D tavaly év elején vettem egy 100w-os pillanatpákát -idáig 1x volt használva, a cégesemet is évente 4x ha használom -_- na most ilyen célokra egy 30w-os bőven elég de azért, hogy 3-4 évente 1x használjam nem adok ki 1700 pízt, egy minőségibb hőszabályzós meg 10enezres kategória.. :D

Rákérdezhetek? B) "Német-juhász voltam"?? :P :lol:

Én ráfaragtam a pákával, kínlódtam a gagyitronnal , nem tudtam vele forrasztani a kocsiban főleg nem a gyujtásszálat, ugye az jó vastag. Vettem egy 100Wattos fix pákát, az meg felizzik, nem is megolvasztja, hanem elpárologtatja az ónt. :icon13:

Kóózát valakinek? :D

De jó itthon csücsülni ebben a zizzent időben :lol: hülyére unom magam.. ;)

Én is azt hittem nem megyünk, aztán csak elindultunk bádogozni meg álványozni, de elvoltam, találtam az udvaron egy pöttyös labdát, mindenki megdobálltam vele, és üvöltöztem: Tibi bácsi! Tibi bácsi!!!!! :lol: Jött két új srác, kicsit furcsán néztek, de majd megszokják. :( Valaki belinkelt a napokban két bakis videót, az egyikben pölö szétesett a kocsi eleje amikor a csóka belenyúlt a kulcsal. Nem találom sehol őket, tud valaki segíteni? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudtam hogy opellel jár.Azt hittem motoros :D

Én is bringázok néha :) na azzal lehet aztán gyorsan hajtani, főleg rendszám nélkül ;) Pósa utcán beintés a kamerának meg adjad neki csutkagázzal, hadd ne mérjen 30 alatt.. <_<

Én ráfaragtam a pákával, kínlódtam a gagyitronnal , nem tudtam vele forrasztani a kocsiban főleg nem a gyujtásszálat, ugye az jó vastag. Vettem egy 100Wattos fix pákát, az meg felizzik, nem is megolvasztja, hanem elpárologtatja az ónt. :D

Én is azt hittem nem megyünk, aztán csak elindultunk bádogozni meg álványozni, de elvoltam, találtam az udvaron egy pöttyös labdát, mindenki megdobálltam vele, és üvöltöztem: Tibi bácsi! Tibi bácsi!!!!! :D Jött két új srác, kicsit furcsán néztek, de majd megszokják. :P

Én tapasztalatból vettem le a polcról :lol: igaz a gyári hegyét kapásból kivettem belőle és egy 4-es tömör rézvezetékből daraboltam egyet neki, a hegyét természetesen elvékonyítva és ónnal befuttatva mielőtt elégne :lol: ráadásul a réz már csak azért is jobb a krómozott valaminél mert nem induktív.. :icon13:

:lol: -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Ma csináltam fóliábol egy beállót a kocsinak, legalább nem ázik, meg a sok falevél se pereg rá...

Lemostam, meg leszedtem a sin takaróját, és kipucoltam teljesen, volt benne nekem is kosz, meg falevél, de a falevelek tuti most estek bele, mióta a fa alatt áll.

Lemostam a motort is, megyek vele egyszer csak3hengerezik, tudtam mi a baja, ugye víz került a gyertyakábelhez, és letestelt, tudtam is melyik az, mert egyik utángyári, lehúztam, semmi változás, aztán mikor visszadugtam, rátámaszkodtam a zárhídra, volt egyből változás <_< villámlás stb :icon13: Leállítottam, és úgy dugtam vissza azóta jó :)

Vízszintem emelkedett meleg motornál, szóval az is jó :D

Link to comment
Megosztás:

Én is bringázok néha :) na azzal lehet aztán gyorsan hajtani, főleg rendszám nélkül B) Pósa utcán beintés a kamerának meg adjad neki csutkagázzal, hadd ne mérjen 30 alatt.. :D

Én tapasztalatból vettem le a polcról :D igaz a gyári hegyét kapásból kivettem belőle és egy 4-es tömör rézvezetékből daraboltam egyet neki, a hegyét természetesen elvékonyítva és ónnal befuttatva mielőtt elégne ;) ráadásul a réz már csak azért is jobb a krómozott valaminél mert nem induktív.. <_<

:icon13: :lol: -_-

Forrasztópáka hegyét ezüstözni szokták tudtommal, hogy ne fogyjon, különben nem tart sokáig. Mit értesz az alatt, hogy induktív?

Link to comment
Megosztás:

Forrasztópáka hegyét ezüstözni szokták tudtommal, hogy ne fogyjon, különben nem tart sokáig. Mit értesz az alatt, hogy induktív?

A cégesemének lerozsdázott <_< pedig nem is egy bóvli lenne, azét is kivágtam a csokiba és kapott az is egy rézdrótot :) mágneses teret képez (és felszedi az apró csavarokat is) tehát induktív, gondolom a trafó tekercsétől.. :D

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap kicsit megsikáltam az alukat. Próbáltad festeni olyan színűre mint az autód? :)

Nem én, a fényező volt, akihez vinni szoktam a kocsit. Az volt a jobb hátsó gondolom, ott javította a hátsó lökös és az ív találkozásánál a fényezést. Bocsi, nekem is akkor tűnt fel, mikor pakoltam be a kocsiba, hogy vigyem Neked, akkor meg már nem volt időm lepucolni.

A felszerelésnél azt a jelölést vedd figyelembe, ami a gumikon krétával van, aszerint tedd fel. A gumik belső oldalára rá van írva filccel is (ha még látszik), a jobb oldalon pont fordítva van a dolog a filceshez képest (első - hátsó csere).

Link to comment
Megosztás:

Ma csináltam fóliábol egy beállót a kocsinak, legalább nem ázik, meg a sok falevél se pereg rá...

Lemostam, meg leszedtem a sin takaróját, és kipucoltam teljesen, volt benne nekem is kosz, meg falevél, de a falevelek tuti most estek bele, mióta a fa alatt áll.

Lemostam a motort is, megyek vele egyszer csak3hengerezik, tudtam mi a baja, ugye víz került a gyertyakábelhez, és letestelt, tudtam is melyik az, mert egyik utángyári, lehúztam, semmi változás, aztán mikor visszadugtam, rátámaszkodtam a zárhídra, volt egyből változás :icon13: villámlás stb :lol: Leállítottam, és úgy dugtam vissza azóta jó :D

Vízszintem emelkedett meleg motornál, szóval az is jó <_<

Apuék corsáját nézegettük ami háromhengerezik, próbaképpen lehúztam az egyik gyertyapipát járó motornál az astránál, csak hogy ugyanolyan puffogó-e a motorhang, persze alighogy elengedtem odaért a zárhídhoz, és áthúzott. Odaadtam faternak fogd csak meg amíg leállítom a mocit! Mást se hallottam, amíg beültem leállítani: jáááj, jááááj, baccameg! :)

Forrasztópáka hegyét ezüstözni szokták tudtommal, hogy ne fogyjon, különben nem tart sokáig. Mit értesz az alatt, hogy induktív?

Gondolom hegyekben áll otthon az ezüst. -_- Becoptam ezzel a 100W-os pákával, hogy tudnám csökkenteni a teljesítményét? Tudom kössek sorba kettőt. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem én, a fényező volt, akihez vinni szoktam a kocsit. Az volt a jobb hátsó gondolom, ott javította a hátsó lökös és az ív találkozásánál a fényezést. Bocsi, nekem is akkor tűnt fel, mikor pakoltam be a kocsiba, hogy vigyem Neked, akkor meg már nem volt időm lepucolni.

A felszerelésnél azt a jelölést vedd figyelembe, ami a gumikon krétával van, aszerint tedd fel. A gumik belső oldalára rá van írva filccel is (ha még látszik), a jobb oldalon pont fordítva van a dolog a filceshez képest (első - hátsó csere).

Ugyan, semmi gond :D csak súrmáltam 1 kicsit őket aztán látom kékes árnyalata van. Először azt hittem valami árnyék vetődik rá, mert az erkélyen csináltam.. Nézem, nem árnyék...aztán eszembe jutott,hogy ilyen színű az autód,és gondolom volt valami malőr. Majd leszedem róla <_< :) Jaja a filces látszik, majd elviszem úgyis centíroztatni őket ha készen lesznek,mert egyik kis súly hiányzik. Meg azt írtad is, hogy levételnél leesett róla 1 súly.

Link to comment
Megosztás:

Apuék corsáját nézegettük ami háromhengerezik, próbaképpen lehúztam az egyik gyertyapipát járó motornál az astránál, csak hogy ugyanolyan puffogó-e a motorhang, persze alighogy elengedtem odaért a zárhídhoz, és áthúzott. Odaadtam faternak fogd csak meg amíg leállítom a mocit! Mást se hallottam, amíg beültem leállítani: jáááj, jááááj, baccameg! :)

Gondolom hegyekben áll otthon az ezüst. :D Becoptam ezzel a 100W-os pákával, hogy tudnám csökkenteni a teljesítményét? Tudom kössek sorba kettőt. <_<

Vagy egy 100W-os égőt a pákával :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.