Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én a vaterán vettem egy régi mp3-at párezerért, mert mindenképpen olyat akartam ami elemes, és nem beépített akkus, mert a mostaniak már mind ilyenek.

Tudom, olyanokat nézegettem most én is de nem találtam egy külső akkust sem -_- amúgy elírtam, nem 701 hanem 702 széria :lol: van benne rádió, ennyi a különbség :) de pont azért jó mert nem fix akkus, ha lemerül csere azt megy tovább B) erősen gondolkozok, hogy megjavíttatom <_< sajnos ha én nekirontok a pákámmal nem biztos, hogy működni is fog valaha :D egy hőlégpáka meg többe kerül mint egy jobbfajta lejátszó.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Tudom, olyanokat nézegettem most én is de nem találtam egy külső akkust sem -_- amúgy elírtam, nem 701 hanem 702 széria :lol: van benne rádió, ennyi a különbség :) de pont azért jó mert nem fix akkus, ha lemerül csere azt megy tovább B) erősen gondolkozok, hogy megjavíttatom <_< sajnos ha én nekirontok a pákámmal nem biztos, hogy működni is fog valaha :D egy hőlégpáka meg többe kerül mint egy jobbfajta lejátszó.. :icon13:

Ha nincs nagy gondja, akkor egy elektroműszerész megcsinálja...

Nekem a telefonomban is ki tudta a kollégám cserélni a joystick-et...

pedig tényleg kicsi...

Nagy páka nem jó hozzá...csak az a spéci...tűhegyű, állandó hőmérsékletű...

De ha a gombok nem érzékelnek, ahhoz nem bizti h páka kell...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.