Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem van hogy úgy néz ki, hogy 1 cm híjja van, máskor meg pont szinten van! ;)

A dologhoz hozzátartozik, hogy amióta megvan, még vizet nem kellett pótolni! :D A kupak is csak fagyállómérésnél volt letekerve amióta nállam van! :(

Hja, alapdolog! :(

Meg is tanulod egy életre, ha leforrázza a kezed! :) <_<

Én is megtanultam már kiskoromban! :lol: :D :icon13: :lol:

Így legyen.

Nem tett jót neked ez az autó. Amíg a HRR-el jártál, nem voltál ilyen idegroncs -_- B) :D

Hát nem, nagyon nem, de a HRR el nem is kellett azóta se semmit csinálni, és az még többet kapott mint ez 100x... de lehet csak tulparázok dolgokat :lol:

Dáw am ezaz ülésgernitúra nincs véletlenül caravanba? mert ha abba lenne meg is venném egyből, jo ez a szín is, meg az a hátsó könyöklő :P Egyébként fejtámlája van? Nem látom jol a képeken...

Link to comment
Megosztás:

Kész vagyok ettől a számítógéptől....Sík ideg vagyok, aztán most összeraktam, majd valaki megcsinálja.

Nyugi :D ami késik nem múlik :P előbb-utóbb úgyis ablaküveget kell cserélni B) én is keresgetek anyámnak egy netre való p4-est ócóért.. :)

És ez?

:D ;) :D

:icon13:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Van egy nem mai gyerek mp3 lejátszóm (Grundig mpaxx701) azt már lassan bekapcsolni sem lehet, pár gombja nagyon szííít van :lol: na mondom úgyis régi bringás és ideje lesz cserélni :D nézegetek is milyenek vannak mennyikért, leginkább egy Sony nwz-b142-es nyerte el a tetszésemet de annyi zsét nem tudok összevakarni sem <_< aztán eszembe jutott, hogy mire is jó egy Corby :lol: ébresztőnél az se probléma ha a füles rajta maradt vagy épp lejátszik :( külső hangszóróra nyomja az ébresztőhangot és el is kúúsol a dj :( faca ez a teló.. :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Hát nem, nagyon nem, de a HRR el nem is kellett azóta se semmit csinálni, és az még többet kapott mint ez 100x... de lehet csak tulparázok dolgokat -_-

Dáw am ezaz ülésgernitúra nincs véletlenül caravanba? mert ha abba lenne meg is venném egyből, jo ez a szín is, meg az a hátsó könyöklő :lol: Egyébként fejtámlája van? Nem látom jol a képeken...

Honnan a facomból tudjam? Nem az enyém :icon13: De Zoli éppen (éppen egy fél éve) B) árul egy villanyablakososkárpitos facaállapotos hátulfejtámláskönyöklős garnitúrát :) Eladóban ott figyel :D

166-os alfában ült valaki? <_< Egész értelmes áron tudnék szerezni két első ülést, és lehet hogy képes lennék belehekkelni az autóba. :D

Link to comment
Megosztás:

166-os alfában ült valaki? <_< Egész értelmes áron tudnék szerezni két első ülést, és lehet hogy képes lennék belehekkelni az autóba. :D

Asszony unokahugáéknak volt egy, legalább olyan kellemetlen élmény volt bemenni vele Debrecenbe mint a gömbölyű Nissan Almerával.. :)

Link to comment
Megosztás:

Honnan a facomból tudjam? Nem az enyém :icon13: De Zoli éppen (éppen egy fél éve) :lol: árul egy villanyablakososkárpitos facaállapotos hátulfejtámláskönyöklős garnitúrát :) Eladóban ott figyel B)

166-os alfában ült valaki? <_< Egész értelmes áron tudnék szerezni két első ülést, és lehet hogy képes lennék belehekkelni az autóba. :D

Túl sokat kársztájlingozol. -_-

Link to comment
Megosztás:

Honnan a facomból tudjam? Nem az enyém :icon13: De Zoli éppen (éppen egy fél éve) :lol: árul egy villanyablakososkárpitos facaállapotos hátulfejtámláskönyöklős garnitúrát :) Eladóban ott figyel B)

166-os alfában ült valaki? <_< Egész értelmes áron tudnék szerezni két első ülést, és lehet hogy képes lennék belehekkelni az autóba. :D

Igen árul, és meg is vettem volna azt is, csak az 25ezer...és ugye 12ezer az nem kicsit olcsób, de így ugye nem megyek semmire se, ha 5 ajtósbavaló, meg azóta találkoztam egy olyannal 5 ajtósba, és nekem furcsa volt... Zoli a tiédnek is olyan a széle, mintha bőr lenne alatta, és ha megfogod, akkor így mozog a felső szövet az ülésen?

Így gondolkodóba estem... na meg ez a dolgozó lány szállítás...de ha minden ok, hamarosan pesten fogom rontani a levegőt, és úgy könyebb lesz a dolog -_-

Link to comment
Megosztás:

Igen árul, és meg is vettem volna azt is, csak az 25ezer...és ugye 12ezer az nem kicsit olcsób, de így ugye nem megyek semmire se, ha 5 ajtósbavaló, meg azóta találkoztam egy olyannal 5 ajtósba, és nekem furcsa volt... Zoli a tiédnek is olyan a széle, mintha bőr lenne alatta, és ha megfogod, akkor így mozog a felső szövet az ülésen?

Így gondolkodóba estem... na meg ez a dolgozó lány szállítás...de ha minden ok, hamarosan pesten fogom rontani a levegőt, és úgy könyebb lesz a dolog :)

He? :D

Link to comment
Megosztás:

He? :)

Ahol a váladat támasztja... amit én láttam, azt megfogtam azona részen, és olyan érzésvolt,mintha egy üléhuzat lettvolna, és alatta meg bőr ülés lenne... pedig kinézetre tökre olyan volt, mint atiéd. Ha felkerülünk pestre, megoldható, hogy megnézhessem a te eladó ülésedet???

Link to comment
Megosztás:

Ahol a váladat támasztja... amit én láttam, azt megfogtam azona részen, és olyan érzésvolt,mintha egy üléhuzat lettvolna, és alatta meg bőr ülés lenne... pedig kinézetre tökre olyan volt, mint atiéd. Ha felkerülünk pestre, megoldható, hogy megnézhessem a te eladó ülésedet???

Mindegyik csak egy huzat... :) Megoldható.

Link to comment
Megosztás:

Hali! Új tag vagyok nemtom jó helyre irok-e, de az lenne a kérdésem hogy tudje-e valaki azt hogy van-e teljesitménybeli különbség a c14se dis gyujtásos és a forgóelosztós között? és hogy egyik si motorban sem üzemel az ac. pumpa gyujtás ráadásakor? elöre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Hali! Új tag vagyok nemtom jó helyre irok-e, de az lenne a kérdésem hogy tudje-e valaki azt hogy van-e teljesitménybeli különbség a c14se dis gyujtásos és a forgóelosztós között? és hogy egyik si motorban sem üzemel az ac. pumpa gyujtás ráadásakor? elöre is köszi

Nincs különbség. Az ac meg indítózásra üzemel.

Link to comment
Megosztás:

Van egy nem mai gyerek mp3 lejátszóm (Grundig mpaxx701) azt már lassan bekapcsolni sem lehet, pár gombja nagyon szííít van :lol: na mondom úgyis régi bringás és ideje lesz cserélni :) nézegetek is milyenek vannak mennyikért, leginkább egy Sony nwz-b142-es nyerte el a tetszésemet de annyi zsét nem tudok összevakarni sem :D aztán eszembe jutott, hogy mire is jó egy Corby -_- ébresztőnél az se probléma ha a füles rajta maradt vagy épp lejátszik :D külső hangszóróra nyomja az ébresztőhangot és el is kúúsol a dj B) faca ez a teló.. <_< :icon13:

Én a vaterán vettem egy régi mp3-at párezerért, mert mindenképpen olyat akartam ami elemes, és nem beépített akkus, mert a mostaniak már mind ilyenek.

És nem lehet megoldani mint a x14nz-nél is hogy gujtásra müködjön? vagy mi szükséges ahoz mert igy hidegen elég szarul müködik( amugy x14nz-böl lett c14se)

A pumpát kicseréltétek nagynyomásura?

Link to comment
Megosztás:

Én a vaterán vettem egy régi mp3-at párezerért, mert mindenképpen olyat akartam ami elemes, és nem beépített akkus, mert a mostaniak már mind ilyenek.

A pumpát kicseréltétek nagynyomásura?

jaja a 3bar-os pumpa van benne de valamiért nem tartja meg a nyomást és ha sokáig áll nehezen indul...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.