Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem az astrának volt ilyen hangja amikor leszedtük annó a kipufogórendszert... :) És még örül is neki a suzukis....mint valami repedtfazék :D

Én ezt már rég megfigyeltem:

Minél kisebb az autó, annál nagyobb a hangja.

Pesten szoktam látni egy Matizt, alufelnikkel, sötétítéssel, hangos kipufogóval. De láttam már itthon egy ilyen kisautót is, tudod, amik asszem segédmotornak számítanak, vagy mi. Na olyant képzelj el sötétítve, hosszában két csíkkal az egész autón hosszában.

Gondolom valami ilyesmiről álmodozott a gyerek, csak ennyire futotta <_<

in-the-autoblog-garage-2008-ford-shelby-gt500-mustang.jpg

A csíkok hoznak rajta vagy 20 lóerőt :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az astrának volt ilyen hangja amikor leszedtük annó a kipufogórendszert... :) És még örül is neki a suzukis....mint valami repedtfazék :D

Ennek legalább valami hallgatható hangja van. Én a 3hengeresezres stifteket szeretem homasita kéménnyel <_<

(ennek amúgy egész ladás a visszahörgése, ami meg ladás, az rossz nem lehet :icon13: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Én ezt már rég megfigyeltem:

Minél kisebb az autó, annál nagyobb a hangja.

Pesten szoktam látni egy Matizt, alufelnikkel, sötétítéssel, hangos kipufogóval. De láttam már itthon egy ilyen kisautót is, tudod, amik asszem segédmotornak számítanak, vagy mi. Na olyant képzelj el sötétítve, hosszában két csíkkal az egész autón hosszában.

Gondolom valami ilyesmiről álmodozott a gyerek, csak ennyire futotta <_<

http://www.cheapnewcars.co.cc/wp-content/u...500-mustang.jpg

A csíkok hoznak rajta vagy 20 lóerőt :lol:

Amúgy bírom a youtubes suzuki júzereket....Olyan nagypofájuk van arra az autóra. Rendben van...szeressék, de azért vicces amikor ilyet olvasok: "ezres motorral mentem vele a gps szerint 173at"... Persze hát egy olyan kis könnyű kartonból meg budipapírból kreált kasztni...és aztán fikázzák az opeleket, volkswageneket, bmwket, merciket, és egyéb márkákat ami nem S-el kezdődik és uzukival végződik. Bírom ám az ilyet :) Olyan autókat vesznek a szájukra amit nemhogy nem érnek el, de még meg se közelíti a szintet.

És odaírva a végére: Suzuki a mi autónk... :icon13: Hát az övéké lehet.. :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy bírom a youtubes suzuki júzereket....Olyan nagypofájuk van arra az autóra. Rendben van...szeressék, de azért vicces amikor ilyet olvasok: "ezres motorral mentem vele a gps szerint 173at"... Persze hát egy olyan kis könnyű kartonból meg budipapírból kreált kasztni...és aztán fikázzák az opeleket, volkswageneket, bmwket, merciket, és egyéb márkákat ami nem S-el kezdődik és uzukival végződik. Bírom ám az ilyet :) Olyan autókat vesznek a szájukra amit nemhogy nem érnek el, de még meg se közelíti a szintet.

És odaírva a végére: Suzuki a mi autónk... <_< Hát az övéké lehet.. :D

Ha matricákkal szeretném egyszer elrontani a kocsi hátulját, a Suzuki, a ti autótok biztos rajta lesz. :icon13:

Eddig a legjobb duplakipufogó amit láttam egy kis swiften volt. Volt az a sima cső, ami füstölt, és mellé volt drótozva egy másik, de már félig lelógott. Inkább megelőztem dombon fölfele, minthogy leszakadjon az a vacak rámenjek. Dombnak fölfele is szépen meg tud indulni ez a C14SE, ha nincs túlterhelve, egyszer megnézném Corsában mit tud :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eddig a legjobb duplakipufogó amit láttam egy kis swiften volt. Volt az a sima cső, ami füstölt, és mellé volt drótozva egy másik, de már félig lelógott. Inkább megelőztem dombon fölfele, minthogy leszakadjon az a vacak rámenjek. Dombnak fölfele is szépen meg tud indulni ez a C14SE, ha nincs túlterhelve, egyszer megnézném Corsában mit tud <_<

A miénkben csak egy C14NZ dobog, de múlt héten engem is tolt egy szutyukis Kerepesen keresztül, ahol 50 a seb. határ.

Amikor kiérünk a lakott területről Gödöllő felé egy szép hosszú emelkedő kezdődik, ahol vissza 3 és még csak nem is padló, de a "mi autónk" valahogy egyre jobban lemaradt, végül kijött a külsőbe ő is, mert egy bömös levillogta. :icon13:

Az emelkedő tetején van egy kanyar, előtte benéztem a tükörbe, hol tart a köcsög.....kb. 200 m-t kapott :) , és még csak nem is nyomtam :D

Link to comment
Megosztás:

A miénkben csak egy C14NZ dobog, de múlt héten engem is tolt egy szutyukis Kerepesen keresztül, ahol 50 a seb. határ.

Amikor kiérünk a lakott területről Gödöllő felé egy szép hosszú emelkedő kezdődik, ahol vissza 3 és még csak nem is padló, de a "mi autónk" valahogy egyre jobban lemaradt, végül kijött a külsőbe ő is, mert egy bömös levillogta. <_<

Az emelkedő tetején van egy kanyar, előtte benéztem a tükörbe, hol tart a köcsög.....kb. 200 m-t kapott :) , és még csak nem is nyomtam :D

Az jó hely, hamar lemaradnak a népek. Bár ez mostmár bárhol kivitelezhető. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Há' nem, már viszont tankolni se <_<

Meg amúgy is drága az ülésgarnitúrája. Sőt még sapka sincs rajta??

:)

6.2es fogyit írt 1100kmre, de legyen 6.5. :icon13: Ja és nem tojásoztunk, és nem is gondolkoztunk, hogy jaaaj, merjek előzni? :D :lol:

Amúgy meg kit érdekel?

Link to comment
Megosztás:

Ja, meg a pocoké is....majdnem besz.rtam, míg benyomtam a hátsó ülésére, de nem baj, elvitték azt is <_<

Míg nem ette a derekamat a franc az ilyen blokkokkal lazán dobálóztam hehe.gif waresz vagy láda blokk, mindegy volt.. :icon13:

Ma ültem egy 1.2 16v twinport G Astrában. Hát nem fektetett az ülésbe padlózásnál, mint az 1.6 8v-m. :lol: Mindkettő 75 lóerő.

Unokanővéremnek van egy z12xep sedan, állva hagytam csajszibarackot az olajkályhával -_- aztán ki is próbáltam, kicsit nyomatékhiányos szegényke :) egyedül az 5 liter körüli fogyasztása ami mellette piros pont lehet.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na és hol a kakukktojás? <_<

Kész vagyok ettől a számítógéptől. Kivettem belőle egy ventit, mert már kajakból lenyomta a csengőt. Szerintetek egy Nvidia 6200 GS videókarinak elég a passzív hűttés, mármint az az aludarab ami rajta van? Volt rajta egy venti de kikopott a tengelye és levettem. Meg nem működik az első fülhalgató dugalj, szétszedtem a gépet, átforrasztottam az összes lábat, átkötöttem a mikrofonbementre, hátha a kábel tört meg, de semmi. Lehúztam az alaplapról a csatikat, ott se tudtam hangot kicsiholni. Nincs letiltva az előlapi jack aljzat. Sík ideg vagyok, aztán most összeraktam, majd valaki megcsinálja. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.