Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

igazad van, úgy a helyes, hogy -20 alatti. Rem jol emlékszel B) Tőled kérdezem, mert te átmenőcsavarozást is csináltál már :D ;) :D :D Az még nem fordult meg a fejedben, hogy az Ac pumpának csinálj egy nyílást felülről? Ahogy az 5 ajtósakon is van?

Most hogy mondod, nem is rossz ötlet. Már csak azért is mert a gagyitron AC egyre hangosabb. Ugye a multkor vettem egy bontott gyárit, az meg megállt 2 nap múlva úgy vontattak haza. Szétszedtem egy kis fémreszelék volt beszorulva a kerék és a ház közé. Majd összerakom, összeragasztom valami benzinálló ragasztóva, mert emúgy jó. Aztán lesz nálam tartalék, ha megcsinálom a nyílást 10 perc alatt pumpát cserélek bárhol, nem kell a kocsi alatt fetrengenem. Persze ha tele a tank, az kellemetlen. :lol:

:P

Vagy 2 hete kollégát megharapta egy bevadult-ráindult csaj a dizsiben <_< kinevezték farkaskutyának a csajt.. :icon13: :lol:

Harapós csaj? Hmmm...nyami!! :) Ámbár az sem rossz amelyik csak nyalogat. -_-

Link to comment
Megosztás:

METÁLT BIRRROD? <_<

Hogyne :( ami hallgatható is :)

Harapós csaj? Hmmm...nyami!! :D Ámbár az sem rossz amelyik csak nyalogat. :icon13:

:lol: -_- B)

Hát végülis... :D De Te akkor hogy.....................? ááh mindegy, ne menjünk bele ;)

Légy már kicsit kreatívabb :lol: :lol: nem estél még egy ágy közé? :( :D :P

Link to comment
Megosztás:

Csak garis javításra ne hozd pestre... :)

Húgom EEE-jét hozták-vitték ingyen GLS-sel, cseréltek gariban alaplapot, SSD-t, pedig működött csak lassú volt, és egy gomb kuka volt.

Ja, és javítás után jobb lett azért.

(lehet, hogy személyesen más a hozzáállás)

Link to comment
Megosztás:

Nekem eddig igazán csak az ssd méretével volt gondom, az a 2 gigányi se nagyon karcsú de kipótoltam egy 4 gigás extreme 3-as sdhc-val, így fér rá pár progi meg ezazamaz :D nem atomgyors de elfutkorászik az expé meg a winamp.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sorry, nem vágesz kimitmerremeddighányszorhonnan. :)

Így most kiment Angliába, és örülnek neki. :D

Van ahol ismerik az értékét (mint tuning elem). :icon13:

Azért vevőként jó ár-érték arány lett volna a 6000. <_< :lol:

Mondjuk ilyen akkor érdekelne, ha meg kellene bontani a motort, és elindulhatna az 1400@1550 projekt, 1,6 főtengellyel.

De ehhez túl jól dolgoztak Adam-ék, a 280e km ellenére még nem kell bontani. -_-

Link to comment
Megosztás:

Van ahol ismerik az értékét (mint tuning elem). :icon13:

Azért vevőként jó ár-érték arány lett volna a 6000. :) :lol:

Mondjuk ilyen akkor érdekelne, ha meg kellene bontani a motort, és elindulhatna az 1400@1550 projekt, 1,6 főtengellyel.

De ehhez túl jól dolgoztak Adam-ék, a 280e km ellenére még nem kell bontani. -_-

Azért a 400eurós új árhoz képest ez a 30e ft amit kértem érte igazán nem volt nagy pénz. Pénz nélkül meg nem kell tuningolni. Szerintem.

Sajnos klímáshoz nem volt jó, de most hogy benne van az xe, elégedett vagyok. :D

280e km van benne, de makulátlan. <_<

Link to comment
Megosztás:

Onnan van a 6000, hogy itt vitatkoztam egy sráccal, aki közölte, hogy szerinte 6000ftot ér az a leömlő, és ennyit hajlandó is adni érte.... :)

bontóban egy gyári leömlőt kapna talán 6ért :icon13:

Azért a 400eurós új árhoz képest ez a 30e ft amit kértem érte igazán nem volt nagy pénz. Pénz nélkül meg nem kell tuningolni. Szerintem.

Sajnos klímáshoz nem volt jó, de most hogy benne van az xe, elégedett vagyok. :D

280e km van benne, de makulátlan. <_<

xe leömlő vagy? Bocs de tudod, sokmindenből kimaradtam.

140ig nincs hangja a kocsinak, onnatól kezd egy kicsit morogni, ahhoz képest, hogy van vagy 4 lyuk a rendszeremen...

Link to comment
Megosztás:

Pénz nélkül meg nem kell tuningolni. Szerintem.

Tanyán anélkül is lehet simán pl Ladát :( kell némi laposvas, vagy 40 centi 60x40-es zártszelvény, meg egy méretes 80-as szögvas. egy hegesztőtrafó és máris lehet tákolni a szpojlert a csomiajtóra.. -_- B)

Valamelyik nap lehidaltam egy Trabin :) néztem már messziről hogy mi a bús van a csomin <_< aztán mikor állva maradt akkor látom, hogy valami hhóóóót igénytelen, lemezből hajtogatott szpojlernek nevezett izé ami úgy ráhajolt a textilbakelitre a sacc 5-6 centis elméleti magasság helyett, hogy jáááájj :D ;)

Azt mondta bírod az italt akkor minek beszélsz össze-vissza! :lol: :D

Cicás autó. :P

Zotya, az egy netbook, az összes felhasználható lemez méret formázás után 1898 MB :icon13: na erre tegyél valami os-t progikkal.. :(

Szép lett volna ha feltekerte volna a féltengely míg a szervízbe gurul vele :lol: :lol: "valami kopogás hallatszik a bal futóműnél.." :D bedobtam volna egy petárdát vagy utána küldtem volna a kutyát azt tuti nem kellett volna szétbontani a kocsit a szőrcsomóért.. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:D
Link to comment
Megosztás:

Há ilyen nincs :D kimeredt a tv antenna panelje, de jóóóó :icon13: nem kell nézni a sok szappanműsort :lol: -_- khm, van jutub <_< találékony az asszony... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.