Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

fényszóró nekem is megkapta a megalightot, de kell mégneki egy jobboldali fényszóró motor, mert az nincs... meg be is kellesz állítani, mert ha feltekrem a baloldalira villognak, meg kicsit összevissza világít. Téligumim nincs és szerintem nem is lesz az idén... mert 14eseket akarok, de se felni se gumi, így maradnak a 4évszakosak, kicsit félek igen. :D

Fagyállózás tegnap megvolt 2x is... szóval az tuti megvan -20 felettire, de téli szélvédőmosót is venni kell, mert nem maradt mult télről csak egy-két liter, az meg kitudja mennyit bír már el.

Nyárit meg be kell vinni a házba.

Alatti. Negatív számoknál a nagyobb számjegy alatta van a kisebbnek, nem felette. <_< Mint amikor mondják, hogy reggel-5 fok volt a másik meg rávágja, hogy nálunk több, -8. Tehát kevesebb. :) Én úgy emlékszem bent van a lyuk a külső stabrúdnak a hídon.

Link to comment
Megosztás:

Alatti. Negatív számoknál a nagyobb számjegy alatta van a kisebbnek, nem felette. B) Mint amikor mondják, hogy reggel-5 fok volt a másik meg rávágja, hogy nálunk több, -8. Tehát kevesebb. :D Én úgy emlékszem bent van a lyuk a külső stabrúdnak a hídon.

igazad van, úgy a helyes, hogy -20 alatti. Rem jol emlékszel <_< Tőled kérdezem, mert te átmenőcsavarozást is csináltál már :icon13: :lol: -_- :) Az még nem fordult meg a fejedben, hogy az Ac pumpának csinálj egy nyílást felülről? Ahogy az 5 ajtósakon is van?

Link to comment
Megosztás:

Na elvittem belőni a fényszórókat, volt egy kis előjáték, felpattintom a mociháztetőt...

Befújtam a gumikédereket szilikonnal, vettem téli ablakmosót, hűtővizet megint nem nézettem meg a kútnál. :icon13: Rakok be a fagyasztóba, az -15fokos. :lol:

Nagyon szakértheti a témát ;) ennyi erővel te is beállíthattad volna.. :lol:

Jó, hogy mondod, én is lenyomom már a kédereket szilikonzsírral :D tavaly ősz óta nem voltak :) te, ezekben a nevetlen kisboltokban (haddnemonnyamlidi) szoktak eskönben 300ért ilyen mérővackok lenni :( összelőttem a céges 170 ezres savlúghugyfagyállópálinkateszterrel és ugyanazt mérte tehát annyira csak nem vacak.. :D :D B)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szép egy retek időnk lett, ezt éreztem reggel óta, 3 kávé is képtelen volt ébrentartásban maradni :lol: na de ilyenkor mire jó egy nyetbúknak nevezett valami? <_< Hát multimédiás lejátszónak így alvaonlányrádiózás lett a vége :P arra inkább jó mint amire szánták.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Csak garis javításra ne hozd pestre... <_<

Annyit nem ér az egész :icon13: meg olyan sűrűn azért nincs használva :D de a töltőnél a vezeték már kontaktos egy ideje.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szakértheti a témát :D ennyi erővel te is beállíthattad volna.. :P

Jó, hogy mondod, én is lenyomom már a kédereket szilikonzsírral B) tavaly ősz óta nem voltak :) te, ezekben a nevetlen kisboltokban (haddnemonnyamlidi) szoktak eskönben 300ért ilyen mérővackok lenni :lol: összelőttem a céges 170 ezres savlúghugyfagyállópálinkateszterrel és ugyanazt mérte tehát annyira csak nem vacak.. :D ;) -_-

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szép egy retek időnk lett, ezt éreztem reggel óta, 3 kávé is képtelen volt ébrentartásban maradni :icon13: na de ilyenkor mire jó egy nyetbúknak nevezett valami? <_< Hát multimédiás lejátszónak így alvaonlányrádiózás lett a vége :D arra inkább jó mint amire szánták.. :lol:

Nekünk is olyan van, és tényleg jol mér, csak mostnincs itthon, ...

Link to comment
Megosztás:

Annyit nem ér az egész <_< meg olyan sűrűn azért nincs használva :D de a töltőnél a vezeték már kontaktos egy ideje.. :)

Én szept végén vittem egyet vissza, érdekes hozzáállása van a kijelölt szerviznek. :icon13: Telefont nem veszik fel, email reaction 2nap. Flegmák, és nem tetszik nekik, ha én is úgy beszélek(igen tudok úgy... :lol:). A legjobb viszont, hogy az ügyfélnek kéne vinni a util lemezt hozzá. Mikor rákérdeztem, hogy miért is kell várnom, mikor most szeretném elvinni, mert az ügyfél már örjöng, közölte a nőinemiszerv, hogy mivel nem voltam hajlandó behozni a lemezt... -_- Kérdezem, hogy akkor most ki a szerviz?

Link to comment
Megosztás:

Annyit nem ér az egész <_< meg olyan sűrűn azért nincs használva :D de a töltőnél a vezeték már kontaktos egy ideje.. :)

Az enyém is olyan.. egyszer szétszedtem, megforrasztottam ujra az alaplapon a csatiját, azóta is ugyaan olyan szar, meg kaptam egymásik töltőt és azzal meg hibátlan volt, szóval a töltő vezetéke van megtörve.

Link to comment
Megosztás:

Én szept végén vittem egyet vissza, érdekes hozzáállása van a kijelölt szerviznek. :D Telefont nem veszik fel, email reaction 2nap. Flegmák, és nem tetszik nekik, ha én is úgy beszélek(igen tudok úgy... <_<). A legjobb viszont, hogy az ügyfélnek kéne vinni a util lemezt hozzá. Mikor rákérdeztem, hogy miért is kell várnom, mikor most szeretném elvinni, mert az ügyfél már örjöng, közölte a nőinemiszerv, hogy mivel nem voltam hajlandó behozni a lemezt... :icon13: Kérdezem, hogy akkor most ki a szerviz?

az aláírásból mindenki tudja. de legalább az angol márkatársak nem gondolják így. :)

Link to comment
Megosztás:

Én szept végén vittem egyet vissza, érdekes hozzáállása van a kijelölt szerviznek. ;)

Acerék elég korrektek :) ha garis lett volna a régi notim még a fuvar is ingyenbe lett volna és max 2 hetet mondtak de ha nincs sok melójuk 1-be is belefért volna :D mindössze annyi a baja, hogy ha a fedél 90 foknál jobban össze van csukva akkor kontakthibagyanús és vibrál a kép, boot-kor meg nem akar beindulni szal ki kell nyitni értelmesen, akkor megy a diszpléj B) igaz kapott 1 év aktív rázkódást a keverőben szal nem is csoda de lassan betölti a 3.ik évét és még megy jól, asszonynak meg tökéletes :P 184-ért jó is lehet.. <_<

.. szóval a töltő vezetéke van megtörve.

Tudom de nem különösebben zavar :D Acerben utazok :lol: jelenleg egy aspire 5738zg-t gyilkolászok.. :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahol a saját agyára megy az ember.. :icon13: :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

-_-

Itt tele volt a hátulja azért farkaskutyázik :)

:lol:

Vagy 2 hete kollégát megharapta egy bevadult-ráindult csaj a dizsiben :D kinevezték farkaskutyának a csajt.. <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

ez a kerék szétharapós sztori lehet?? :D :lol: :)

az más sztori. Azóta is csak 3 téligumim van... :D

:lol: <_< :icon13:

Simááán :lol: -_- B) :D ilyeneket is szoktam hallgatni ha olyan kedvem van vezetés közbe. Tegnap pl itthon maradt a pendrive így FM95 maradt.A Maxon pofázás ment :P De tegnapelőtt metallicát meg motorheadot jó hangosan. METÁLT BIRRROD? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.