Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most megyek akkor hányni egyet. :) :D <_< :icon13:

szintén

Jó, de én poénból csináltam, te meg szívből csinálnád. :lol: -_- B)

Errefelé divat a lila, és rózsaszín.... egy passaton 20as rózsaszín felnik vannak... beszélgettem most a gazdival, és neki se tetszik, de így volt már mikor elbizniszelték, és tervbe van az átfestés... a lila az meg kimondottan a gazdit igazolja, mert a téli lett lefestve szánt szándékkal... érdemes lenne mind a két gazdit, nem a kocsit, mert az nem tehet róla, oldalbahugyozni.

Link to comment
Megosztás:

Én minden 1es esti vezetésnél meglepődök amióta megalight van benne. Egy álom a másikhoz képest. -_- Fényszóró is be van állítva. Nagyon jó ötlet volt megvenni B)

Na elvittem belőni a fényszórókat, volt egy kis előjáték, felpatintom a mociháztetőt, csávó belenéz, elmegy a szerszámosládához, és egy csavarhúzóval kiszedi a mociháztető ütköző gumiját. :icon13: Mondom ebből mi esz?! Benéz a gumi helyére a lyukon, kérdem segíthetek? Öhhhm régen volt dolgom F astrával. Megmutattam neki a magasság, és oldalállítás csavarjait, utánna már simán ment minden. :lol:

Felraktam a téli papucsokat, átnéztem a nyáriakat, uyge egyik alapból defektes, erre a másikban is találtam egy kereszthornyos faforgácscsavart a futófelületben. :D Kitekertem, eresztett, visszatekertem nem eresztett. Most bennehagyjam? :) Befújtam a gumikédereket szilikonnal, vettem téli ablakmosót, hűttővizet megint nem nézettem meg a kútnál. <_< Rakok be a fagyasztóba, az -15fokos. :D

Link to comment
Megosztás:

szintén

Errefelé divat a lila, és rózsaszín.... egy passaton 20as rózsaszín felnik vannak... beszélgettem most a gazdival, és neki se tetszik, de így volt már mikor elbizniszelték, és tervbe van az átfestés... a lila az meg kimondottan a gazdit igazolja, mert a téli lett lefestve szánt szándékkal... érdemes lenne mind a két gazdit, nem a kocsit, mert az nem tehet róla, oldalbahugyozni.

A passatra ő festette le pinkre a q7 felniket... legalábbis, ha még azon a passaton van. :)

Link to comment
Megosztás:

Na elvittem belőni a fényszórókat, volt egy kis előjáték, felpatintom a mociháztetőt, csávó belenéz, elmegy a szerszámosládához, és egy csavarhúzóval kiszedi a mociháztető ütköző gumiját. :icon13: Mondom ebből mi esz?! Benéz a gumi helyére a lyukon, kérdem segíthetek? Öhhhm régen volt dolgom F astrával. Megmutattam neki a magasság, és oldalállítás csavarjait, utánna már simán ment minden. :lol:

Felraktam a téli papucsokat, átnéztem a nyáriakat, uyge egyik alapból defektes, erre a másikban is találtam egy kereszthornyos faforgácscsavart a futófelületben. :D Kitekertem, eresztett, visszatekertem nem eresztett. Most bennehagyjam? :) Befújtam a gumikédereket szilikonnal, vettem téli ablakmosót, hűttővizet megint nem nézettem meg a kútnál. <_< Rakok be a fagyasztóba, az -15fokos. B)

fényszóró nekem is megkapta a megalightot, de kell mégneki egy jobboldali fényszóró motor, mert az nincs... meg be is kellesz állítani, mert ha feltekrem a baloldalira villognak, meg kicsit összevissza világít. Téligumim nincs és szerintem nem is lesz az idén... mert 14eseket akarok, de se felni se gumi, így maradnak a 4évszakosak, kicsit félek igen. -_-

Fagyállózás tegnap megvolt 2x is... szóval az tuti megvan -20 felettire, de téli szélvédőmosót is venni kell, mert nem maradt mult télről csak egy-két liter, az meg kitudja mennyit bír már el.

Nyárit meg be kell vinni a házba.

Link to comment
Megosztás:

A passatra ő festette le pinkre a q7 felniket... legalábbis, ha még azon a passaton van. :)

jaja a sági úr passatján volt, eléggé ocsmány minőségű lett a festés is, meg a színválasztás is... ugyebár poénnak szánták... most meg a haverja passatján van. Sági passatjához jobban illik gyári fekete lemez amivel most nyomul :D

Link to comment
Megosztás:

jaja a sági úr passatján volt, eléggé ocsmány minőségű lett a festés is, meg a színválasztás is... ugyebár poénnak szánták... most meg a haverja passatján van. Sági passatjához jobban illik gyári fekete lemez amivel most nyomul :)

Mert elad mindent. :D Ilyen színű felnivel én nem nagyon közlekednék.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Na elvittem belőni a fényszórókat, volt egy kis előjáték, felpatintom a mociháztetőt, csávó belenéz, elmegy a szerszámosládához, és egy csavarhúzóval kiszedi a mociháztető ütköző gumiját. :lol: Mondom ebből mi esz?! Benéz a gumi helyére a lyukon, kérdem segíthetek? Öhhhm régen volt dolgom F astrával. Megmutattam neki a magasság, és oldalállítás csavarjait, utánna már simán ment minden. -_-

Felraktam a téli papucsokat, átnéztem a nyáriakat, uyge egyik alapból defektes, erre a másikban is találtam egy kereszthornyos faforgácscsavart a futófelületben. :D Kitekertem, eresztett, visszatekertem nem eresztett. Most bennehagyjam? :) Befújtam a gumikédereket szilikonnal, vettem téli ablakmosót, hűttővizet megint nem nézettem meg a kútnál. <_< Rakok be a fagyasztóba, az -15fokos. :D

Készíted a télre B) Helyes.

Nekem is kéne. Na meg a műszakira. kasztnizásra + szélvédőcserére szánok 120at. Remélem nem lesz több ettől. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Mert elad mindent. :D Ilyen színű felnivel én nem nagyon közlekednék.. <_<

Nem ismerem, csak látásbol, meg a gumisnál futottunk össze egyszer kétszer, de nem is akarom megismerni :icon13:

Hellokitty genyó :lol:

Jaaa nekem meg lesz két hellokitty baba a kocsin, amint sikerül találnom két méretben megfelelőt... részletekről később :)

Link to comment
Megosztás:

őőő.....A zöldkártyára az van írva hogy November 27 a műszakiról viszont december 3 rémlik :)

akkor december :icon13:

én mostelőbb vittem egy hónappal, hogy ne 11hóba kelljena hóba csinálni, ha vmi baja lett volna, de semmi baja sevolt :D

lengéscsillapítónál kellett trükközni, de jövőre már úyis uj futóműve lesz <_<

Link to comment
Megosztás:

Kár, pedig a mintája nem is lenne rossz... :)

Mondjuk az ajtón egy kicsit "erős"... :D

Szerintem szép kárpit. <_< Ja és ezeket majd törlöd ugye? Mert én leszek lebaszcsizva hogy csetelünk. :icon13: vagy vidd át egyébbe.

Módosítva : ivannorbi
Áthoztam... Nehogy bántsanak a csúnya modik... ;-)
Link to comment
Megosztás:

Hát szépen sorba, legalább Gsi rugók, stabrudak, remélem a caravan alá is fel lehet hátra pakolni, ha nem is keményített gátlók, de legalább gyári új.

Gsi stabot nem hiszem h caravánba fellehet rakni(hátsó). Mert nem minden hídon van meg a fel fogatása. Láttam már olyantot amelyiken nem volt. De a gsi rugótól nem magasabb lesz a szekér? Jövőre én is ültetem. De a gsi-től csak magasabb lesz sztem.

Link to comment
Megosztás:

Gsi stabot nem hiszem h caravánba fellehet rakni(hátsó). Mert nem minden hídon van meg a fel fogatása. Láttam már olyantot amelyiken nem volt. De a gsi rugótól nem magasabb lesz a szekér? Jövőre én is ültetem. De a gsi-től csak magasabb lesz sztem.

Hát igazábol nem is az ülttés a lényeg nekem, hanem keményebb lesz... és ha sikerül 2.08v klímanélküli gsi rugót szerznem ültetni is fog valamicskét.

Külső stab ügyben Sp Zoltán kolléga véleményét várnám már, mivel ő tuti tudja, csak nem szól....

Szóval Zoltán vágod? :)

(lusta vagyok alábujni, hogy megkeressem a lyukakat...na jo nem is, csak nappal sosincs eszemben, most meg cug van.)

Link to comment
Megosztás:

Hát igazábol nem is az ülttés a lényeg nekem, hanem keményebb lesz... és ha sikerül 2.08v klímanélküli gsi rugót szerznem ültetni is fog valamicskét.

Külső stab ügyben Sp Zoltán kolléga véleményét várnám már, mivel ő tuti tudja, csak nem szól....

Szóval Zoltán vágod? :)

(lusta vagyok alábujni, hogy megkeressem a lyukakat...na jo nem is, csak nappal sosincs eszemben, most meg cug van.)

Én nem tuningoltam stabrudat. Az első az polcon van, de sztem inkább eladom..hátsót meg nem is terveztem. Azt meg nem tudhatom, hogy a Te autódon milyen lukak vannak. :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem tuningoltam stabrudat. Az első az polcon van, de sztem inkább eladom..hátsót meg nem is terveztem. Azt meg nem tudhatom, hogy a Te autódon milyen lukak vannak. :)

ha ha :D

Miért nem tervezed? Ha eladod mennyiért?

Caravan hátsó hídban neked megvannak a satb rúd rögzítési helyek?? akkor így kérdezem <_<

Link to comment
Megosztás:

ha ha :)

Miért nem tervezed? Ha eladod mennyiért?

Caravan hátsó hídban neked megvannak a satb rúd rögzítési helyek?? akkor így kérdezem :D

Lusta vagyok megint szétszedni, annyit sztem nem ér. Amennyié vettem, 3 v 4e volt..minden rajta van ami kell.

Nem tom, de ha K.O. Mike kocsiján ott van, akkor valszeg az enyémen is. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.