Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D

Szélvédő....Nekem még november vége előtt azt is ki kell cserélni műszakira mert van rajta egy 15 centis repedés :)

Megjavíttatni nem lehet?

A cégünknél egy srác most fog egy kavicsfelverődést kijavítani egy teherautónk szélvédőjén...az mondta négyezer lesz...mondjuk csak a szélvédő külső üvegrétege sérült, de az a ragasztásig és egy olyan 20 forintos nagyságban...

Megpróbáljuk ezt, mert a szélvédő csere kb 200eHUF lenne...

Link to comment
Megosztás:

Megjavíttatni nem lehet?

A cégünknél egy srác most fog egy kavicsfelverődést kijavítani egy teherautónk szélvédőjén...az mondta négyezer lesz...mondjuk csak a szélvédő külső üvegrétege sérült, de az a ragasztásig és egy olyan 20 forintos nagyságban...

Megpróbáljuk ezt, mert a szélvédő csere kb 200eHUF lenne...

Már elvittük ilyen üvegeshez, azt mondta hogy oké megcsinálja. Valami szart bele is pöttyintett a repedés végébe, de tovább ment. Nem is kért semmit érte mert azt mondta, hogy ez eléggé necces lesz hogy megfogja. Ha igen akkor szerencsénk volt ha nem akkor ki kell cserélni. Már olyan kurvarég el akarom vinni, mert a pályafutása a repedésnek nagyon gyorsan és erősen felfelé ível :)

Link to comment
Megosztás:

Már elvittük ilyen üvegeshez, azt mondta hogy oké megcsinálja. Valami szart bele is pöttyintett a repedés végébe, de tovább ment. Nem is kért semmit érte mert azt mondta, hogy ez eléggé necces lesz hogy megfogja. Ha igen akkor szerencsénk volt ha nem akkor ki kell cserélni. Már olyan kurvarég el akarom vinni, mert a pályafutása a repedésnek nagyon gyorsan és erősen felfelé ível :)

:D <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Egy kadetton láttam: NO ABS, NO computer, NO injektor, NO problém! B) És milyen igaza van! :D

Főleg ha dízel.. ;)

Én voltam most talin, egy ketrecért mentem. Norci B asconával jött :lol: Nagyon szép járgány...

Én meg nem :D kedvem se sok volt de legalább aludtam végre egy normálisnak mondhatót :D viszont pár napig időm is lesz pecázni -_- no meló, nincs se anyag se píz se semmi.. :)

Nna az vajon meddig fog tartani nála? <_< Gondolom jobban forgott a hátulja mint az eleje.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Főleg ha dízel.. :D

Én meg nem :D kedvem se sok volt de legalább aludtam végre egy normálisnak mondhatót B) viszont pár napig időm is lesz pecázni -_- no meló, nincs se anyag se píz se semmi.. :)

Nna az vajon meddig fog tartani nála? <_< Gondolom jobban forgott a hátulja mint az eleje.. :icon13:

Azért az nem olyan jó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem :D kedvem se sok volt de legalább aludtam végre egy normálisnak mondhatót :lol: viszont pár napig időm is lesz pecázni :P no meló, nincs se anyag se píz se semmi.. :)

Nna az vajon meddig fog tartani nála? <_< Gondolom jobban forgott a hátulja mint az eleje.. B)

Elsőnek ott voltunk a főnixnél majd a konvoj átment az állatkerthez helyhiány miatt. Főnixnél Norci: Vigyázok rá... :D Nem fogom verni neki ;) Kiérünk az állatkertbe... Ott van 1 placc... a parkolóhelybe 180 fokba állt be :icon13: persze forgott a hátulja :lol: Aztán mikor ment haza odakiabáltunk hogy kicsit füstösebb indulást! Nah hát szép nagy padlóval indult... -_- De kornátsem úgy veri mint az astrát.Tehát erre sztem jobban fog vigyázni. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért az nem olyan jó... :D

Ez van, ettől tartottam már pár hónapja.. -_-

Elsőnek ott voltunk a főnixnél majd a konvoj átment az állatkerthez helyhiány miatt. Főnixnél Norci: Vigyázok rá... B) Nem fogom verni neki :D Kiérünk az állatkertbe... Ott van 1 placc... a parkolóhelybe 180 fokba állt be :D persze forgott a hátulja <_< Aztán mikor ment haza odakiabáltunk hogy kicsit füstösebb indulást! Nah hát szép nagy padlóval indult... :icon13: De kornátsem úgy veri mint az astrát.Tehát erre sztem jobban fog vigyázni. ;)

Nincs akkor csalódás :lol: dehogy fog jobban vigyázni erre :P amint rájön mit bír úgy fogja adni neki az ívet.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs akkor csalódás :D dehogy fog jobban vigyázni erre :icon13: amint rájön mit bír úgy fogja adni neki az ívet.. :)

Most 2200as motor van benne asszem. De 3ezres senator motor lesz benne majd.MOndtuk neki hogy száguldó koporsó lesz abból a kocsiból. Este miután elment ott az állatkertnél végigment a hosszú egyenes úton, eltünt a kereszteződés után és már csak annyi hallatszott hogy körbe körbe forgatja. Ilyen távoli NFS-es hang <_<

Link to comment
Megosztás:

Ericsson 310i. Megvan pár éve, nagyon megszoktam igaz pár gomb már nem működött rajta amióta beleesett a majterba , de a 3-as a 6-os, meg a kikapcsolás még tök jó volt rajta. :D

Akkor ez neked tökéletes lenne ;)

Most 2200as motor van benne asszem. De 3ezres senator motor lesz benne majd.MOndtuk neki hogy száguldó koporsó lesz abból a kocsiból. Este miután elment ott az állatkertnél végigment a hosszú egyenes úton, eltünt a kereszteződés után és már csak annyi hallatszott hogy körbe körbe forgatja. Ilyen távoli NFS-es hang :D

Egyszer úgy feltapad valahova, hogy a technikusok sem tudják megmondani ki volt :D na de ő tudja.. :icon13:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jó sztori volt tegnap. Faterom szól, hogy csirkét kopasztatnak azt majd el kéne hozni, na mondom én dolgozok, asszony dolgozik így passz. Mondja, hogy majd a szomszéd csaj elhozza az enyémmel -_- B) na még mit nem. De hát Corsája van és tudja vezetni. Aham, 1- nem azért próbálok rá vigyázni hogy egy amatőr aki fél évben 1x vezet 3 km-et rommá törje, 2- aki benzinessel járt világ életében és csak rövid autóval az ne akarjon betolatni egy szűk kapubejárón egy dízel caravannal mert az tuti nem marad egyben :lol: na de hazaértem melóból azt érte mentem én, ugye hogy nem késett az egész.. :) <_<

Link to comment
Megosztás:

Egyszer úgy feltapad valahova, hogy a technikusok sem tudják megmondani ki volt :D na de ő tudja.. :icon13:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jó sztori volt tegnap. Faterom szól, hogy csirkét kopasztatnak azt majd el kéne hozni, na mondom én dolgozok, asszony dolgozik így passz. Mondja, hogy majd a szomszéd csaj elhozza az enyémmel B) :D na még mit nem. De hát Corsája van és tudja vezetni. Aham, 1- nem azért próbálok rá vigyázni hogy egy amatőr aki fél évben 1x vezet 3 km-et rommá törje, 2- aki benzinessel járt világ életében és csak rövid autóval az ne akarjon betolatni egy szűk kapubejárón egy dízel caravannal mert az tuti nem marad egyben :lol: na de hazaértem melóból azt érte mentem én, ugye hogy nem késett az egész.. :) <_<

Hát reméljük lesz esze, és nem csinál hülyeséget meg kárt magában. :D Hehe....van 1 opeles ismerős. Az aki az 1.6os 16szelepes caravannal jár. Multkor felmentünk a városba mert visszakapta a kocsit, és be akart állni 1 helyre. Nem tudott ;) Én meg ugye csak régóta járok caravannal, beálltam lazán. HOgy mi nehéz volt csavarni utánna nekem az astrába a kormányt... -_-

Link to comment
Megosztás:

Főleg ha dízel.. B)

Én meg nem :D kedvem se sok volt de legalább aludtam végre egy normálisnak mondhatót -_- viszont pár napig időm is lesz pecázni :lol: no meló, nincs se anyag se píz se semmi.. :)

Nna az vajon meddig fog tartani nála? <_< Gondolom jobban forgott a hátulja mint az eleje.. :icon13:

Most ez itt is így van... dde kicsit örülök neki, sok volt ez a szeptember október eleje...lett egy kis félretett zsém, olyan 300... abbol talán kievickélek pár hetet...

Link to comment
Megosztás:

Hát reméljük lesz esze, és nem csinál hülyeséget meg kárt magában. :lol:

Hogy mi nehéz volt csavarni utánna nekem az astrába a kormányt... :icon13:

Norcit ismerve hááát nem is tudom, ügyes gyerek de szováton már szállt be a műemlékhez 110zel.. :D

Azóta nem használom a Pandában a city szervót :( az enyém alapból nehezebb.. :lol:

Túl sok a gomb és túl csíkos -_- B)

Milyen autó ez ?

Akkor jó lesz oda egy lécdarab is :D ;) ismertem egy srácot, na az agyilag eléggé zizi volt azt egy lécdarabbal ordítva telefonált az utcán :( :D de kikezelték sikeresen, azóta normális.. :D

B asci 2.2 cih -> idővel upgrade 3.0 valamire

Most ez itt is így van... dde kicsit örülök neki, sok volt ez a szeptember október eleje...lett egy kis félretett zsém, olyan 300... abbol talán kievickélek pár hetet...

Jó, én sem akarom széthajtani magam mint tavaly aztán meg járjak fizikoterápiára :) csak az a gond, hogy nálunk fizetés se volt augusztus eleje óta :P és mit tudunk csinálni? Max ott hagytuk volna azt mennénk munkanélkülire de azt sem kapunk mert nincs meg hozzá a napunk :lol: csöbörből vödörbe.. <_<

Link to comment
Megosztás:

???????? :D Gondolom nem a patkánnyal... vagy igen?

Azzal :lol: a volt csaja is megmondta hogy sík nemnóóóómális <_< :icon13: és akkor még mellettem nem is ült.. -_-

Jah, hoztam haza a csirkéket, raktér fullon telepakolt műanyag ládákkal. Kanyar, 3 parketta, papucsok kipörögnek azt facán ment keresztbe a bódé.. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor jó lesz oda egy lécdarab is :) :D ismertem egy srácot, na az agyilag eléggé zizi volt azt egy lécdarabbal ordítva telefonált az utcán :lol: -_- de kikezelték sikeresen, azóta normális.. :icon13:

Galamb kell neki B)

Azt hittem az a mondat vége : kikezelték....már egy papucccsssaaalllll telefonál a kezében <_<

B asci 2.2 cih -> idővel upgrade 3.0 valamire

Áhááááááámhááám

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem az a mondat vége : kikezelték....már egy papucccsssaaalllll telefonál a kezében :D

Isten őrizzen tőle :lol: egy sorozat nyugtató skulóval pihentették le míg ráadták a muszájdzsekit <_< kész életveszély volt a közelébe menni :) bent volt egy fél évig és magához tért, jó srác lett belőle.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.