Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jeggyel talán. Bérlettel nem.

Bérlet ugyanannyi mint a jegy, csak meg kell szorozni 20-szal és azt még kétszer a retur miatt. :) Annyi előnye van, hogy a 20 napon kívül a maradék 10-11 (vagy 8-9) napokon is használhatod gyakorlatilag ingyen, mert ugye 20 napnyi menettérti jegyet fizetsz ki egy bérlettel. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én csak hetente járok fel...szóval mindegy.

Havi 8 diákjegy pont annyi, mint a bérlet, ha jól rémlik. Viszont nálam mindig az a két perc számít, amíg megveszem a jegyet, így jobb a bérlet.

De már rég vettem jegyet, mert én naponta ingázok.

Az heti 600 km, egy hónapban 2400 km.

Az akárhogy is számolom, legalább 150 liter benzin lenne...

Link to comment
Megosztás:

És ugye ráér tavaszig mielőtt lehetne venni még egy garnitúrát a qva villanykarók miatt.. :D

íne legyé' genya, mert elmegyek Debrecenig hogy zöld astrának mehessek, ne kelljen oszlopot keresni ;) :lol: :D

Azért a mostani Swift ütni fog <_< Kategóriájában szerintem legjobb lesz, valljuk be az Opel-kell is elég sok baj van! -_-

Annyi pénzért már ciki is lenne... :)

Huhuu B)

Mintha 95-ben nem tudta volna a 3-as kúpé bömbi :icon13: (eleje kicsit zúzott ugyan, de még mindig tudja :D )

Nah jóccakát, kicsit elég vót ebből a napból...

Link to comment
Megosztás:

Zárd le!!!

Az alá meg tegyél öntapadó szigetelést, amit az ajtókhoz is lehet rakni, csak ez szövet ugye. Bár nekem most kéne egy Opelclub-os rendszámkeret, mert szétbarmolták mikor javították a hátulját és bal oldalon nem zár össze és félek, hogy kiesik a rendszám... :D

Még nem zárom le, majd ha gyakori lesz a hibajelenség, csak akkor, amíg jó addig jó <_<

Rendszámtáblakereteket meg néha nem árt cserélni, mert elöregszenek a naptól, és csak azért csörög.

DEEEE hogy jártam :)

Fagyállózás rendben megtörtént, jol meg is zavartam a vasat, és az udvarra beálláskor, megvártam, hogy még beinduljon 3x a venti, megtörtént, leállítom a motort, felnyitom, és hallom, hogy picit mocorog a víz acsövekben, gondolom még igazodott kifelé a buborék stb, meg csak forrás közelében volt az egész cucc... kicsit vrtam, abbamaradt, letekertem óvatosba a kupakot, ugye egyből ki is szaladt belőle a levegő, pont telefutott vízzel a kiegyenlítő és anyi, amikor anyám szolt, hogyzárjam be a kaput, me akutya a kutya.....mire visszaértem felforrt az egész víz arendszerben, kibugyogott egy jó liternyi, és hiába zártam már vissza, sokáig bugyogott...vártam egy félórát, kitekertemegygyertyát, ledugtam egy pálcát, de nem volt fagyállós, meg semmi, lehúztama gyujtást, és óvatosban indítottam, de simán pörgött...

aztán beindítottam, néztem a kipufogót semmi víz, csak a kondenzvíz, feltöltöttem a hiányzó 1 litert, és mentem vele 80kmet, azóta semmi hiba, de már azthittem hengerfejes lett .

Remélem későbbiekben se jön elő semmi bibi....

Tapasztalat, ha jol meghajtjuk a vasat, sokáig várjunk asapka letekerésével, illetve tekerjük egyből vissza, ha kiengedtüka nyomást. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Még nem zárom le, majd ha gyakori lesz a hibajelenség, csak akkor, amíg jó addig jó <_<

Rendszámtáblakereteket meg néha nem árt cserélni, mert elöregszenek a naptól, és csak azért csörög.

DEEEE hogy jártam :)

Fagyállózás rendben megtörtént, jol meg is zavartam a vasat, és az udvarra beálláskor, megvártam, hogy még beinduljon 3x a venti, megtörtént, leállítom a motort, felnyitom, és hallom, hogy picit mocorog a víz acsövekben, gondolom még igazodott kifelé a buborék stb, meg csak forrás közelében volt az egész cucc... kicsit vrtam, abbamaradt, letekertem óvatosba a kupakot, ugye egyből ki is szaladt belőle a levegő, pont telefutott vízzel a kiegyenlítő és anyi, amikor anyám szolt, hogyzárjam be a kaput, me akutya a kutya.....mire visszaértem felforrt az egész víz arendszerben, kibugyogott egy jó liternyi, és hiába zártam már vissza, sokáig bugyogott...vártam egy félórát, kitekertemegygyertyát, ledugtam egy pálcát, de nem volt fagyállós, meg semmi, lehúztama gyujtást, és óvatosban indítottam, de simán pörgött...

aztán beindítottam, néztem a kipufogót semmi víz, csak a kondenzvíz, feltöltöttem a hiányzó 1 litert, és mentem vele 80kmet, azóta semmi hiba, de már azthittem hengerfejes lett .

Remélem későbbiekben se jön elő semmi bibi....

Tapasztalat, ha jol meghajtjuk a vasat, sokáig várjunk asapka letekerésével, illetve tekerjük egyből vissza, ha kiengedtüka nyomást. :icon13:

Fel tört mint a talaj víz :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem még mindig megéri kocsival járni még egyedül is, ha másért nem, a kötetlen idő miatt. Nem kell az órát nézni, hogy mikor indul a vonatod és elérd az utolsót... :)

K vonal? Az melyik? <_< Van a 42-es az a dunaújvárosi, de a K? :D

Hát nem a fekete, hanem a PIROS, ami egyből a vezérnél csöng !

K mint kiemelt :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt el se olvastam! :)

Na jó de, bele is kötök:

Tudom hogy sokan járnak infós szakokra, de mind hiába, ha segg hülye hozzá! Ez olyan, mint ismerősöm barátnőjének a nőgyógyásza+dokija. Be nyögték, hogy méh-nyak rákja van, 3-4 hónapig élt abba a tudatba, már majdnem el kezdett járni kemoterápiára, mikor másik nőgyógyász meg állapította, hogy ciszta....rutin műtéttel kivették, azóta is makk egészséges, pedig már vagy 1,5 éve volt.

Lényeg a lényeg, hogy vannak persze infósok, de mit érünk el vele, ha hülyék? :D

Autó "szerelő"-ből is sok van, és azt nem tudta nekem meg mutatni 2 "szerelő" , hogy hol van az EGR szelepem.

Az semmi, az egyik c14nz-s kollégának még ki is takarították. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szeretem az ilyen beszélgetéseket.... :)

Tartalmas csevej volt. :icon13: Mindjárt megyek az Autentikbe , az egyik munkatársam fia ott melózik, beállítja a fényszórókat, kiváncsi leszek hogyan megy neki, eddíg még senkinek sem sikerült. Volt aki nem találta az oldalra billentő csavart, volt aki addíg tekert mindent, hogy mire hazaértem kieset az indexem. :D De nem kell otthon mókolni, arra valók a szakemberek. <_<

Link to comment
Megosztás:

Tartalmas csevej volt. :lol: Mindjárt megyek az Autentikbe , az egyik munkatársam fia ott melózik, beállítja a fényszórókat, kiváncsi leszek hogyan megy neki, eddíg még senkinek sem sikerült. Volt aki nem találta az oldalra billentő csavart, volt aki addíg tekert mindent, hogy mire hazaértem kieset az indexem. :) De nem kell otthon mókolni, arra valók a szakemberek. :D

Én minden 1es esti vezetésnél meglepődök amióta megalight van benne. Egy álom a másikhoz képest. <_< Fényszóró is be van állítva. Nagyon jó ötlet volt megvenni :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Én minden 1es esti vezetésnél meglepődök amióta megalight van benne. Egy álom a másikhoz képest. :) Fényszóró is be van állítva. Nagyon jó ötlet volt megvenni :D

Én is meglepődök minden esti vezetésnél, hogy milyen k..va karcos a szélvédőm!!! :lol:

És ezen a megalight izzóim sem segítenek! -_-

De attól még jó hogy én is megvettem... <_<

Azóta ritkán is kapcsolom a távolságit...nincs rája szükség... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Én is meglepődök minden esti vezetésnél, hogy milyen k..va karcos a szélvédőm!!! <_<

És ezen a megalight izzóim sem segítenek! :icon13:

De attól még jó hogy én is megvettem... :D

:lol:

Szélvédő....Nekem még november vége előtt azt is ki kell cserélni műszakira mert van rajta egy 15 centis repedés :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.