Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És ez milyen? Rendes 7 féléves BSC képzés?

Miről van szó?

Csak érdekel mert még ilyenről nem hallottam.

Ez felső fokú ( fsz ), 4 féléves...

Ha meg van, úgy néz ki maradok mérnök infón, ami 7 féléves BSC lenne, de mivel van már 4 félév rendszer gizdaim, akkor már csak 3 félévet kell még le húznom és meg van a mérnök infós is ( legalább is én így tudom )

Link to comment
Megosztás:

Ez felső fokú ( fsz ), 4 féléves...

Ha meg van, úgy néz ki maradok mérnök infón, ami 7 féléves BSC lenne, de mivel van már 4 félév rendszer gizdaim, akkor már csak 3 félévet kell még le húznom és meg van a mérnök infós is ( legalább is én így tudom )

Van ilyen előtanulmányi rended? Mi után milyen tantárgyat kell csinálnod. Nem tudom nálatok hogy hívják.

Tudsz mutatni?

Link to comment
Megosztás:

Van ilyen előtanulmányi rended? Mi után milyen tantárgyat kell csinálnod. Nem tudom nálatok hogy hívják.

Tudsz mutatni?

Ööööööö :)

Szerintem olyasmire gondolsz, amit a Tanulmányi Hivatal működtet oldal : ETR

Itt lehet órarendet össze állítani félévenként, meg ilyesmi !

Link to comment
Megosztás:

Az szép, oda jó matek koponya kell!

Áhh... annyira nem durva.

Ezt építősök mondták. Infós meg gépész matek sokkal durvább. De azért az is teljesíthető. Van amin jó túllenni azért.

Ha a rajzolós építősre megy, akkor az alvásról kell leszokni. Rengeteg leadás van. Szinte pár órákat alszanak. De legalább a vizsgaidőszak nem akkora sz....

Link to comment
Megosztás:

Áhh... annyira nem durva.

Ezt építősök mondták. Infós meg gépész matek sokkal durvább. De azért az is teljesíthető. Van amin jó túllenni azért.

Ha a rajzolós építősre megy, akkor az alvásról kell leszokni. Rengeteg leadás van. Szinte pár órákat alszanak. De legalább a vizsgaidőszak nem akkora sz....

ez a rajzolós, számolós ez mit jelent??? :)

Link to comment
Megosztás:

tavaly 5 ös voltam idén meg eddig kettő 4 esem van és az is nevetséges dolgok miatt <_< mondjuk mert lusta vagyok eleget gyakoroloni! :) :D

Én is így voltam, 5ös matekok, matek érettségi 92%, meg minden.

Aztán egyetemen lett pofára esés.

Most állsz érettségi előtt?

Hova jársz?

ez a rajzolós, számolós ez mit jelent??? mellow.gif

Hát akik ilyen nagy táblákkal rohangálnak, azok rajzolnak. Meg álmodoznak. Tök jópofa dolgokat találnak ki ám.

Első évben van csomó kreatív feladatuk. pl csinálj 10*10*10 centis kockát. Bármiből. Van aki színesceruzákból, van aki szögekből hegeszti össze, floppykat ragasztanak, meg kartonból, meg mindenféle.

Aztán kartonból kell modellházakat építeni, meg mindenféle. Jópofa dolgok, kívülről nézve, de azért nagyon sok szívás van azon a szakon is. Főleg a sok beadás miatt.

Ha érdekel, menj el nyílt napra, bár az nem sokat ér, de mássz fel a K épület második szintjére, ott vannak a folyosón ilyen dolgok kiállítva.

Link to comment
Megosztás:

Áhh... annyira nem durva.

Ezt építősök mondták. Infós meg gépész matek sokkal durvább. De azért az is teljesíthető. Van amin jó túllenni azért.

Ha a rajzolós építősre megy, akkor az alvásról kell leszokni. Rengeteg leadás van. Szinte pár órákat alszanak. De legalább a vizsgaidőszak nem akkora sz....

Én ebbe a félévbe műszaki matekot tanulok... 6 kreditet szerzek vele ha meg van a vizsga ( eggyik leg több kredites tárgy) függvények töményen! Fingom sincs hogy mit fogok kezdeni a vizsgán, én a másodfokú függvényekig értem a dolgot, és kész, ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Én is így voltam, 5ös matekok, matek érettségi 92%, meg minden.

Aztán egyetemen lett pofára esés.

Most állsz érettségi előtt?

Hova jársz?

Igen most fogok érettségizni idén! :icon13: Győrbe járok a Szent-Györgyi Gimnáziumba 5 éves ien nyelvi előkészítőn vagyok :D

Nem kell mégtöbb agyoniskolázott mérnök a vasúthoz, köszönjük! Így is van elég problémánk, amiket miattuk kell nekünk, egyszerű melósoknak megoldani. :)

nem kell aggódni tesó nem vasútépítést szeretnék! :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Én ebbe a félévbe műszaki matekot tanulok... 6 kreditet szerzek vele ha meg van a vizsga ( eggyik leg több kredites tárgy) függvények töményen! Fingom sincs hogy mit fogok kezdeni a vizsgán, én a másodfokú függvényekig értem a dolgot, és kész, ennyi.

Nini, Műszaki hallgatók :)

Én is az vagyok csak én az ország északi részén :D Miskolcon a Gépészmérnöki és Informatikai karon vagyok sokadik éves hallgató... Na csak annyit akartam, hogy nálunk a matek 1-2 7-7 kredit és van Szigorlat is csak az 0.0 KREDIT ami azért fáj, főleg amikor 4-esre megírtam... Nem lehet ezt érteni....

Link to comment
Megosztás:

Rendszergazda se kell, mikor sorban alázom le őket a tudásommal. :) :D

Ezt el se olvastam! <_<

Na jó de, bele is kötök:

Tudom hogy sokan járnak infós szakokra, de mind hiába, ha segg hülye hozzá! Ez olyan, mint ismerősöm barátnőjének a nőgyógyásza+dokija. Be nyögték, hogy méh-nyak rákja van, 3-4 hónapig élt abba a tudatba, már majdnem el kezdett járni kemoterápiára, mikor másik nőgyógyász meg állapította, hogy ciszta....rutin műtéttel kivették, azóta is makk egészséges, pedig már vagy 1,5 éve volt.

Lényeg a lényeg, hogy vannak persze infósok, de mit érünk el vele, ha hülyék? :icon13:

Autó "szerelő"-ből is sok van, és azt nem tudta nekem meg mutatni 2 "szerelő" , hogy hol van az EGR szelepem.

Link to comment
Megosztás:

Nini, Műszaki hallgatók :)

Én is az vagyok csak én az ország északi részén :D Miskolcon a Gépészmérnöki és Informatikai karon vagyok sokadik éves hallgató... Na csak annyit akartam, hogy nálunk a matek 1-2 7-7 kredit és van Szigorlat is csak az 0.0 KREDIT ami azért fáj, főleg amikor 4-esre megírtam... Nem lehet ezt érteni....

Ilyenkor azt kell hogy mondják, hogy "túl szép ,hogy igaz legyen". Nehogy már csak úgy egyszerűen tovább tudj jutni. Nekünk is azért van ez a rohadt műszaki matek, semmi értelme,nem sok hasznát vesszük majd a késöbbeikben. Így szórják ki a tudatlanokat. Bár tényleg hülyeség a 0.0 kredit...

Link to comment
Megosztás:

Nem kell mégtöbb agyoniskolázott mérnök a vasúthoz, köszönjük! Így is van elég problémánk, amiket miattuk kell nekünk, egyszerű melósoknak megoldani. :)

Ma mentem a délibe.

Van ott lent egy óra. Vasútnál viszonylag fontosak lennének az órák. Még egyszer sem láttam, hogy pontosan (vagy egyáltalán) járt volna.

Mára nézem, szigszalaggal át van húzva csillag mintában az óra. Nem lett volna egyszerűbb megcsinálni? Vagy kicserélni? Sose fogom megérteni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.