Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tudsz csinálni az oldalukra csíkokat! <_< :icon13:

Az megoldja minden problémádat, ha mán nem indul :D

Az A7 se volt túl egyszerű. Keret nélküli ajtaja van.

Ha meghúzod a kilincset, 1 centit lehúzza az ablakot, hogy ki tudjon nyílni. Becsukásnál visszahúzza. Nem semmi. Persze semmi se él örökké. Mi van, ha lemerül az akksi? Vagy ez a cucc elromlik? Ja ilyen nem lehet :)

Link to comment
Megosztás:

Az megoldja minden problémádat, ha mán nem indul :D

Az A7 se volt túl egyszerű. Keret nélküli ajtaja van.

Ha meghúzod a kilincset, 1 centit lehúzza az ablakot, hogy ki tudjon nyílni. Becsukásnál visszahúzza. Nem semmi. Persze semmi se él örökké. Mi van, ha lemerül az akksi? Vagy ez a cucc elromlik? Ja ilyen nem lehet :)

Huhuu <_<

Link to comment
Megosztás:

Az megoldja minden problémádat, ha mán nem indul :D

Az A7 se volt túl egyszerű. Keret nélküli ajtaja van.

Ha meghúzod a kilincset, 1 centit lehúzza az ablakot, hogy ki tudjon nyílni. Becsukásnál visszahúzza. Nem semmi. Persze semmi se él örökké. Mi van, ha lemerül az akksi? Vagy ez a cucc elromlik? Ja ilyen nem lehet :)

Ez már elég régi megoldás. <_<

Link to comment
Megosztás:

Zotya, ma találkoztam egy alteregóddal. <_< Fehér caravan, és nikecell vót a csomiban. :icon13:

Neki is felemás volt a dísztárcsája? -_- Vettem egy havertól féláron tecsósat, első úton látom a tükörben, hogy a jobb hátsó elkarikázik az árok fele. Fék tapos, rüki vissza. Keresem az árokban, sehol, megyek vissza, pont a jobb első kerék alatt van. Az a nyomorult nem visszagurult az útra, amíg nem figyeltem?! :)

hát meg mit oldasz meg egy gémkapoccsal, ha nem indul a kocsi (ezeknél)? :D

Egy kadetton láttam: NO ABS, NO computer, NO injektor, NO problém! :lol: És milyen igaza van! B)

Link to comment
Megosztás:

Neki is felemás volt a dísztárcsája? :lol: Vettem egy havertól féláron tecsósat, első úton látom a tükörben, hogy a jobb hátsó elkarikázik az árok fele. Fék tapos, rüki vissza. Keresem az árokban, sehol, megyek vissza, pont a jobb első kerék alatt van. Az a nyomorult nem visszagurult az útra, amíg nem figyeltem?! :)

Egy kadetton láttam: NO ABS, NO computer, NO injektor, NO problém! <_< És milyen igaza van! B)

Őszintén, nem vártam mást... :icon13: -_-

Jól van na, újszülöttnek minden vicc új, én még nem láttam. :D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.