Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez vicces volt. Novy-val beszélgettük valamelyik este msn-n ezt a környezetvédelmi átsorolást, mondta hogy ő kék plakettet kapott. Aztán nézem, nekem maradt a zöld. Bementem ocsmányirodába, hogy ugyan már ezért fizettem 585Ft-ot? És akkor rájöttek, hogy nekem nem kell cserélni, jó a zöld a műszaki lejártáig, így az átsorolás illetékmentes lett volna. Aztán visszakaptam az 585Ft-ot és sűrűn bocsánatkérések közepette elhagytam az ocsmányirodát. :) Ilyenkor jó, ha az ember egy irattartó zacsiban tartja az autó dolgait (pl törzskönyv, mert megint kérdezték, hogy meghatalmazás? mondom nemkell én vagyok a tulaj. "ja okéé" :D) és ugye ezt a hónom alá csaptam, valamint a hátsó rendszámot és a forgalmit... Pont benne volt az 585Ft-os kifizetés nyugtája. <_<

Link to comment
Megosztás:

Kezdelek utálni... gasztra ülés ingyé'... matting ömlő haté', mostmár tényleg bevallhatnád mennyi volt a bőr garnitúra, hátha legyilkol valaki :) :D <_< B)

Nono, csak az egyik ülés volt ingyé, vagy ha úgy vesszük darabja 5e volt. :icon13: A mattigot meg nem 6ért vettem, csak itt ajánlott érte valaki annyit.. :lol:

Én tooooomn -_-

:D

Link to comment
Megosztás:

Hogy micsoda...? :)

Amúgy kúler valakinek? http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_alkat..._182983617.html

Azut mondtad, neked se kell lebontani a vezérlést termosztát cseréhez, milyen motorod van akkor? Vagy csak át lett alakítva?

Ez vicces volt. Novy-val beszélgettük valamelyik este msn-n ezt a környezetvédelmi átsorolást, mondta hogy ő kék plakettet kapott. Aztán nézem, nekem maradt a zöld. Bementem ocsmányirodába, hogy ugyan már ezért fizettem 585Ft-ot? És akkor rájöttek, hogy nekem nem kell cserélni, jó a zöld a műszaki lejártáig, így az átsorolás illetékmentes lett volna. Aztán visszakaptam az 585Ft-ot és sűrűn bocsánatkérések közepette elhagytam az ocsmányirodát. :D Ilyenkor jó, ha az ember egy irattartó zacsiban tartja az autó dolgait (pl törzskönyv, mert megint kérdezték, hogy meghatalmazás? mondom nemkell én vagyok a tulaj. "ja okéé" <_<) és ugye ezt a hónom alá csaptam, valamint a hátsó rendszámot és a forgalmit... Pont benne volt az 585Ft-os kifizetés nyugtája. :icon13:

Na csak nem kék? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az én üléseimet meg ki kell szedni... :) Szétültem <_< :icon13: hót lötyögős, nyekergős a vezetőülés :D Hétvégén majd lesokkolom anyut. Amikor meglát valami autóalkatrésszel a lakásban, már látom hogy kiborulás lesz, de a múltkor amikor ülések voltak az előszobában, akkor ki akart dobni velük együtt :lol: -_- Megnyugtatásképpen mondtam hogy fotelt csinálok belőle, majd a szobában lesznek, felni-talppal mint a forma1-es kommentátoroknak, de olyanokat mondott hogy megjegyezni se tudtam B) :D

Link to comment
Megosztás:

Az én üléseimet meg ki kell szedni... :) Szétültem :lol: -_- hót lötyögős, nyekergős a vezetőülés :D Hétvégén majd lesokkolom anyut. Amikor meglát valami autóalkatrésszel a lakásban, már látom hogy kiborulás lesz, de a múltkor amikor ülések voltak az előszobában, akkor ki akart dobni velük együtt B) :D Megnyugtatásképpen mondtam hogy fotelt csinálok belőle, majd a szobában lesznek, felni-talppal mint a forma1-es kommentátoroknak, de olyanokat mondott hogy megjegyezni se tudtam ;) :D

:P :lol:

Nekem a felnik még mindíg itt vannak... Multhéten kérdezte muter, hogy na kiviszed ábrányba? (pont aznap mentem ki) Mondom ááá...nincs kedvem levinni őket. Jól van ez itt :lol: De be lettem fenyítve hogyha nem viszed ki következő alkalommal akkor kivágom őket az erkélyre...

<_< micsoda dolog ez :icon13:

Link to comment
Megosztás:

<_< :icon13:

Nekem a felnik még mindíg itt vannak... Multhéten kérdezte muter, hogy na kiviszed ábrányba? (pont aznap mentem ki) Mondom ááá...nincs kedvem levinni őket. Jól van ez itt :lol: De be lettem fenyítve hogyha nem viszed ki következő alkalommal akkor kivágom őket az erkélyre...

:) micsoda dolog ez :D

Mondd meg hogy nem téli. Majd nyáron lehet kivinni őket csak -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Mondd meg hogy nem téli. Majd nyáron lehet kivinni őket csak :) -_-

:D <_< Bepróbálkozok. De amúgy tökre jó itt felpakolva.... Pakolni is tudok rá, hazajövök, sapkát kabátot ráfektetem... :icon13: De ez csak akkor van ha valamiért feljöttem és megyek is tovább..

Na??? Jó a képem? Érzitek az illatát? :lol:

Link to comment
Megosztás:

:) :D Bepróbálkozok. De amúgy tökre jó itt felpakolva.... Pakolni is tudok rá, hazajövök, sapkát kabátot ráfektetem... <_< De ez csak akkor van ha valamiért feljöttem és megyek is tovább..

Na??? Jó a képem? Érzitek az illatát? :icon13:

Tegyél egy cserepes virágot a tetejére, és tuti kibékül velük -_- :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az én üléseimet meg ki kell szedni... :) Szétültem <_< :icon13: hót lötyögős, nyekergős a vezetőülés :D Hétvégén majd lesokkolom anyut. Amikor meglát valami autóalkatrésszel a lakásban, már látom hogy kiborulás lesz, de a múltkor amikor ülések voltak az előszobában, akkor ki akart dobni velük együtt :lol: -_- Megnyugtatásképpen mondtam hogy fotelt csinálok belőle, majd a szobában lesznek, felni-talppal mint a forma1-es kommentátoroknak, de olyanokat mondott hogy megjegyezni se tudtam B) :D

Van eladó belsőm.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azut mondtad, neked se kell lebontani a vezérlést termosztát cseréhez, milyen motorod van akkor? Vagy csak át lett alakítva?

Na csak nem kék? :)

Szerintem szerzett hozzá olyan cuccot, ami kivezeti... mert létezik egyébként. <_<

Hja csak nem kék, de már megoldva, szóval nekem ingyé van új forgalmim. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.