Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

S milyen kurv@ jó kipuffsortömítést cserélni rajta...

Nem olyan jó ötlet volt a tervezőtől,hogy a szívósor alá tette...

Hát sokmindenhez sz.r hozzáférni ott... :) De engem már az is kárpótol, amikor egy újonc benyásnak megmutatom hogy hol a termosztátom <_< :D :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Na vajon? B) Egyem a kis szívét.. :D <_<

Nna a lényeg, hogy innentől fogva eldöntöttem, hogy ha traffis civil kocsit látok leszek olyan pofátlan, hogy én is lefotózom és közzé teszem, valamint tervemben van egy ilyen fotókkal foglalkozó weblap üzemeltetése -_-

Az első áldozatom meg is van ;) nézett is a drága, hogy mi a búbánatot forgolódok mellette.. :)

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/14/17/...b550efb271b.jpg

Apropó Laci, újabb feketelistás, ma délután a Vámospércsin egy fekete Fabia.. :D

Jaja olvastam a debreceni fórumon. :icon13: Helyes! Én is támogatlak. Van 1 csekélyke kis weblapszerkesztéses multam, ha tudok segíteni szólj! Ma hálistennek nem jártam arra,reggel a műanyaggyárnál, délelőtt szinte az egész belvárost bejártam, estefele voltam a naplónál, meg 6körül a nagyerdőn. Figyelni fogok én is és ha olyan van fotót már lövöm is. :lol: Nagyon jó ötlet amúgy ez, hogy a trafis kocsikat közzétenni 1 oldalon.

Link to comment
Megosztás:

Jaja olvastam a debreceni fórumon. :) Helyes! Én is támogatlak. Van 1 csekélyke kis weblapszerkesztéses multam, ha tudok segíteni szólj! Ma hálistennek nem jártam arra,reggel a műanyaggyárnál, délelőtt szinte az egész belvárost bejártam, estefele voltam a naplónál, meg 6körül a nagyerdőn. Figyelni fogok én is és ha olyan van fotót már lövöm is. :D Nagyon jó ötlet amúgy ez, hogy a trafis kocsikat közzétenni 1 oldalon.

Van nekem is weblap szerkesztési képesség, hozzám is lehet fordulni kérdésekkel!

Link to comment
Megosztás:

S milyen kurv@ jó kipuffsortömítést cserélni rajta...

Nem olyan jó ötlet volt a tervezőtől,hogy a szívósor alá tette...

Nekem váltórudazat-beállításnál égette xarrá a kezem :D

10xxx a listaára.

Köszönöm a tanácsot. Hétvégén hosszú teszt lesz, de ha nem lesz semmi gondja én hozzá nem nyúlok. :)

Tápi, mi van Veled mostanában? Rég jártál errefelé...

Link to comment
Megosztás:

De azoknak akiket ezzel csesztetek, nem. -_- :lol:

Morrmmmorrmmooor.... :) B)

Hogy micsoda...? :icon13:

Amúgy kúler valakinek? http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_alkat..._182983617.html

Nekem is ki kell cserélném hétvégén a tápegység, meg a videókártya ventijét, mert egyik túlzörgi a másikat. :D

Nincs valakinek elfekvőbe alu vagy réz lemeze? Győr környékéről. Vagy honnan tudnék beszerezni?

Itt a régi HF-em, azt reszelsz ki belőle amit akarsz. <_< Amúgy utoljára a Praktierben vettem olyan 3X20-as egy méteres alu csíkot.

Link to comment
Megosztás:

Ja, csak mikor a rudat össze kell akasztani a bilinccsel, akkor azért oda kell nyúlni...

Meg amikor valami hülye idegből meghúzza a csavart, és kinyalja a menetet a bilincsből... :) nagy küzdéssel sikerült betenni kettesbe, és úgy mentünk el a csavarbótig, hogy ha a váltókar felé nyúltam fater üvöltött hogy "hozzá ne nyúlj, örülj hogy megvan a kettes"

:D <_< (azóta átmenőcsavar :icon13: )

Link to comment
Megosztás:

Meg amikor valami hülye idegből meghúzza a csavart, és kinyalja a menetet a bilincsből... :) nagy küzdéssel sikerült betenni kettesbe, és úgy mentünk el a csavarbótig, hogy ha a váltókar felé nyúltam fater üvöltött hogy "hozzá ne nyúlj, örülj hogy megvan a kettes"

:D <_< (azóta átmenőcsavar :lol: )

Zotya segített? :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.