Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

őőő...Szerintetek olyan 2ezres fordulattól 3ezerig miért van fura hangja a kocsinak? Mintha valami rezonálna benne...Aztán húzom tovább és abbahagyja...a lyukas kipuff dob miatt lehet ilyen? Belülről hallatszik, most felnyitottam a motorteret... és ha úgy füleltem, hogy húztam a gázbovdent semmi se volt... :) Legalábbis nem hallottam... Szerintetek? :D

Link to comment
Megosztás:

őőő...Szerintetek olyan 2ezres fordulattól 3ezerig miért van fura hangja a kocsinak? Mintha valami rezonálna benne...Aztán húzom tovább és abbahagyja...a lyukas kipuff dob miatt lehet ilyen? Belülről hallatszik, most felnyitottam a motorteret... és ha úgy füleltem, hogy húztam a gázbovdent semmi se volt... :D Legalábbis nem hallottam... Szerintetek? <_<

Ha kívülről nem hallatszik, akkor valszeg belül van a hangforrás :icon13: Neked amúgy is vannak érdekes hangok benne, inkább az új hangot kéne figyelni hogy merről jön. Lehet hogy egy pár új bolhára be kéne fizetni :)

Link to comment
Megosztás:

Ha kívülről nem hallatszik, akkor valszeg belül van a hangforrás :D Neked amúgy is vannak érdekes hangok benne, inkább az új hangot kéne figyelni hogy merről jön. Lehet hogy egy pár új bolhára be kéne fizetni :)

Hát olyan mintha a váltókar alól jönne a hang...Ezért gondoltam hogy a kipuff, mert ott tudtommal van 1 lyuk..És már nyár elején is volt. Aztán ugye az nőtt az esős idő miatt.. ezért gondoltam erre. De köszi a tippet, szétnézek szét"fülelek" hogy mi lehet. :icon13: Bár kicsit nyugtató hogy nem a motorból jön. :lol: Elépróbáltam a Pepe féle felniket. Nem teszem fel a tavasz előtt semmiképp, csak 1 kis újdonságként elépróbáltam <_< Túl ellenállhatatlan lenne hogy feltegyem, és fent maradna. Pedig még rendbe akarom tenni -_- B)

PA130003.JPG

Link to comment
Megosztás:

Hát olyan mintha a váltókar alól jönne a hang...Ezért gondoltam hogy a kipuff, mert ott tudtommal van 1 lyuk..És már nyár elején is volt. Aztán ugye az nőtt az esős idő miatt.. ezért gondoltam erre. De köszi a tippet, szétnézek szét"fülelek" hogy mi lehet. <_< Bár kicsit nyugtató hogy nem a motorból jön. :icon13: Elépróbáltam a Pepe féle felniket. Nem teszem fel a tavasz előtt semmiképp, csak 1 kis újdonságként elépróbáltam :D Túl ellenállhatatlan lenne hogy feltegyem, és fent maradna. Pedig még rendbe akarom tenni :lol: B)

http://dl.dropbox.com/u/7102596/PA130003.JPG

És ha "lefogod" a váltókart, akkor is adja ezt a hangot? Nekem a kikészült gumigyűrűvel zenélt, ha elhúztam valamerre, vagy lefogtam, akkor elhallgatott :)

13-ashoz képest kicsit komoly ET-eltérés van -_- Ez már kilóg a sárvédőív alól, meghúzzák a műszakin...

Link to comment
Megosztás:

És ha "lefogod" a váltókart, akkor is adja ezt a hangot? Nekem a kikészült gumigyűrűvel zenélt, ha elhúztam valamerre, vagy lefogtam, akkor elhallgatott :)

13-ashoz képest kicsit komoly ET-eltérés van :icon13: Ez már kilóg a sárvédőív alól, meghúzzák a műszakin...

NA úgy még nem próbáltam. De minden fokozatban csinálja. Üresben, és 1-től 5ig. 1 bizonyos frekcvencián ahogy rezeg a gép úgy zizeg vele valami. :D

Durvább mint 1 kamion. Elől hátul duplakerék <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

<_< Már nem nagyon látszana. Amúgy nézd meg megvannak a megalightjaid mert álmomba azt írtad fórumra, hogy kilopták őket... :D Bár nemtom hogy nyúltak a motortérbe de akkoris -_-

Lopnak itt mindent... :) De az izzók mondjuk spec. megvannak még. (legalábbis fél órája amikor kiszálltam az autóból, még megvoltak :icon13: ) Újabban elég sokat megyek éjszaka is. Lehet hogy feltűnt volna ha nem lennének meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lopnak itt mindent... :) De az izzók mondjuk spec. megvannak még. (legalábbis fél órája amikor kiszálltam az autóból, még megvoltak :D ) Újabban elég sokat megyek éjszaka is. Lehet hogy feltűnt volna ha nem lennének meg <_<

:icon13: Lehet.....

Legutóbb azt álmodtam Ribivel, hogy valami alkesz opeles a találkozón leszívta belőle az ablakfosó molyadékot mert elfogyott a pia :lol:

Link to comment
Megosztás:

:) Lehet.....

Legutóbb azt álmodtam Ribivel, hogy valami alkesz opeles a találkozón leszívta belőle az ablakfosó molyadékot mert elfogyott a pia :D

Te inkább a Lujzikával álmoggyá!!! :icon13:

Azt tudom, azóta tiszta pálinkával töltöm, nehogy mérgezést kapjon valaki <_<

Elképzelem, ahogy egy opeltalin négyen fekszenek a szélvédődön, és ordítják neked, hogy "Most nyomjad!!!!"

Link to comment
Megosztás:

Te inkább a Lujzikával álmoggyá!!! :D

Szoktam vele is ;) Mikor világvége volt álmomba.. :) de én debrecen főterén mentem át az astrával 1 csomó döglött birkán :D <_<

Azt tudom, azóta tiszta pálinkával töltöm, nehogy mérgezést kapjon valaki B)

:icon13: :lol: Ne pocsékold a jóanyagot

Elképzelem, ahogy egy opeltalin négyen fekszenek a szélvédődön, és ordítják neked, hogy "Most nyomjad!!!!"

Amúgy számomra egyáltalán nem elképzelhetetlen dolog -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.