Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nincsmit, bár nemigen vágom, minek neked ebből a cuccból új (mármint másik)?

próbálj belefújni/szívni. Ha benne van a membrán sztem nem lehet baja. Én 2000ért vettem bontóban, sajna ennyire sikerült lealkudni csak 3000ről.

Pesten a szlovák úton van egy bontó, talán próbáld meg azt, ott elég piti összegekért sikerült eddig cuccot szereznem, bár csak egyszer voltam ott. Gondolom postázza is a srác.

500 Ft-ért adott biztonsági zárat motorháztetőre. Meg 1000-ért adott volna F Astra polcot is.

Azért kell másik (elfelejtettem írni) mert az egyik csap amire rámegy a gumicső vagy bele az nekem letört szóval nem tudom összetákolni... :) a bontó számát nem tudnád megadni mert megversenyeztetném ott is a hűtőt h mennyibe adnák...

Link to comment
Megosztás:

Azért kell másik (elfelejtettem írni) mert az egyik csap amire rámegy a gumicső vagy bele az nekem letört szóval nem tudom összetákolni... :D a bontó számát nem tudnád megadni mert megversenyeztetném ott is a hűtőt h mennyibe adnák...

Kapcsolat bontott OPEL alkatrész:

Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 26.

Mail: info@alkatresz.eu

Tel.: +36/1-409-44-40

Fax: +36/1-409-22-81

Mobil: 06 30 28 77 385

Guglival ezt találtam most hirtelen.

Egészen kis bontó ez, mondjuk ahhoz képest, hogy mekkora van a soroksári úton...

Itt van még csomó bontó:

http://opel.bontodepo.hu/

Ha gondolod licitálhatsz az enyémre is, mert mondom van egy elfekvőben :)

Csak szét kéne tudnom szedni, hogy beletegyem azt a membránt, mert az most ki van szedve belőle..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.