Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amikor megvettem a kocsit a lányoktól kaptam egy plüsmacis illatosítót, vaníliát. Azóta hiába keresem ezt a vanília illatot nem találom akármennyit vettem az mind rágógumira hajaz. :D

Egy vaníliarúd hosszában megvágva. Hónapokig vanília illat van a kocsiban. :) A rádio fölé tettem a kis polcra.

Link to comment
Megosztás:

És az mekkora átmérőre?

Hát most így sacperkábé 6 miliméteres délután lemérem ha kell pontosan.

Egy vaníliarúd hosszában megvágva. Hónapokig vanília illat van a kocsiban. :) A rádio fölé tettem a kis polcra.

Éééés olyant hol kapok? Egyszer vettem a tecsóban két hosszú barna valami volt, de az nagyon büdöset árasztott. Teszkós vaníliarúd? :lol:

3-as kép. <_<

Hogy mik vannak! :D

Szegény Omega! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nah vége a tegnapnak végre... :) Legalább beteg is vagyok <_< Reggel a Zafira elhagyta magát egy kicsit. (egy hengerrel kevesebbet volt hajlandó használni :D ) Trafó kuka... Mindegy, reggel le lett támasztva a szerelőnél, nem volt idő foglalkozni vele, mentünk melózni az enyémmel. Fater vezetett egész nap, mert ha előre néztem akkor folyt az orrom :icon13: ... Este olyan 8 körül mennénk vissza érte, 2-esen kisebb dugó. Elmászunk a körforgalomig, erre ott állnak a sünik, hogy teljes útzár, mert csattant egy motoros... menjünk vissza a kettesen, és jöjjünk vissza a másik irányból. Pont ekkor jött egy transit mögöttünk, őt beengedték. Néztünk hogy őt meg mé'. "ő a törött motorért jött, ő bemehet" Fater kiszól az ablakon, hogy "mi meg az autóért jöttünk." Sün visszanéz "milyen autóért?" "hátőőő... attól függ... milyen tört össze?" Nah akkor megint láttam csúnyán nézős sünt... Különleges tehetsége van hozzá, hogy az én autómból hergelje a kékeket állandóan :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

nekem már a szintnél felvan tapadva az oldalára :S

Az fel is lesz, elkerülhetettlen a korrózió sajnos. Időközönként cserélni kell, minőségi cuccra, és akkor nem lesz az egész egy merő rozsda, de mindig lesz benne.

Felmentem tokajba, kb egy félóra alatt meg is lett az uj forgalmim, 585ftot kellett fizetni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.