Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem rámegy, kérdés milyen kormányt akarsz rátenni. B Vectra rámegy, de úgy tudom, G Astra nem. Javítsatok ki, ha tévedek.

B veci, B omega. Köszi zoli lehet te már tisztáztad én meg nem tudom. De akkor le írhatnád légy óly keskeny. Hogy mi a helyes válasz. KÖFI :)

Link to comment
Megosztás:

B veci, B omega. Köszi zoli lehet te már tisztáztad én meg nem tudom. De akkor le írhatnád légy óly keskeny. Hogy mi a helyes válasz. KÖFI :D

Te magad is tudod, hogy már megbeszéltük, hogy mi a jó kormány. :)

A többit meg kipróbálod, ahogy azt tettem én is olyankor, amikor nem volt infó róla. <_<

Link to comment
Megosztás:

Te magad is tudod, hogy már megbeszéltük, hogy mi a jó kormány. :)

A többit meg kipróbálod, ahogy azt tettem én is olyankor, amikor nem volt infó róla. <_<

Öhm. Nem tudom. Azt tudtam hogy a g astra nem megy rá. B vecit akarok amúgy is. De arra nem tértünk ki anno amikor a rádióval baszkódtam ha arra gondolsz. Az átvezető karika is érdekel, hogy rá megy-e Igazából csak az érdekel mivel a rádióhoz kell a kábel szal adottt......

Tehát akkor valaki bökje már ki aki TUDJA. Hogy a Veci multi K és átvezető karika, rá megy-e a lufitlan f-astra kormány oszlopomra. Csak ennyit kérek. :D

Link to comment
Megosztás:

Mostmár tudom miért kurv@ büdösek az új autók. :icon13:

Kell neked újat venni ;) fogadjunk, hogy nem győzöd légfrissítővel eltakarítani belőle.. B)

Tavasszal megcsinálom, mert lóg.

Eltüntél mostanába a fórumról. Há' mi van veled?

Szegeld fel :lol:

Biztos hekkeli az egyhat rettenetet :D meg dolgozni is kell ugye.. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ezen jót vigyorogtam -_- "G" energia osztály.. :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Öhm. Nem tudom. Azt tudtam hogy a g astra nem megy rá. B vecit akarok amúgy is. De arra nem tértünk ki anno amikor a rádióval baszkódtam ha arra gondolsz. Az átvezető karika is érdekel, hogy rá megy-e Igazából csak az érdekel mivel a rádióhoz kell a kábel szal adottt......

Tehát akkor valaki bökje már ki aki TUDJA. Hogy a Veci multi K és átvezető karika, rá megy-e a lufitlan f-astra kormány oszlopomra. Csak ennyit kérek. :)

Ha tudná, akkor már kibökte volna. Próbálkozz, aztán vagy sikerül, vagy nem. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha tudná, akkor már kibökte volna. Próbálkozz, aztán vagy sikerül, vagy nem. :D

Ja de annyira nem vok pézes h most találomra kiperkáljak 20ezreket a szettre azt vagy jó vagy nem. Nyilván ha lenne ismerősöm akinek lenne ilyen holmijai nem kérdezősködnék...... De jelenleg csak azt tudom megengedni ha valaki mondja h tuti jó akkor meg veszem be rakom. Vagy valami hasonló. :)

Link to comment
Megosztás:

Kell neked újat venni :P fogadjunk, hogy nem győzöd légfrissítővel eltakarítani belőle.. ;)

Szegeld fel B)

Biztos hekkeli az egyhat rettenetet :D meg dolgozni is kell ugye.. :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ezen jót vigyorogtam :D "G" energia osztály.. :icon13: :lol:

Szegeld fel...Nem viccből fogom mondani: DE FATEROM TÉNYLEG FELNYOMTA 1 RAJZSZEGGEL!!!!! Amikor megláttam, abban a pillanatban kib*sztam belőle, és számonkértem hogy mi a fene ez??????Megoldás??? Erre apám: <_< Hát akkor csináld meg. Mondom majd tavasszal meg is lesz. :D

Azt a G astrát itt árulják másfél milláért. -_-

Link to comment
Megosztás:

Szegeld fel...

Azt a G astrát itt árulják másfél milláért. :D

:lol: -_-

Tudom ;) de az adatlapon az a "G" kategória :) pöppet sem gazdaságos.. B)

Kicsit változott a bódé <_< aki megmondja, hogy mi is az kap egy szmájlit.. :D

www.tvn.hu_010175ab35b3d59aa11f6d36c3243d29.jpg

Annyit elárulok, hogy nem a semmiért van közel földszinthez fotózva csak útban volt az a qva gazdomb.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ja de annyira nem vok pézes h most találomra kiperkáljak 20ezreket a szettre azt vagy jó vagy nem. Nyilván ha lenne ismerősöm akinek lenne ilyen holmijai nem kérdezősködnék...... De jelenleg csak azt tudom megengedni ha valaki mondja h tuti jó akkor meg veszem be rakom. Vagy valami hasonló. :)

Most mondjuk dilemmában vagyok, mert a lengyel oldalon nekem tök úgy tűnik, hogy két fajta autóból származnak a képek. Egyik gyári légzsákosnak tűnik a másik viszont nem. Onnan veszem ezt, mert a nem légzsákosnál (mint a Tied) csak egy sárgaréz érintkező van a kormányhoz szorítva egy rugóval és ez a duda átvezetés gyakorlatilag. Tudtommal a légzsákosnál már a duda is az átvezetőn jön. Egyébként a legjobb lenne kipróbálni illetve megnézni, hogy mi a különbség a légzsákos és a nem légzsákos kormányburkolat között, azonkívül, hogy másképp van a gyújtáskapcsoló... Mert nekem az is úgy rémlik, hogy nagyobb, hogy elférjen az átvezető.

Link to comment
Megosztás:

B) :D

Tudom :P de az adatlapon az a "G" kategória <_< pöppet sem gazdaságos.. ;)

Kicsit változott a bódé :lol: aki megmondja, hogy mi is az kap egy szmájlit.. :D

Annyit elárulok, hogy nem a semmiért van közel földszinthez fotózva csak útban volt az a qva gazdomb.. -_-

Nincs rajta piros csík? :icon13: Meg ez nem a viva felni..vagy az? Téligumi? :)

Faterom bejön...nézzek már neki 1.4es dízel skodát... :D Ugye beszéljem le? PdTdi..

Link to comment
Megosztás:

Nincs rajta piros csík? :lol:

Faterom bejön...nézzek már neki 1.4es dízel skodát... :icon13: Ugye beszéljem le? PdTdi..

2 éve :)

Vegyen inkább Pandát -_- azt még merem is ajánlani <_< tudom ezt egy opel fórumon nem kéne.. :D

Link to comment
Megosztás:

Megmondom neki. :)

Felni???

Nyert :lol: meg kicsit mintha magas(abb) lenne, nem? :icon13: :D <_<

Keresztanyám meg eladta a Campot azt bacott szólni, hogy helló, nem kőő? violent.giffalbav.gif

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak ezen máshogy áll? :icon13: Az intrán is ilyen volt?

Nem, ezek a téliek, Michelin Alpin A2 vagy A3, tudja a túró :lol: 175/65 r14 -_- fent vannak azt ha eljőő az ideje megriogatom megint Endloszt az erdőben <_< :D bár nyárikkal rodeózni a jégpályán bulisabb lenne.. B)

Ömhhhhh, ne már.... Nem számoltál el valamit ?

Nem valószínű :D drága móka már a külföldit behozni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Átálltam "csak olvas" üzemmódba...

Nem is igaz!!! :lol: Ez még tavasszal volt. -_-

Igen, olvasni még olvasok. Hiába, na, a fórum is függőséget okoz. Lehet, hogy ezt a főoldalra ki is kéne írni. :icon13:

Függőség? Reggel lejövök a szobából még egy szál himbilimbiben bekapcsolom a gépet, amíg fogat mosok betölt. Este kijövök a fördőszobából egy szál himbilimbiben lekapcsolom a gépet, amíg fogat mosok leáll. Természetesen a fórum megy rajta, akkor én most függő vagyok? :D <_<

Én is vagy fél órán keresztül szaglászok, soha nem tudom el dönteni hogy milyet vegyek! Nekem azok teccenek, ami ilyen kis fa csuporba vannak, fejjel lefelé kell fordítani picit, meg szívja a kupakja, és kellemesen erős az illata.

Amikor megvettem a kocsit a lányoktól kaptam egy plüsmacis illatosítót, vaníliát. Azóta hiába keresem ezt a vanília illatot nem találom akármennyit vettem az mind rágógumira hajaz. :)

Link to comment
Megosztás:

Amikor megvettem a kocsit a lányoktól kaptam egy plüsmacis illatosítót, vaníliát. Azóta hiába keresem ezt a vanília illatot nem találom akármennyit vettem az mind rágógumira hajaz. :)

Gömbrágó szagú? -_-

Nem, ezek a téliek, Michelin Alpin A2 vagy A3, tudja a túró :icon13: 175/65 r14 B) fent vannak azt ha eljőő az ideje megriogatom megint Endloszt az erdőben <_< :D bár nyárikkal rodeózni a jégpályán bulisabb lenne.. :D

Na nekem még várat a téli magára...még mindíg csak 3 darab van :lol: Endlost most bemérték

Link to comment
Megosztás:

Na nekem még várat a téli magára...még mindíg csak 3 darab van <_<

Endlost most bemérték

Vegyél hozzá még egyet :lol:

Tudom, olvastam :D de őszintén szólva nem is csoda, neki nehezebb a lába mint nekem :icon13: legalábbis városban.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.