Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jó kis retro érzés meg van az ilyenektől nekem :icon13: Mindig Lada jut eszem róla...

Van még az a kis tégelyes is, zselés cucc van benne, ülés alá lehet be hajítani...na nekem azokról típikusan WC illatosítú jut eszembe. Pedig tiszta jó érzés nyomkodni azt a zselét :lol:

Nekem is a lada jut eszembe róla. De az a zselés...azt nem szeretem én se. Na meg vannak ezek az olajok, amiket oda a rádió fölé a szellőzőhöz kell tenni. Na olyat nem veszek mert 1 ismerősöm úgy járt hogy leesett az alja, kifolyt belőle az olaj és a kis polcról ráfolyt a rádióra. Az meg megadta magát.

Szereted arborétumban érezni magad ? -_-

Radar ellen nem véd ám :)

Erdőbe vagyok tőle :D Természet illatos öle <_<

Link to comment
Megosztás:

:lol: -_- B) :D

Mennyi volt a max, ami egyszerre volt a kocsiban ? ;)

plüssállattal (még mostis fent van), cseresznyével, kókusszal, és ilyen levéllel 1ütt amin kívül volt még vanília alakú csepp,meg satöbbi, meg sok sok wunderbaum fa...háát vagy 30 körül. Mert csak a fácskákból volt vagy 20-25, és ezen kívül volt még 1 csomó cuccos, amiket leírtam. Akkor már az öreg szólt, hogy szedd már le mert zavar ez a rengeteg lógó.. :)

És milyen jó, ha hív a természet... :D

wunderbaueme.jpg

:D <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Olyanom is volt, de 1 jóideje a fácskákat szeretem. Most is lóg vagy 10 darab...Van köztük 1 hónapos, van köztük 1 éves van köztük több mint 3 éves, az szép azért hagytam fent...De 1 garniturát már leszedtem... :D De azok is megvannak..akkor egyszerre leszedtem vagy 20-25 darabot :) Wunderbaum a kedvencem, abbólis volt már minden fajta... Tán narancsos még nem de az nem is kell túl wc illatosító szerű. A többit szeretem. Gyűjtöm őket amúgy ;)

Én vaniliás wunder-t szoktam venni .... csak nem ugy használom ahogy rá van irva, hogy fokozatosan....hanem egyből kinyit :D <_< :icon13: :lol: -_- és ugy ha már 2 van bent egyszerre..na az halál B)

Link to comment
Megosztás:

plüssállattal (még mostis fent van), cseresznyével, kókusszal, és ilyen levéllel 1ütt amin kívül volt még vanília alakú csepp,meg satöbbi, meg sok sok wunderbaum fa...háát vagy 30 körül. Mert csak a fácskákból volt vagy 20-25, és ezen kívül volt még 1 csomó cuccos, amiket leírtam. Akkor már az öreg szólt, hogy szedd már le mert zavar ez a rengeteg lógó.. :)

Én félnék, hogy fajbeb&@[#sz egykanyarban ez a sok cucc :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Én félnék, hogy fajbeb&@[#sz egykanyarban ez a sok cucc :) :D

Pont erre gondoltam én is ,Opeles90 barátunk te kábszeres vagy <_<

Az a kép meg sokkolt picit, még mindig nem tudom ki verni annak a srácnak azt a fejet! Simán ki ült az arcára a meg lepetés és a fájdalom :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Én félnék, hogy fajbeb&@[#sz egykanyarban ez a sok cucc :) :D

ááá nem bántanak <_<

Én vaniliás wunder-t szoktam venni .... csak nem ugy használom ahogy rá van irva, hogy fokozatosan....hanem egyből kinyit :icon13: :lol: -_- B) :D és ugy ha már 2 van bent egyszerre..na az halál ;)

Tegnap nagyon nagyon sokáig azt kerestem, de nem volt :( :( Nem kell oda 2 :D Van Wunderbaumból ilyen óriási nagy.. Az már tényleg akkora hogy zavarna a kilátásban is ha a mostani cuccok mellé felakasztanám

Pont erre gondoltam én is ,Opeles90 barátunk te kábszeres vagy :D

Az a kép meg sokkolt picit, még mindig nem tudom ki verni annak a srácnak azt a fejet! Simán ki ült az arcára a meg lepetés és a fájdalom :D

A vagyonőr tanfolyamon is ugyanezt mondta az oktató.. :P Elkezdte sorolni, hogy régen a nagyhatalmú emberek ha azt mondták, hogy valami vagy, akkor az is vagy. És ültünk 3an az első padba... Kezdte velem a sorolást: "Te kábszeres, Te homokos, Te bűnöző " Erre Pisti (bűnöző) megszólal....Ez itt középen tényleg homokos :lol:

Kiült jaja...de sok fácskája van, és az már félkirályság :lol:

Link to comment
Megosztás:

Enyémben meg bőr illat van, vundertüzelő nélkül :lol:

Nekem is.. -_- De csak akkor ha éjszakára a hátsóülésen felejtettem a bőrkabátomat :D

Nem bazz. Nem jött be és nem is ment és kész. Téma lezárva hanem veszek egy műbőr WB vagy megvárom a carbon mintásat... :)

<_< :icon13:

Nah jolvan, megyek dologra.

Link to comment
Megosztás:

Coupé... -_-

Csak értesse meg már velem valaki miért is jó ha ferdén fotóznak le valamit.. :)

Ezt a pontot módosítanám, 5 percre....utána úgyis elfelejtem :D

<_< :icon13: :lol:

Wunderbaum a kedvencem, abbólis volt már minden fajta... )

Van egy flakon Adidas deo spré oszt cső B) meg időnként sikerül bekormolni a bagóval de a nembagósok szerint "új" szaga van a kocsinak.. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Napot.

Légzsák talan kormány oszlopra fel lehet tenni légzsákos kormányt? Légzsák funkció nem érdekel. Multikormány a lényeg. Az átvezető karika ráfér, rámegy minden? A sima oszlopra? Vagy oszlop csere?

Szerintem rámegy, kérdés milyen kormányt akarsz rátenni. B Vectra rámegy, de úgy tudom, G Astra nem. Javítsatok ki, ha tévedek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.