Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D alázó..

Amúgy nemhiszem hogy a fél lakótelep..az egész lakótelep inkább <_<

Neeem... az biztos nem, mert volt már aki aludt :icon13: De ezek tényleg g.cik... Egyik haverom nemrég állt be a helyik sünséghez, első héten szólt hogy ha "A fiatot" látjuk kint akkor húzás a környékről, mert azok abba is belekötnek ha ferdén világít a kesztyűtartó pilács, csak bevételért küldik ki őket időnként. :) Fatert meg ők "állították meg" szondáztatni. Azért idézőjeles, mert ő már beállt a parkolóhelyére, leállította a sast, és akkor tolták a bajusza alá a szondát :lol: Nekem még volt majdnem 2 méterem a teljes megállásig B) -_-

Link to comment
Megosztás:

Mintha ennek is szögletesebb lenne a pilácsa... :D Vagy csak optikai csalódás?

Elég ritka ez a maszk, nem igaz, hogy két félét is csináltak belőle... :)

Én is szögletesebbnek látom.

Látod nem is olyan egyedi......nyugodtan leszedheted......aztán küldd el nekem, majd én elviselem :icon13: <_<

Link to comment
Megosztás:

Villanyoszlopos? :lol: Az enyém biciklishülyegyerekes. -_-

Hülyegyerekes-sajnálkozósszomszédos... :) Az enyém az simán csak ócsónbontósos. Az oszlopos akkorát kapott hogy inkább kukázva lett, és nagyberuházásként 5ezerért vettem egy árának megfelelő minőségű darabot <_< :icon13: Folyamatosan könnyíti magát. A peremén már folyik a roszda kifelé :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, akkor ezért fotóztad hátulról ezt a büdös Ribit? :icon13: :lol:

Ezzel a képpel egyszerre csináltam vagy 10-et, ott a tetőn, csak azért váltottam erre, hogy ne fájdítsam a szívem azzal hogy avatarként a már ellopott dísztárcsáimat nézzem :) <_< ezen a képen nem látszódnak :D

Link to comment
Megosztás:

Hülyegyerekes-sajnálkozósszomszédos... :) Az enyém az simán csak ócsónbontósos. Az oszlopos akkorát kapott hogy inkább kukázva lett, és nagyberuházásként 5ezerért vettem egy árának megfelelő minőségű darabot <_< :icon13: Folyamatosan könnyíti magát. A peremén már folyik a roszda kifelé :D

rúst iz nóta krájm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este meghirdettem a pockot. Az előbb nézegettem a telóm híváslistáját.......32 hívás volt, + 4-5 ami nem nyomott hívószámot. Volt köztük aki kerti traktorra akarta cserélni, vagy robogóra. Nem is gondoltam volna, hogy ennyien keresnek öreg keleti csodát <_< Volt olyan köcsög is, aki azzal kezdte, hogy adjam egy 10-essel olcsóbban és a jövő héten elviszi üzembentartóival :D Csávó akkora paraszt volt, hogy a hívása után egy fél lapát földet ráztam ki a telóból :icon13: Estére már nagyon tele volt a hócipőm a sok érdeklődővel. Odaadtam az elsőnek aki hajlandó volt este 8-ra eljönni megnézni, megvenni. Még hallottam a pocok hangját az utca végén, de addigra már töröltem is a hirdetést. Elég volt belőlük. Azt hittem nehéz eset lesz eladni a kis varrógépet, ehhez képest nem volt fenn 24 órát a neten :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este meghirdettem a pockot. Az előbb nézegettem a telóm híváslistáját.......32 hívás volt, + 4-5 ami nem nyomott hívószámot. Volt köztük aki kerti traktorra akarta cserélni, vagy robogóra. Nem is gondoltam volna, hogy ennyien keresnek öreg keleti csodát <_< Volt olyan köcsög is, aki azzal kezdte, hogy adjam egy 10-essel olcsóbban és a jövő héten elviszi üzembentartóival :D Csávó akkora paraszt volt, hogy a hívása után egy fél lapát földet ráztam ki a telóból :icon13: Estére már nagyon tele volt a hócipőm a sok érdeklődővel. Odaadtam az elsőnek aki hajlandó volt este 8-ra eljönni megnézni, megvenni. Még hallottam a pocok hangját az utca végén, de addigra már töröltem is a hirdetést. Elég volt belőlük. Azt hittem nehéz eset lesz eladni a kis varrógépet, ehhez képest nem volt fenn 24 órát a neten :)

Kis pénzért, kis autó, persze hogy kapós :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...Dita! Eltűnt mint az aranyóra <_< Merre járkálsz te lány? B)

Átálltam "csak olvas" üzemmódba...

Írta hogy nem lesz egy ideig, de rafkós a csaj, fent szokott lenni bejelentkezés nélkül is....lehet most is figyel. :) :icon13:

Nem is igaz!!! :lol: Ez még tavasszal volt. -_-

Igen, olvasni még olvasok. Hiába, na, a fórum is függőséget okoz. Lehet, hogy ezt a főoldalra ki is kéne írni. :D

Link to comment
Megosztás:

Neeem... az biztos nem, mert volt már aki aludt <_< De ezek tényleg g.cik... Egyik haverom nemrég állt be a helyik sünséghez, első héten szólt hogy ha "A fiatot" látjuk kint akkor húzás a környékről, mert azok abba is belekötnek ha ferdén világít a kesztyűtartó pilács, csak bevételért küldik ki őket időnként. :) Fatert meg ők "állították meg" szondáztatni. Azért idézőjeles, mert ő már beállt a parkolóhelyére, leállította a sast, és akkor tolták a bajusza alá a szondát :icon13: Nekem még volt majdnem 2 méterem a teljes megállásig -_- :lol:

de aljadékok :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este meghirdettem a pockot. Az előbb nézegettem a telóm híváslistáját.......32 hívás volt, + 4-5 ami nem nyomott hívószámot. Volt köztük aki kerti traktorra akarta cserélni, vagy robogóra. Nem is gondoltam volna, hogy ennyien keresnek öreg keleti csodát <_< Volt olyan köcsög is, aki azzal kezdte, hogy adjam egy 10-essel olcsóbban és a jövő héten elviszi üzembentartóival :D Csávó akkora paraszt volt, hogy a hívása után egy fél lapát földet ráztam ki a telóból :lol: Estére már nagyon tele volt a hócipőm a sok érdeklődővel. Odaadtam az elsőnek aki hajlandó volt este 8-ra eljönni megnézni, megvenni. Még hallottam a pocok hangját az utca végén, de addigra már töröltem is a hirdetést. Elég volt belőlük. Azt hittem nehéz eset lesz eladni a kis varrógépet, ehhez képest nem volt fenn 24 órát a neten :)

Tényleg jó hamar elvitték. Nekünk minden autónkat eddig vittek vagy 3 hónapig. Előző autót úgy sajnáltam még régen... :D 1es golfot adtuk el. De tök jól meg volt csinálva. Tegnap pedig alsóhangon 35-40percet álltam a tescoba a wunderbaumoknál és nézegettem, hogy milyet kéne venni.... :icon13: Találtam 1 olyat, hogy spice. Megszagoltam, és a golfnak az illata csapott meg. És így közel 10 éve már nincs meg az a verda, fura volt megint érezni hogy milyen illat volt benne mindíg. Aztán ott szagolgattam azt egy pár percig (barátnőm már teljesen készen volt tőlem) de nem vettem meg. Nem szabad az opelbe is bevinni azt az illatot amit annakidején a golfba éreztem. B) Így helyette vettem egy aquás wunderbaumot. Szép kék -_-

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó hamar elvitték. Nekünk minden autónkat eddig vittek vagy 3 hónapig. Előző autót úgy sajnáltam még régen... :icon13: 1es golfot adtuk el. De tök jól meg volt csinálva. Tegnap pedig alsóhangon 35-40percet álltam a tescoba a wunderbaumoknál és nézegettem, hogy milyet kéne venni.... :) Találtam 1 olyat, hogy spice. Megszagoltam, és a golfnak az illata csapott meg. És így közel 10 éve már nincs meg az a verda, fura volt megint érezni hogy milyen illat volt benne mindíg. Aztán ott szagolgattam azt egy pár percig (barátnőm már teljesen készen volt tőlem) de nem vettem meg. Nem szabad az opelbe is bevinni azt az illatot amit annakidején a golfba éreztem. <_< Így helyette vettem egy aquás wunderbaumot. Szép kék :D

Én is vagy fél órán keresztül szaglászok, soha nem tudom el dönteni hogy milyet vegyek! Nekem azok teccenek, ami ilyen kis fa csuporba vannak, fejjel lefelé kell fordítani picit, meg szívja a kupakja, és kellemesen erős az illata.

Link to comment
Megosztás:

Én is vagy fél órán keresztül szaglászok, soha nem tudom el dönteni hogy milyet vegyek! Nekem azok teccenek, ami ilyen kis fa csuporba vannak, fejjel lefelé kell fordítani picit, meg szívja a kupakja, és kellemesen erős az illata.

Olyanom is volt, de 1 jóideje a fácskákat szeretem. Most is lóg vagy 10 darab...Van köztük 1 hónapos, van köztük 1 éves van köztük több mint 3 éves, az szép azért hagytam fent...De 1 garniturát már leszedtem... :D De azok is megvannak..akkor egyszerre leszedtem vagy 20-25 darabot :) Wunderbaum a kedvencem, abbólis volt már minden fajta... Tán narancsos még nem de az nem is kell túl wc illatosító szerű. A többit szeretem. Gyűjtöm őket amúgy <_<

Link to comment
Megosztás:

Olyanom is volt, de 1 jóideje a fácskákat szeretem. Most is lóg vagy 10 darab...Van köztük 1 hónapos, van köztük 1 éves vagy köztük több mint 3 éves, az szép azért hagytam fent...De 1 garniturát már leszedtem... <_< De azok is megvannak..akkor egyszerre leszedtem vagy 20-25 darabot :) Wunderbaum a kedvencem, abbólis volt már minden fajta... Tán narancsos még nem de az nem is kell túl wc illatosító szerű. A többit szeretem. Gyűjtöm őket amúgy :lol:

Szereted arborétumban érezni magad ? :icon13:

Radar ellen nem véd ám :D

Link to comment
Megosztás:

Olyanom is volt, de 1 jóideje a fácskákat szeretem. Most is lóg vagy 10 darab...Van köztük 1 hónapos, van köztük 1 éves vagy köztük több mint 3 éves, az szép azért hagytam fent...De 1 garniturát már leszedtem... :D De azok is megvannak..akkor egyszerre leszedtem vagy 20-25 darabot :) Wunderbaum a kedvencem, abbólis volt már minden fajta... Tán narancsos még nem de az nem is kell túl wc illatosító szerű. A többit szeretem. Gyűjtöm őket amúgy :lol:

Jó kis retro érzés meg van az ilyenektől nekem <_< Mindig Lada jut eszem róla...

Van még az a kis tégelyes is, zselés cucc van benne, ülés alá lehet be hajítani...na nekem azokról típikusan WC illatosítú jut eszembe. Pedig tiszta jó érzés nyomkodni azt a zselét :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.