Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Olyan jó látni olyankor a fejüket amikor gúnyosan kérik a fólia műbizonylatát....és odaadom a kezébe "parancsoljon biztosÚR" :D

A pocsékabb ettől már csak az amikor a központból lekérik az autó fotóit :D extra pofára esés, hogy úgy műszakizott csont nélkül.. :)

Link to comment
Megosztás:

A pocsékabb ettől már csak az amikor a központból lekérik az autó fotóit :D extra pofára esés, hogy úgy műszakizott csont nélkül.. :D

Nekem olyat még nem csináltak :D :D

Jaj most hétvégén... nagyeszű nagyapám azzal csesztetett hogy menjek rendőrnek.... :) Hát nem fogok.. És még felháborodott az öreg :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem olyat még nem csináltak B) :icon13:

Jaj most hétvégén... nagyeszű nagyapám azzal csesztetett hogy menjek rendőrnek.... :D Hát nem fogok.. És még felháborodott az öreg :lol:

Akkor majd figyeld a monitort jobb 1-nél ha nagyon ráérnek kinlódni ;)

Stabil szakma :) autópályára még vissza is mennék :D csak ugye nekem már nem lehet ha akarnék sem.. <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma szembesültem vele, hogy eldurrant a hűtőm. Számtalan bontót felhívtam, de egyik se mondott túl sok jót... 1 helyen van ott 8000Ft. Ezt egy kicsit sokallottam. Ezúton szeretnék megkérdezni itt mindenkit, hogy nincs e esetleg elfekvőbe neki 1 1.4 8V kombi astrába való hűtője. Tudom, hogy nem ide kellene felraknom a kérdésem, de úgy gondolom ez a legaktívabb része a fórumnak és nekem ez most nagyon fontos. Minden megoldás érdekel (kivéve az új). Üdv.: Najsz!

Link to comment
Megosztás:

Link Oké...rendben....öreg, szép állapot nagyon nagyon, de..... azért álljon már meg a menet <_<

Ezt én inkább ritkaságnak nevezném B) akárcsak ez a 850-es Fiat :lol:

www.tvn.hu_98947b34099660b7f1b3d229b0b48613.jpg

Tegnap Mátrafüreden blokkolt nagyfater -_- na az aztán tiptop állapotban volt :icon13: meg is akartam állni körbefotózni csak sietősben voltunk hazafele mert korán volt a reggel :) 2-kor :D

Link to comment
Megosztás:

24LE :D .....Kész röhej a 140-es felirat a kilométerórán :icon13: :lol:

Lehet de egy haveromén kiakasztottam 1x előzés közben a 4-esen :D :) tudom csúnya dolog volt megzavarni de ha az a hüle képes volt kiküldeni az 1-esből a szinkront akkor ez már nem volt egy nagy rontás -_- viszont a kispolák egy fíling B) :D

Zsír lenne egy ilyen ;)

pok35.jpg <_<

Link to comment
Megosztás:

azt hittem inkább hízlalnád :)

Nem vagyokm irígy, hagyok másnak is. :D

Sziasztok!

Ma szembesültem vele, hogy eldurrant a hűtőm. Számtalan bontót felhívtam, de egyik se mondott túl sok jót... 1 helyen van ott 8000Ft. Ezt egy kicsit sokallottam. Ezúton szeretnék megkérdezni itt mindenkit, hogy nincs e esetleg elfekvőbe neki 1 1.4 8V kombi astrába való hűtője. Tudom, hogy nem ide kellene felraknom a kérdésem, de úgy gondolom ez a legaktívabb része a fórumnak és nekem ez most nagyon fontos. Minden megoldás érdekel (kivéve az új). Üdv.: Najsz!

8 ezerért ajándék lett volna, én 12-ért vettem Zamárdin amikor koccoltam a Blitzre menet és elszállt a hűttő.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok irígy, hagyok másnak is. :icon13:

8 ezerért ajándék lett volna, én 12-ért vettem Zamárdin amikor koccoltam a Blitzre menet és elszállt a hűttő.

Helyes :D

Na de Zotya, a Balaton nem az ócó helyek közé tartozik <_< egyébként használt nem is ér többet, csak ha muszáj.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.