Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amennyi sör iszom....igen :) :D :D :D

Napgyilkos csávónak vegyél má a nevebe is sört, mert látom már mennyire remeg a keze :P

Téves. :D Valójában naplopót jelent. :P

http://www.youtube.com/watch?v=wINa6b220Uo

0:50-től van 2 amin ilyen van. (lehet hogy van a videóban több is, én csak eddig néztem :D )

Teh. Nem arról van szó, hanem ami alá bemegy a falevél és utána beázik a tetőkárpit... értem? :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem is a GT a lényeg rajta, hanem az astra hátulja :D :) Anyáék mégse D corsát akarnak, hanem C corsát, 1.3CDTI, vagy 1.7est. Szerintetek milyen?

SP azt mondja majd, hogy inkább 1.7, de van C téma is, meg népítélet.

Ha engem kérdezel, akkor az egyik 1.3as, másik meg egy hetes :D

Az utóbbi tehát frissebb :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem is a GT a lényeg rajta, hanem az astra hátulja :D :) Anyáék mégse D corsát akarnak, hanem C corsát, 1.3CDTI, vagy 1.7est. Szerintetek milyen?

Az 1.7 tudtommal Isuzu, az 1.3 meg digó traktormotor, ez utóbbiról sok rosszat hallottam, úgyhogy sztem is inkább Isuzu. Az olaszok nem értenek a dieselmotorokhoz.

Link to comment
Megosztás:

Az 1.7 tudtommal Isuzu, az 1.3 meg digó traktormotor, ez utóbbiról sok rosszat hallottam, úgyhogy sztem is inkább Isuzu. Az olaszok nem értenek a dieselmotorokhoz.

Fater is az 1.7 mellett van. Engem őszintén szólva nem izgat, hogy milyet vesznek..övéké lesz úgyis. Csak gondoltam megkérdem itt, ne szívjanak már vele. Ahogy nézegettük a használtautókat sajnos nagyon kevés 1.7es van. 90% 1.3-as.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.