Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

áááá Pista...muszáj, jön novemberben a műszaki. Mert ha nem jönne, valóban ezt a telet kihúznám vele. Dumáltam anyáékkal, tavasszal vesznek 1 másik autót, ez meg az enyém lesz. Aztán megcsináltatnám akkor. Bár ígyis én csináltatom meg. Csak a műszaki. Hangja is olyan mint 1 repedtfazéknak. Diónyi lyuk van a katalizátortól nem messze. Az is most nemrég lett ilyen. Multhét szombaton még normális hangja volt.

Link to comment
Megosztás:

Küszöb1

Küszöb2

Jövőhéten megy lakatoshoz...

Légyszi ne fikázzátok szét...Szegényt sajnálom :)

Könnyítés :D így jobban megy :D

áááá Pista...muszáj, jön novemberben a műszaki. Mert ha nem jönne, valóban ezt a telet kihúznám vele. Dumáltam anyáékkal, tavasszal vesznek 1 másik autót, ez meg az enyém lesz. Aztán megcsináltatnám akkor. Bár ígyis én csináltatom meg. Csak a műszaki. Hangja is olyan mint 1 repedtfazéknak. Diónyi lyuk van a katalizátortól nem messze. Az is most nemrég lett ilyen. Multhét szombaton még normális hangja volt.

Így meg a hangja is megvan. Titta tunying :D

Link to comment
Megosztás:

Hangja is olyan mint 1 repedt fazéknak. Diónyi lyuk van a katalizátortól nem messze. Az is most nemrég lett ilyen. Multhét szombaton még normális hangja volt.

Hallottad volna az enyémet leömlő csővel :D bár a turbó hangját azért ki lehetett szűrni, hogy van :) ha gondolod egyik délután kiugrasz hozzánk és meghegesztem neked :D de ha többe kerül a lónyál idáig jönni akkor majd a küszöbökkel együtt befoltozza a kasznis.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hallottad volna az enyémet leömlő csővel :D bár a turbó hangját azért ki lehetett szűrni, hogy van :) ha gondolod egyik délután kiugrasz hozzánk és meghegesztem neked :D de ha többe kerül a lónyál idáig jönni akkor majd a küszöbökkel együtt befoltozza a kasznis.. :D

Hát, már ha ott lesz a kasztnisnál úgyis megcsináltatjuk vele, de köszi Tesóm :P Tavasszal lesz legszebb az autó, ha az alucipők felkerülnek rá, na akkor lesz majd nagy élvezet ;)

Könnyítés :D így jobban megy :D

Így meg a hangja is megvan. Titta tunying :P

Sufnyi :D Váltásnál még visszahörög mint valami zsiga :D

Link to comment
Megosztás:

áááá Pista...muszáj, jön novemberben a műszaki. Mert ha nem jönne, valóban ezt a telet kihúznám vele. Dumáltam anyáékkal, tavasszal vesznek 1 másik autót, ez meg az enyém lesz. Aztán megcsináltatnám akkor. Bár ígyis én csináltatom meg. Csak a műszaki. Hangja is olyan mint 1 repedtfazéknak. Diónyi lyuk van a katalizátortól nem messze. Az is most nemrég lett ilyen. Multhét szombaton még normális hangja volt.

Ahamhamham, hát akkor kell :)

Link to comment
Megosztás:

Csavar nélkül azéé mókás lenne :D

Én nem szóltam volna, hogy tegye vissza a csavart, minek lelőni a poént? :D :P

Mire való a fogyasztóvédelem? :) :D :D

Most őszintén, van reális esély ebben az országban, hogy a kisembernek igazat adnak? :P Inkább fogadok két embert, és leveretem rajta, megérdemelné. :D

Na a ritka dolgok egyike: kép

;)

Nyamiiii! :D

Leháloztam a hátsó falat, 15 méter hosszú, 3.5 méter magas, 9-kor kezdtem, 6-kor fejeztem be, közben ebédszünet. 500forintért szoktuk csinálni a cégnél négyzetméterét, és én 600-at kapok óránként. Az ugye 52.5X500=26500Forint, ebből én kapok 8X600=4800-at. És még azt mondja a fönök, hogy veszteséges a cég. :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem szóltam volna, hogy tegye vissza a csavart, minek lelőni a poént? :) :D

Most őszintén, van reális esély ebben az országban, hogy a kisembernek igazat adnak? :P Inkább fogadok két embert, és leveretem rajta, megérdemelné. :D

Nyamiiii! :D

Leháloztam a hátsó falat, 15 méter hosszú, 3.5 méter magas, 9-kor kezdtem, 6-kor fejeztem be, közben ebédszünet. 500forintért szoktuk csinálni a cégnél négyzetméterét, és én 600-at kapok óránként. Az ugye 52.5X500=26500Forint, ebből én kapok 8X600=4800-at. És még azt mondja a fönök, hogy veszteséges a cég. :D

A maradékot meg elviszi a Vitya :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D bakker....ő legalább szóközöket hagyott........néha :D

Körülbelül így néz ki az a rohadt hsz-e, mintha egybeírta volna. Mondjuk nem b?sztam ki vele, mert ahogy ír, ez neki könnyű feladat. :D Bezzeg ha minden helyesírási szabályt betartva írnék, lehet problémákba ütközne. :)

Link to comment
Megosztás:

MindenképpaszétszedésutánfogjákmegtudnihogymiaproblémamitkellmegoldaniHaszerencs

éjevanakkorcsakhftömítésmegegysíkoltatásDehamárszétszedtéklehetneeztaztcsinálnir

a

jtaÉsigazábólezahozzászólásomcsakazértvanmerttenemtanultálazáltalánosiskolábanír

á

sjeleketezértnemhasználodamimarháraidegesítőKöszönöm

Ez kéész... :)

De igazad van, elég sz@r így olvasni. :D

Ha egy új embör olvassa a fórumot, nem tűnik fel, hogy azért a nép kb. 99%-a használ írásjeleket és ezért érthetőbb és olvashatóbb? Nem cseszegetésként írtam akit érint, de azért figyeljünk már oda egy kicsit, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Nagy csavart vissza is rakhatnád, hogy egy-két menetet de legyen rajta.

Aztán kezdddddd el szépen tennyérrel ütni : jobb-bal-jobb-bal, fent-lent-fent-lent :)

Nekem nem sikerült levenni, állitolag lehúzó célszerszám kellene, de az nincs.

Nagy nehezen sikerült berakni a másik óraegységet beledezve, csak az egyik led nem müködik este vettem észre, amikor beraktam akkor mozgott a üvege, azthittem attól még jó, mostanába tuti nem szedem megint ki, nagyon nehéz így hogy ott van a kormány :S

Még a km/h is csal 20km/h kb. :S 2esbe épp csak gurulok és 30at mutat, városba 60as sebességnél 80at mutat :/

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem sikerült levenni, állitolag lehúzó célszerszám kellene, de az nincs.

Nagy nehezen sikerült berakni a másik óraegységet beledezve, csak az egyik led nem müködik este vettem észre, amikor beraktam akkor mozgott a üvege, azthittem attól még jó, mostanába tuti nem szedem megint ki, nagyon nehéz így hogy ott van a kormány :S

Még a km/h is csal 20km/h kb. :S 2esbe épp csak gurulok és 30at mutat, városba 60as sebességnél 80at mutat :/

Pedig a kormánytól simán ki lehet venni az órát, és szerszám se kell a kormánylevételhez, csak póóóver.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem sikerült levenni, állitolag lehúzó célszerszám kellene, de az nincs.

Nagy nehezen sikerült berakni a másik óraegységet beledezve, csak az egyik led nem müködik este vettem észre, amikor beraktam akkor mozgott a üvege, azthittem attól még jó, mostanába tuti nem szedem megint ki, nagyon nehéz így hogy ott van a kormány :S

Még a km/h is csal 20km/h kb. :S 2esbe épp csak gurulok és 30at mutat, városba 60as sebességnél 80at mutat :/

dehogy nehéz. Nekem még nyáron Dáwid és Sanci kb 5 perc alatt megcsinálták az út mellett este sötétbe, kis zseblámpa világításánál. Ledezéssel, próbálgatásokkal együtt :) Aztán amikor láttam hogy hoyg kell, a fordulatszámmérőset már egyedül csináltam. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autóbehozatallal kapcsolatosan kérdeznék pár kérdést :)

Bár tudom, nem feltétlen ez a megfelelő hely ( OFF topic) de esetleg aki jártas jelenleg, majd talán tud a kérdéseimre is .

Szeretnék Opel Astra F 3 ajtósat Németországból majd behozni ( a jövőben a kedvesemnek, mivel én nagyon elégedett vagyok a caravanommal :D) )

Az a kinti autó állapotok miatt elsősorban.

Mi a menete egy ilyen behozatalnak? Milyen költségekkel lehet számolni?

Illetve ha én a caravanomba szeretnék egy frissebb ( most 269e óra szerint X14NZ) motort beletenni , akkor annak milyen szabályai vannak , milyen eljáráson keresztül lehet?

Köszi előre is a válaszokat és bocsi ha nagyon OFF topic lenne.

Üdv, Norbi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.