Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap megmértük a hűtőfolyadékom fagyállóságát és -20 Celsius fok lett szerinte. Ennyit arról, hogy a tescós előrekevert fagyálló -37 fokos. :) Érdemes lenne leengedni belőle és valami töménnyel csökkenteni még a fagyállóságát?

Nekem is volt már ilyen, én úgy oldottam meg, hogy a tartályból leszívtam a folyadékot, és tömény fagyállókoncentrátummal öntöttem fel a szintig. Pár nap múlva megmértem, -26 lett belőle, miután összekeveredett a hűtőfolyadék.

Link to comment
Megosztás:

Nah, kicseréltem a fénynemszóróimat Valeokra :) Kiszedve lettettem egymás mellé őket, pofával lefelé, már nem kellett megnéznem hogy melyik a valeo amikor felvettem... a szutyoknak hátul, az izzó-tartója gyakorlatilag egy fölheffintett drótdarab, aminek egyik oldala be van akasztva, másik oldalát én akasztom be. Persze simán kihullott az is izzócseréknél. A Valeonak szinte zsanérja van. A szutyoknak még vissza se volt peremezve a széle a foncsornál, a Valeónak külön izzótartója van. A valeon van szellőző, és még a gumiharangja is úgy megy föl, hogy csak az izzó lábai jönnek át rajta, 3 kis vágás és kész. A szutyoknak egy 2 centis lyuk volt a gumiharang közepén, gyakorlatilag az izzó foglalatára húztam rá, de ott is lötyögött :D (és ezt a két új sz.r drágábban vettem, mint most a két valeot :D :D ) Jah, ugyanitt alig használt, fél éve fényszóró eladó :P :D Kicseréltem a két csomitartó teleszkópot, jövőhéten kapok hozzájuk elvileg faudibuksit, aztán a régiek szállnak is be a motorháztető alá :D És kicseréltem a váltókaron a "szokásos" gumigyűrűt. Ez a 3. amit ebbe az autóba tettem :D

Link to comment
Megosztás:

Nah, kicseréltem a fénynemszóróimat Valeokra :) Kiszedve lettettem egymás mellé őket, pofával lefelé, már nem kellett megnéznem hogy melyik a valeo amikor felvettem... a szutyoknak hátul, az izzó-tartója gyakorlatilag egy fölheffintett drótdarab, aminek egyik oldala be van akasztva, másik oldalát én akasztom be. Persze simán kihullott az is izzócseréknél. A Valeonak szinte zsanérja van. A szutyoknak még vissza se volt peremezve a széle a foncsornál, a Valeónak külön izzótartója van. A valeon van szellőző, és még a gumiharangja is úgy megy föl, hogy csak az izzó lábai jönnek át rajta, 3 kis vágás és kész. A szutyoknak egy 2 centis lyuk volt a gumiharang közepén, gyakorlatilag az izzó foglalatára húztam rá, de ott is lötyögött :D (és ezt a két új sz.r drágábban vettem, mint most a két valeot :D :D ) Jah, ugyanitt alig használt, fél éve fényszóró eladó :P :D Kicseréltem a két csomitartó teleszkópot, jövőhéten kapok hozzájuk elvileg faudibuksit, aztán a régiek szállnak is be a motorháztető alá :D És kicseréltem a váltókaron a "szokásos" gumigyűrűt. Ez a 3. amit ebbe az autóba tettem :D

Ennyire nem kéne gyorsan kopnia. Be szoktad kenni szilikonzsírral az összerakásnál?

Link to comment
Megosztás:

Nagy csavart vissza is rakhatnád, hogy egy-két menetet de legyen rajta.

Aztán kezdddddd el szépen tennyérrel ütni : jobb-bal-jobb-bal, fent-lent-fent-lent :)

Utána meg 9 és 3óránál megfog, és tééééééééééééééééééééééép, nyilván baljobbbaljobbbalbaljobbjobb sorrendben. :D

Link to comment
Megosztás:

nah az a lényeg ugy mentem oda, hogy van egy papirom számára 150ig fizet a biztositó. megoldható e h megcsinálják az elejét ami megtört meg a hátulján a rohadásokat, erre a válasz az volt h persze persze simán minden.

...........

Csak most tudtam elolvasni.... Egyszerűen nem találok szavakat! Remélem ezt a Wolf autójavítót nem én adtam tippnek, mert rögtön elsírom magam..... Szóval akkor most nem fizetsz neki munkadíjat, csak anyagárat? Mindenképp kérj róla számlát! Milyen anyagot fújt rá. mennyit, stb stb! Kell adnia anyagról is számlát!!! Egyszerűen nem hiszem el, hogy hogy lehet valaki ilyen tróger? Nem akarom elhinni, hogy valahol nem lehet bepanaszolni....Pl a Kamaránál? 92-es autó? Bakker..... Ezt annyira utálom mikor az évjárattal jönnek! 2 hónapja kerestek meg hogy le kéne festeni egy A corsat! Mondták hogy közel 20éves és hogy nem kell nagy dolog csak hogy legyen színe! Én meg mondtam, hogy akkor rossz emberhez jöttek, mert én olyan anyagot rakok rá, és úgy mint mondjuk egy 2008-as C Vectrára. Elhiszem hogy nem ér annyit az egész autó, de egyrészt nem fogok külön olcsó szar anyagot venni arra az egy autóra, másrészt lehet hogy neki megfelel, de azt nem csak ő látja hanem más is!

Felháborító!!!!

Link to comment
Megosztás:

Csak most tudtam elolvasni.... Egyszerűen nem találok szavakat! ......

Nem ez az egyetlen ilyen. Pesten sajnos hemzsegnek, mert mindig talál kuncsaftot akit átverhet :)

Ha a kollega szólt volna időben és hajlandó lett volna felénk elautókázni, tudtam volna megbízható kasznist ajánlani, aki még a biztosítóval is leboxolta volna az egészet. Most őszintén.....ha annyit kell tennem, hogy elviszem az autót és értemegyek, ha kész van....kit érdekel mennyit vasalt be a biztosítótól?

Link to comment
Megosztás:

Nem ez az egyetlen ilyen. Pesten sajnos hemzsegnek, mert mindig talál kuncsaftot akit átverhet :)

Ha a kollega szólt volna időben és hajlandó lett volna felénk elautókázni, tudtam volna megbízható kasznist ajánlani, aki még a biztosítóval is leboxolta volna az egészet. Most őszintén.....ha annyit kell tennem, hogy elviszem az autót és értemegyek, ha kész van....kit érdekel mennyit vasalt be a biztosítótól?

Nos igen az illeszkedések(sárvédő, tankajtó, lámpa stb) inkább kasznis hiba.... De a fényező is ludas! Srácok! Nem igaz hogy nem lehet valahol bepanaszolni? :D

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt fogom tenni akkor. :D

Vagy esetleg egy flakon ilyent venni, felhígítani és a régi lónyál helyett beletölteni.. :)

b%20lt2%20050%20(32).jpg

Srácok! Nem igaz hogy nem lehet valahol bepanaszolni? :D

Mire való a fogyasztóvédelem? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Még nincs egy éves a víz benne, ami tuskós. :) De megcsinálom, amit Pepe mondott.

Sajnos érdemesebb minőségi dolgokat venni :D tudom, hogy az ár szab határokat de még mindig jobb mint fagydugót cserélni zavart1.gif viszont leszívni nem lesz egyszerű, a leeresztés sem lesz egy lájtos buli de a rátöltés töménnyel nem rossz ötlet, még fagyállóm is van kimaradva -ha közelebb laknál meg is oldanánk a dolgot egy bő negyed óra alatt :D viszont ha van rá egy kis $ lecserélni akkor egyúttal lehetne nyomni neki egy kis retekoldót.. :D

Igen igen!! Például!! :D

Ugye, hogy ugye.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyire nem kéne gyorsan kopnia. Be szoktad kenni szilikonzsírral az összerakásnál?

Nem kéne, persze :D Csak az első a gyári vót, a másodikat a GSI váltókarra feltettem, de azt eladtam amikor eltört benne a plexi, és volt annyi eszem hogy nem vettem le róla. Aztán beletettem a classic-ét, azon meg szintén eredeti volt, és mostanra kopott el. Ezt is megküldtem zsírral rendesen, jó lesz ez :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos érdemesebb minőségi dolgokat venni :D tudom, hogy az ár szab határokat de még mindig jobb mint fagydugót cserélni zavart1.gif viszont leszívni nem lesz egyszerű, a leeresztés sem lesz egy lájtos buli de a rátöltés töménnyel nem rossz ötlet, még fagyállóm is van kimaradva -ha közelebb laknál meg is oldanánk a dolgot egy bő negyed óra alatt :D viszont ha van rá egy kis $ lecserélni akkor egyúttal lehetne nyomni neki egy kis retekoldót.. :)

Ugye, hogy ugye.. :D

Tisztában vagyok a leengedés témájával, tavaly már csináltam... Kitakarítani nem akarom trisóval, mert úgy járok mint tegnap egy kolléga, hogy elszállt a hf tömítés... Egyelőre marad a koncentrátumos verzió. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.