Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A forrasztásiszonyos :D :P ;)

TID-eddel mi lett? :D :)

A forrasztásiszonyos ;) ;) :D

TID-eddel mi lett? :P :D

Kocsog... :D Amúgy is vagy 10 éve forrasztottam utoljára, de még nem felejtettem :P

TID: Ne akard tudni... :D

Na jó, tudd :P : elvittem FPepéhez, de amilyen hülye voltam, bennmaradt az autóban a csatlakozó, a géppel asszony elment dolgozni, a TID meg velem volt- azt otthagytam nála, 1-2 héten belül viszem a csatlakozót és helyben orvosoljuk a dolgot. De azért jó csávó ez a Fpepe, mert odadata a tartalék TID-et, hogy mégse tök sötétség világítson a gépbe- amikor beraktam, annyira megtetszett az a jégfehér szín, hogy elgondolkoztam, hogy vissza se adom neki (elcserélem a másikra :D ) és egyszer ha találok egy segítő embert (érted a célzást... :D ;) ), megcsináltatom ugyanolyan jégfehérre a műszerfalat és a középkonzolt :D

Link to comment
Megosztás:

Kocsog... :D Amúgy is vagy 10 éve forrasztottam utoljára, de még nem felejtettem :D

TID: Ne akard tudni... :)

Na jó, tudd :D : elvittem FPepéhez, de amilyen hülye voltam, bennmaradt az autóban a csatlakozó, a géppel asszony elment dolgozni, a TID meg velem volt- azt otthagytam nála, 1-2 héten belül viszem a csatlakozót és helyben orvosoljuk a dolgot. De azért jó csávó ez a Fpepe, mert odadata a tartalék TID-et, hogy mégse tök sötétség világítson a gépbe- amikor beraktam, annyira megtetszett az a jégfehér szín, hogy elgondolkoztam, hogy vissza se adom neki (elcserélem a másikra :D ) és egyszer ha találok egy segítő embert (érted a célzást... :D :P ), megcsináltatom ugyanolyan jégfehérre a műszerfalat és a középkonzolt :D

Az a TID most él a 4. autóban akkor :D :P ;) szerintem ez az amit én adtam Pepének, előtte használtam kicsit én is, és egy ismerős (roncs :D ) gépéből bontottam ki, de ő is bontotta valahol :P Műszerfalat majd megóggyuk ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a TID most él a 4. autóban akkor :D :D :D szerintem ez az amit én adtam Pepének, előtte használtam kicsit én is, és egy ismerős (roncs :D ) gépéből bontottam ki, de ő is bontotta valahol :P Műszerfalat majd megóggyuk :D

Igen, ez volt a Tiedben is :D És ez a beszéd barátom!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Mi történt? :D

Ha huzamosabb ideig megyek 90-100 fölött, úgy hogy az úton már áll a víz, akkor befekszik a fordulatszámmérőm. Ha megpörgetem, akkor magához tér egy időre, de utána megint felhígul az agya. Kis száradás, és utána rendben van, csak a vizet nem bírja. Majd csinálok valami takaró cuccot a kerékdobra, hogy takarjam a generátort :)

Link to comment
Megosztás:

Ha huzamosabb ideig megyek 90-100 fölött, úgy hogy az úton már áll a víz, akkor befekszik a fordulatszámmérőm. Ha megpörgetem, akkor magához tér egy időre, de utána megint felhígul az agya. Kis száradás, és utána rendben van, csak a vizet nem bírja. Majd csinálok valami takaró cuccot a kerékdobra, hogy takarjam a generátort :)

Ja, :D Nekem esősidőbe elkezd vinnyogni az ékszíj. AKkor nekem is ezt művelné.

Link to comment
Megosztás:

Ha huzamosabb ideig megyek 90-100 fölött, úgy hogy az úton már áll a víz, akkor befekszik a fordulatszámmérőm. Ha megpörgetem, akkor magához tér egy időre, de utána megint felhígul az agya. Kis száradás, és utána rendben van, csak a vizet nem bírja. Majd csinálok valami takaró cuccot a kerékdobra, hogy takarjam a generátort :)

Én most vettem generátorvédő burkolatot (~4500 pénz), mert én is gyakran meglocsoltam a generátort, amikor nagy tócsába mentem, és hasonló volt a tünet, mint amit írtál. Remélem, hogy így nem kell 2 év múlva diódahídat cseréltetnem...

Link to comment
Megosztás:

Én most vettem generátorvédő burkolatot (~4500 pénz), mert én is gyakran meglocsoltam a generátort, amikor nagy tócsába mentem, és hasonló volt a tünet, mint amit írtál. Remélem, hogy így nem kell 2 év múlva diódahídat cseréltetnem...

:) :D Asszem ebből megint improvizálás lesz :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.