Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt én is megkaptam, mikor egy bontós valami rohadt elemet akart odaadni...amikor mondtam hogy nekem valami jobb kéne...erre válasz: ilyen korú autóra simán jó ez is...na mondom köszi viszlát :) Attól még hogy öreg kocsi, nem kell rohadnia :D

Lehet nem is ő csinálta csak kiadta valakinek a munkát. Nem volt ott a kocsi, más csinálhatta. Most meg fedezni akart a szar munkát ilyen ócska dumával. Na én ezért vettem hegesztőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Valamint most még szépen zenélgetnek az első fékek kanyarodásoknál. ;)

Kanyarban nem a féket hanem a gázt kell parkettázni.. eplus2.gif

Sanci! Nem megyek ki a főnixhez. Az a szájbabaszott rohadt autó még mostsincs itthon..... :D :P 1szer van 1 szabad péntekem és akkorsincs itthon...

Vettem észre :) de arról nem a kocsi tehet, viszont ha rám csörögtél volna megálltam volna nálad :D és jött volna a szokásos shoppingoláááás :P :P szal kicsit összeszaladtunk a srácokkal, csevegtünk egy jót :D de nem tudom mi lelte őket, rá vannak kattanva a facbukkra :D biztos jó móka lehet telón nyomni :D na mindegy, egyébként majdnem belerongyoltam a Főnixnél egy kordonkapuba :D onnan indulnak a léghajósok :P szép látvány volt a korától ;) jah, meg lőttem egy OPC G-t a parkolóban, mögém tette le a gazdija ;) 1.4 twinport rettenet :D de azé odaver kinézetileg ;) majd ha nem kell vakhajnalban melóznom menni akkor majd feldobom azt a pár fotót.. :D

És az automatáról inkább letanácsollak, bajos ha behal de alapból is, fel kell melegednie a váltóolajnak -főleg télen, blablabla.. :D

Link to comment
Megosztás:

Vettem észre :) de arról nem a kocsi tehet, viszont ha rám csörögtél volna megálltam volna nálad ;) és jött volna a szokásos shoppingoláááás ;) :D szal kicsit összeszaladtunk a srácokkal, csevegtünk egy jót :D de nem tudom mi lelte őket, rá vannak kattanva a facbukkra :D biztos jó móka lehet telón nyomni :D na mindegy, egyébként majdnem belerongyoltam a Főnixnél egy kordonkapuba :P onnan indulnak a léghajósok ;) szép látvány volt a korától :P jah, meg lőttem egy OPC G-t a parkolóban, mögém tette le a gazdija :D 1.4 twinport rettenet :D de azé odaver kinézetileg :D majd ha nem kell vakhajnalban melóznom menni akkor majd feldobom azt a pár fotót.. :D

akkor tartalmas délutánod volt!! ;) :D :P

Link to comment
Megosztás:

akkor tartalmas délutánod volt!! :D :D :D

Most úgy őszintén, mi a bánatot csinálsz itt vidéken? :D Vagy ilyesmit vagy a 4 fal közt vered a pléjvackot.. :)

Link to comment
Megosztás:

Vettem észre :) de arról nem a kocsi tehet, viszont ha rám csörögtél volna megálltam volna nálad ;) és jött volna a szokásos shoppingoláááás :D :D szal kicsit összeszaladtunk a srácokkal, csevegtünk egy jót :P de nem tudom mi lelte őket, rá vannak kattanva a facbukkra :D biztos jó móka lehet telón nyomni :D na mindegy, egyébként majdnem belerongyoltam a Főnixnél egy kordonkapuba ;) onnan indulnak a léghajósok :D szép látvány volt a korától ;) jah, meg lőttem egy OPC G-t a parkolóban, mögém tette le a gazdija :P 1.4 twinport rettenet :D de azé odaver kinézetileg ;) majd ha nem kell vakhajnalban melóznom menni akkor majd feldobom azt a pár fotót.. :D

És az automatáról inkább letanácsollak, bajos ha behal de alapból is, fel kell melegednie a váltóolajnak -főleg télen, blablabla.. :D

áááá nem akarok én automatát venni....meg úgy alapból venni. Több pénz lenne egy astra amennyi nekem van. Az én kasszám max egy 1es vagy 2es golfra futná. Esetleg egy leharcolt kadettre. Gondoltam rá, hogy rádcsörgök, de aztán jött a záras megint, és segítettem neki aztán elment az idő, de azért köszi! Jó lett vlna mondjuk :D Sokan kint voltak? Héé...délelőtt még klubtag voltál. :P

Link to comment
Megosztás:

akkor tartalmas délutánod volt!! :D :D :D

1.4 OPC ? :D

Lehet nem is ő csinálta csak kiadta valakinek a munkát. Nem volt ott a kocsi, más csinálhatta. Most meg fedezni akart a szar munkát ilyen ócska dumával. Na én ezért vettem hegesztőt. :D

De azzal azért nem tudsz fényezni...? :)

Link to comment
Megosztás:

Az én kasszám max egy leharcolt kadettre.

Sokan kint voltak? Héé...délelőtt még klubtag voltál. :D

Jó az :P

Ja, voltunk páran ;) meg úgy 7.ik hó 15.ig voltam hivatalosan, délelőtt mikor írtam már láttam hogy nem kííík a nevem.. :D

1.4 OPC ? :D

Na mostmár csak feldobálom a képeket:

www.tvn.hu_adb432acb450d33e9ffab819fc888a06.jpg

www.tvn.hu_d303d20a911d544edb01fe9143fd57a4.jpg

És a tájkép :D

www.tvn.hu_d2aaaae7a1b327eb4668d2aaf099f833.jpg

Egy szóval sem említettem, hogy fékezéskor. Ez kérlekszépen akkor zenélget, mikor nem is fékezek. :P Még össze kell kopnia. :D

Ajajj :D akkor segíts neki.. :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nna jóccakát urak, nekem holnap korán telepvezetnem kell :) pedig semmi humorom hozzá így hétvége közeledtével.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó az :D

Ja, voltunk páran :D meg úgy 7.ik hó 15.ig voltam hivatalosan, délelőtt mikor írtam már láttam hogy nem kííík a nevem.. :D

Na mostmár csak feldobálom a képeket:

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/08/21/...819fc888a06.jpg

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/08/21/...e9143fd57a4.jpg

És a tájkép :D

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/08/21/...2aaf099f833.jpg

Én nemrég egy Irmscher G astrát láttam :) Szép volt. ááá..mostmár kivárom a caravant. Ez van. Addig sajnos szívok. :D

Link to comment
Megosztás:

x20xev se egy élmény automatával..

Egy automatában máshol kell keresni az élményt. ;)

Azééééé én majd várnék tőled valami hasonló videót :D

áááááááhhhh... majdnem legurultam az ágyról :D :D :D :P

betteeeeeeg

nah az a lényeg ugy mentem oda, hogy van egy papirom számára 150ig fizet a biztositó....

Hááát... át nem vettem volna, nem hogy fizessek is érte :D :)

Kerületen belül van a lakatosom, gyönyörűen dolgozik, és addig kalapálja amíg NEKI nem tetszik. Én már kétszer le akartam állítani, mondván ne küzdjön vele tovább, úgyis csak ideiglenes, amíg nem találok rendes cuccot hozzá, de elzavart a p.csába :D a nyomott motorháztetőből, és a rossz ívű bontott sárvédőből is összerakta úgy, hogy minden illesztés ott van, és úgy ahogy kell. Ha nem tudom, hogy az az elem nem lehet jó (márpedig nem lehet jó, mert tudom hogy sz.rt vittem :D ) akkor nem mondanám meg, hogy az nem olyan mint kéne :D De legalább amikor ráültem, behorpadt, így már a sajátomnak érzem :P

Link to comment
Megosztás:

Rossz a fogalmazvááány. :P

Aki élményt keres, az ne vegyen automatát. Aki automatát keres, az vegyen mellé élmény autót. :D

A fogalmazvány jó, csak rossz a feldolgozás :P Az ótómatában az a gyó, hogy van egy szabad kezed, az asszon oldalon, amire speciel qrvára ráérsz akármit csinálni :D :D (csak ne idegesítene olyan rohadtul hogy a bal lábamnál nincs mit csinálni :) ) Amikor kipróbáltam egy automatát, 2x majdnem kiugrottam az ablakon. Persze véletlenül sem akkor vált a dög amikor én tenném, aztán amikor rántani akartam egy kettest, először belekuplungoltam :D Persze a kuplung helye felé csak a túl hosszú fékpedál van, úgyhogy olyat rárúgtam a fékre ballal, hogy még én is meglepődtem :D :D

Link to comment
Megosztás:

A fogalmazvány jó, csak rossz a feldolgozás :D Az ótómatában az a gyó, hogy van egy szabad kezed, az asszon oldalon, amire speciel qrvára ráérsz akármit csinálni :D :P (csak ne idegesítene olyan rohadtul hogy a bal lábamnál nincs mit csinálni :) ) Amikor kipróbáltam egy automatát, 2x majdnem kiugrottam az ablakon. Persze véletlenül sem akkor vált a dög amikor én tenném, aztán amikor rántani akartam egy kettest, először belekuplungoltam :D Persze a kuplung helye felé csak a túl hosszú fékpedál van, úgyhogy olyat rárúgtam a fékre ballal, hogy még én is meglepődtem :D :D

Hát aki hülye...de nem azért van dízeletek, hogy nyomatékból autózzatok? ;) Minek váltogatni annyit? :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.