Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért én ám örülök, hogy ennyire tisztába vagy a kínai törvényekkel :D :D

Kínai törvény, júrópai törvény, hót mindegy. Egy műhely akkor se nézhetne így ki ha egy világítás nélküli pince sarkában lenne berendezve... :D És akkor még az emberekről nem beszéltem, akik ott dolgoznak, ilyen körülmények között... :)

Link to comment
Megosztás:

Kínai törvény, júrópai törvény, hót mindegy. Egy műhely akkor se nézhetne így ki ha egy világítás nélküli pince sarkában lenne berendezve... :D És akkor még az emberekről nem beszéltem, akik ott dolgoznak, ilyen körülmények között... :)

Szerintem roppant mód nem mindegy :D

Lehet amúgy ott törvényesssssssen macskából halikraszemlevest csinálni ? :D :D

Link to comment
Megosztás:

x20xev se egy élmény automatával..

HÁt igen...ezt sajnálom hogy automata.

kíváncsian várom a véleményed! :D és tapasztalataidat! am ez ismerős v barát kocsija?

Leírom mindenképp. :) Ismerős kocsija. Most hozta eladásra svájcból. Aztán vasárnap 1 kicsit nálam lesz :D

Link to comment
Megosztás:

nah az a lényeg ugy mentem oda, hogy van egy papirom számára 150ig fizet a biztositó. megoldható e h megcsinálják az elejét ami megtört meg a hátulján a rohadásokat, erre a válasz az volt h persze persze simán minden.

kérdeztem ez mennyi idő lesz, egy hét két hét egy hónap, erre kb kiröhögött h péntekre meglesz (hétfői nap volt)

pénteken szerdán melo közbe bemegyek megnézzem h áll lőjek pár fotó, erre nincs ott az autó, nem ott csinálják :)

ok. semmi telefon pénteken hivom, mivan: nem lesz kész majd csak jövöhét elején.

ok, semmi telefon szerdán hivom, mivan: péntekre készlesz

ok, semmi telefon ma hivom 1kor, 4re mehetek érte.

1. megbeszéltük elejét (jobb sárvédő) bontottból csináljuk --> vett újat lefujatta, felrakta, elől 1,5mm eláll + a szélvédőhöz közeledve szélesedik a hézag a sárvédő és a motorháztető között

2. az uj index full más (láthatóan szinre)

2. a jobb oldali ajtón a csik vége ami volt az oldalan ottvan hagyva, előtte se hiszem h festették, csak polirozták

3. az ivek javitása: ahol nagyon rohadt ott lehet kivágták megcsinálták, amugy csak levan festve.

4. a tanksapka nem zárodik rendesen 1mm eláll

ezeket megemlitettem neki és még ő volt felháborodva h mit képzelek ez egy 92es autó nem egy jaguár, meg különben is mit flegmázok apám lehetne örüljek h tegezhetem (max 35 volt, én 23) aztán végül addig szócsatáztunk amig elindult felém, megakart lökni, azt rákiáltottam h megpróbálhatod de kurvára nem ismersz és nemtudodhatod kik fognak jönni holnap :D erre kicsit visszavett :D

végül visszakértem az összes papirt inkább kikérem kpra (83e) a biztositótól meg kifizettem neki az anyagdijat (50e)

WOLF AUTÓJAVÍTÓ 16. ker ÚJSZÁSZ UTCA 46.

*kiegészítés: most megnéztem még az uj elemen is messze áll a fényezés a tükörsimától :D

Link to comment
Megosztás:

nah az a lényeg ugy mentem oda, hogy van egy papirom számára 150ig fizet a biztositó. megoldható e h megcsinálják az elejét ami megtört meg a hátulján a rohadásokat, erre a válasz az volt h persze persze simán minden.

kérdeztem ez mennyi idő lesz, egy hét két hét egy hónap, erre kb kiröhögött h péntekre meglesz (hétfői nap volt)

pénteken szerdán melo közbe bemegyek megnézzem h áll lőjek pár fotó, erre nincs ott az autó, nem ott csinálják :D

ok. semmi telefon pénteken hivom, mivan: nem lesz kész majd csak jövöhét elején.

ok, semmi telefon szerdán hivom, mivan: péntekre készlesz

ok, semmi telefon ma hivom 1kor, 4re mehetek érte.

1. megbeszéltük elejét (jobb sárvédő) bontottból csináljuk --> vett újat lefujatta, felrakta, elől 1,5mm eláll + a szélvédőhöz közeledve szélesedik a hézag a sárvédő és a motorháztető között2. az uj index full más (láthatóan szinre)

2. a jobb oldali ajtón a csik vége ami volt az oldalan ottvan hagyva, előtte se hiszem h festették, csak polirozták

3. az ivek javitása: ahol nagyon rohadt ott lehet kivágták megcsinálták, amugy csak levan festve.

4. a tanksapka nem zárodik rendesen 1mm eláll

ezeket megemlitettem neki és még ő volt felháborodva h mit képzelek ez egy 92es autó nem egy jaguár, meg különben is mit flegmázok apám lehetne örüljek h tegezhetem (max 35 volt, én 23) aztán végül addig szócsatáztunk amig elindult felém, megakart lökni, azt rákiáltottam h megpróbálhatod de kurvára nem ismersz és nemtudodhatod kik fognak jönni holnap :D erre kicsit visszavett :D

végül visszakértem az összes papirt inkább kikérem kpra (83e) a biztositótól meg kifizettem neki az anyagdijat (50e)

WOLF AUTÓJAVÍTÓ 16. ker ÚJSZÁSZ UTCA 46.

Erről csak annyit, hogy most cseréltem zárhidat, egyáltalán nem értek hozzá, úgy gányoltam fel az egészet, de a hézag végig párhuzamos. Amúgy meg: szakadt volna bele a feje az anyukájába!!!!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

nah az a lényeg ugy mentem oda, hogy van egy papirom számára 150ig fizet a biztositó. megoldható e h megcsinálják az elejét ami megtört meg a hátulján a rohadásokat, erre a válasz az volt h persze persze simán minden.

kérdeztem ez mennyi idő lesz, egy hét két hét egy hónap, erre kb kiröhögött h péntekre meglesz (hétfői nap volt)

pénteken szerdán melo közbe bemegyek megnézzem h áll lőjek pár fotó, erre nincs ott az autó, nem ott csinálják :D

ok. semmi telefon pénteken hivom, mivan: nem lesz kész majd csak jövöhét elején.

ok, semmi telefon szerdán hivom, mivan: péntekre készlesz

ok, semmi telefon ma hivom 1kor, 4re mehetek érte.

1. megbeszéltük elejét (jobb sárvédő) bontottból csináljuk --> vett újat lefujatta, felrakta, elől 1,5mm eláll + a szélvédőhöz közeledve szélesedik a hézag a sárvédő és a motorháztető között

2. az uj index full más (láthatóan szinre)

2. a jobb oldali ajtón a csik vége ami volt az oldalan ottvan hagyva, előtte se hiszem h festették, csak polirozták

3. az ivek javitása: ahol nagyon rohadt ott lehet kivágták megcsinálták, amugy csak levan festve.

4. a tanksapka nem zárodik rendesen 1mm eláll

ezeket megemlitettem neki és még ő volt felháborodva h mit képzelek ez egy 92es autó nem egy jaguár, meg különben is mit flegmázok apám lehetne örüljek h tegezhetem (max 35 volt, én 23) aztán végül addig szócsatáztunk amig elindult felém, megakart lökni, azt rákiáltottam h megpróbálhatod de kurvára nem ismersz és nemtudodhatod kik fognak jönni holnap :D erre kicsit visszavett :D

végül visszakértem az összes papirt inkább kikérem kpra (83e) a biztositótól meg kifizettem neki az anyagdijat (50e)

WOLF AUTÓJAVÍTÓ 16. ker ÚJSZÁSZ UTCA 46.

*kiegészítés: most megnéztem még az uj elemen is messze áll a fényezés a tükörsimától :D

Ezt én is megkaptam, mikor egy bontós valami rohadt elemet akart odaadni...amikor mondtam hogy nekem valami jobb kéne...erre válasz: ilyen korú autóra simán jó ez is...na mondom köszi viszlát :) Attól még hogy öreg kocsi, nem kell rohadnia :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.