Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Huje. :) A Sanyitól. Jöttek erre autóért, úgyhogy megint egy autópálya-parkolóban boltoltunk :D

Jaaaa :D :D Jó arc :D Örök hála neki a fordulatszámmérős óráért. Ja amúgy neki a caravanba digitálisan jelzi ki hogy hány Km-et futott a gép. Ahol nekünk pörög a kis vacak, ott neki kijelző van mindkét helyen. Tetszik nagyon. :D

Link to comment
Megosztás:

Nepperek

Jah... felháborító :D

Jaaaa :D :D Jó arc :D Örök hála neki a fordulatszámmérős óráért. Ja amúgy neki a caravanba digitálisan jelzi ki hogy hány Km-et futott a gép. Ahol nekünk pörög a kis vacak, ott neki kijelző van mindkét helyen. Tetszik nagyon. :D

Amikor én utoljára ültem benne, akkor még normális volt a számláló, csak egy piros fólia volt elé téve :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy élőben olyan érdekes látvány...messziről jól néz ki, de ahogy közeledsz úgy megy lefele a lejtőn. Nő az orra, közelről a szemedet is kiveri az orra... :P ;) :D

Én amúgy átalakított autót nem vennék soha. Valszeg előző tulaj mivel tudta hogy el fogja adni, taposta neki keményen..meg amúgyis. Ha építek autót, azt magamnak építem. A Debreceni fórumon is azért szívóztam azzal a sráccal aki megvette a Robi féle kadettet, mert milyen már?!

A tapasztalat? :P Egye fene, sötétben nem látszik :) csak fáj.. :D :P

Na annak aztán volt egy hozzászólása :D ;) na mondom ez kíííísz egy gyerkőc lehet.. ;)

Arra még közlekednek Bobók? :D Az a sok biciklis ember meg azt jelenti, hogy személykocsikat vontat? :D

Ajjé ;) minden hajnalban azt hallgatom, hogy sípol valamerről :D egy sofőr cimbi meg a baktert copatja :D felszerelt egy ködkürtöt a Mancira ;) csak engem is kikészít vele :D de én is leptem már meg álmában egy drukkerkürttel, majdnem kiugrott ijedtében a kabinból.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Csak simán hülye... :D

Hmmmm... :) Szolíd. :D ezen sincs tetősín

Ennyiből azért még nem lehet leírni valakit, lehet hogy értelmesebb annál mint látszik csak csinálja.. :D

Gyóóó az :P

Lehet ma megyek Főnixre ha úgy végzek :D gázolaj szűrőt is kellene vennem, a Deréken is csak 5-ig vannak nyitva.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyiből azért még nem lehet leírni valakit, lehet hogy értelmesebb annál mint látszik csak csinálja.. :)

Gyóóó az :D

Lehet ma megyek Főnixre ha úgy végzek :D gázolaj szűrőt is kellene vennem, a Deréken is csak 5-ig vannak nyitva.. :D

Hááát...nemtudom. Nekem már nem tetszett az se, hogy veri magát arra ami nem az ő érdeme. :D

Én is lehet elmegyek, feltéve ha fater hazajön addig. :D

Link to comment
Megosztás:

Hááát...nemtudom. Nekem már nem tetszett az se, hogy veri magát arra ami nem az ő érdeme. :D

Én is lehet elmegyek, feltéve ha fater hazajön addig. :P

:D van az úgy :) aztán majd rájön, hogy nem kéne.. :D

Nekem munkaidő vége a függvénye :D lépek is mert kutymolni kűű.. :D

Link to comment
Megosztás:

Fékcsere megtörpént. Brembo és Textar párosítás. :D A tárcsát néztem, eredetinek tűnik. Oldalában beleütve a brembo felirat, előtte meg a márkajel, nameg a tárcsákban a két mélyedés, ami a kopásjelzést hivatott szolgálni... :) Állatul fog a fék. :D Bár furcsáltuk, hogy a betétek lépcsőzetes kialakításúak, amíg nem kopik meg eléggé, addig kisebb felületen fekszik rá a tárcsára, később már teljes szélességben. Valamint most még szépen zenélgetnek az első fékek kanyarodásoknál. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy szerelem legyen belőle :)

Hát...a dízel mivel még nem az enyém, és rohadtul elegem van abból, hogy alig tudom elvinni akárhova..lehet összekuporgatott pénzemből veszek 1-et. De ha vennék akkor nem dízelt...16-17 éves dízelautót nem veszek. Inkább benzines.. A fehéret azért szeretem mert fel van újítva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.