Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Eddig kinyomni meg tartani kellett a csomagtartót, most meg győzzük lecsukni, meg elugrani előle, amikor kinyitjuk... :D

Nagyobb hangszórókat kell bele tenni :D azóta picit rá kell segítenem felnyitni mióta a Hertz hangosok rázzák a rendszámkeretet.. :P

Gyaaaa....

Még alakra sem :D kattant sík libát nem nehéz találni itt sem.. :D :D

Aki kecót akar venni a kocsi árából az nem másikra akarja csereberélni :D kivéve ha valami nem stimm vele.. :)

Link to comment
Megosztás:

Még alakra sem :D de kattant sík libát nem nehéz találni itt sem.. :D :D

Amúgy élőben olyan érdekes látvány...messziről jól néz ki, de ahogy közeledsz úgy megy lefele a lejtőn. Nő az orra, közelről a szemedet is kiveri az orra... :D :P :D

Aki kecót akar venni a kocsi árából az nem másikra akarja csereberélni :D kivéve ha valami nem stimm vele.. :)

Én amúgy átalakított autót nem vennék soha. Valszeg előző tulaj mivel tudta hogy el fogja adni, taposta neki keményen..meg amúgyis. Ha építek autót, azt magamnak építem. A Debreceni fórumon is azért szívóztam azzal a sráccal aki megvette a Robi féle kadettet, mert milyen már?! 17 éves...És akkor Carstylingon meg hősködik, hogy milyen tuning van rajta. Úgy könnyű..... Közbe az egészet az előző tulaj építette össze. 17 évesen mi volt nekem??? Kresz tanfolyamra való készülés, és bicikli...Frissjogsisan mi volt nekem?? Akkoriba még nagyapás caravan astra, és egy beépített fater a jobb 1-en. :P Aki folyamatosan szekált, és mondta hogy mit hogy.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy élőben olyan érdekes látvány...messziről jól néz ki, de ahogy közeledsz úgy megy lefele a lejtőn. Nő az orra, közelről a szemedet is kiveri az orra... :) :D :D

Én amúgy átalakított autót nem vennék soha. Valszeg előző tulaj mivel tudta hogy el fogja adni, taposta neki keményen..meg amúgyis. Ha építek autót, azt magamnak építem. A Debreceni fórumon is azért szívóztam azzal a sráccal aki megvette a Robi féle kadettet, mert milyen már?! 17 éves...És akkor Carstylingon meg hősködik, hogy milyen tuning van rajta. Úgy könnyű..... Közbe az egészet az előző tulaj építette össze. 17 évesen mi volt nekem??? Kresz tanfolyamra való készülés, és bicikli...Frissjogsisan mi volt nekem?? Akkoriba még nagyapás caravan astra, és egy beépített fater a jobb 1-en. :D Aki folyamatosan szekált, és mondta hogy mit hogy.

nálam sokáig nem játszotta, mert párszor volt hogy beszólogatott én meg megálltam, hogy jó akkor lehet vezetni ... vagy hogy most te vezetsz vagy én? :P :D Le is szokott a kelletlen navigátor szerepről :D

Link to comment
Megosztás:

nálam sokáig nem játszotta, mert párszor volt hogy beszólogatott én meg megálltam, hogy jó akkor lehet vezetni ... vagy hogy most te vezetsz vagy én? :D :D Le is szokott a kelletlen navigátor szerepről :D

Eljátszottam...leosztott és amikor már akartam vezetni akkor megmondta: na húzás van onnan. Nemrégiben nem akartál....most meg nem engedem. Ennyi. :D Aztán valahogy elfelejtődött. De mostanában (már 2 és féléves a jogsim) is beszól ha ott van.. :) De már csak kinevetem, vagy hallgatok, vagy ha nagyon felhúz akkor nyomom neki mint a meszes, országúton 120-130 al mindenkit végigelőzgetek..akkor már tudja hogy bűnös és nem szól többet. :D

Link to comment
Megosztás:

Eljátszottam...leosztott és amikor már akartam vezetni akkor megmondta: na húzás van onnan. Nemrégiben nem akartál....most meg nem engedem. Ennyi. :D Aztán valahogy elfelejtődött. De mostanában (már 2 és féléves a jogsim) is beszól ha ott van.. :) De már csak kinevetem, vagy hallgatok, vagy ha nagyon felhúz akkor nyomom neki mint a meszes, országúton 120-130 al mindenkit végigelőzgetek..akkor már tudja hogy bűnös és nem szól többet. :D

Addig örüljetek míg van aki mondja.... :D

Amúgy még mindig nincs senkinek 4-es vagy 6-os esetleg 8-as rézcsöve? Vagy tömör rúd esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Az most reális ár nem? :)

Nekem meg az asszony mindíg csak annyira emeli fel, hogy ő aláférjen. Aztán amikor megfejelem: miért nem vigyázol jobban?! :D :D

Kb. ennyiért mennek, de inkább kicsit felette.

Benn vannak az újak, ezeket nem lehet megállítani félúton, olyan, mint ahogy Dáw mondja....ha nem figyelsz először hasba vág, ha ijedtedben hátralépsz, akkor meg állon :D Lecsukáshoz meg igencsak bele kell kapaszkodni..... :D

Link to comment
Megosztás:

Estefelé asszony rám telefonált, hogy vigyem utána a corsát, mert az eredetiség vizsgálatot holnap csinálják és reggel nem lesz idő elvinni. Olyan jól sikerült az alkudozás, hogy holnap estére át is lesz írva....elméletileg :D

Hazafelé a pocok megmakacsolta magát, 50 m után átment traktorba :) olyan hangja lett, hogy ihaj. Itthon kiderült, hogy a kipuff csonk letört a blokkról....naná, hogy a hátsó, nehogymá' hozzá lehessen férni. Még jó, hogy vannak itthon ilyen vackok tarcsiba. :D

Link to comment
Megosztás:

A Kojak elűzte... :D :D :D

Már megbeszéltük, hogy a Tiéd lehet... :D

Igazából a régi 15-ös gummákhoz kellene, mondjuk felnihez könnyebb játszós gumit szerezni, mint fordítva... :)

Jaj ez a kojakarettenetes !!! :D

Úgy látszik öregszem, köszönöm.

A 15-ösre is azt mondom, lehet lesz, de nem most rögtön.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.