Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érti Ő! :D

Amúgy ma 2× hókon nyomott a csomiajtó pakolászás közben. Berágtam és a Patacsinál gyorsan berendeltem 2 telót. 5000 pénz a 2 zsír új......vaterán meg 3-4 ezerért nyomják a használt vackokat :)

Én adtam volna 6/dbért használtat. :D Norbinak 7/db :D

Link to comment
Megosztás:

Én adtam volna 6/dbért használtat. :D Norbinak 7/db :D

Tudtam én, hogy Veled nem szabad bizniszelni... :D :D

Amúgy én is egy hónapja vettem egy pár új telót 7-ért. Eddig kinyomni meg tartani kellett a csomagtartót, most meg győzzük lecsukni, meg elugrani előle, amikor kinyitjuk... :)

9x15re is jó a 195... :D csak ahhoz nagy et kell :D

de 7x15 et35 v nagyobb az jó neked.

THX! :P

Remélem most is át akarsz verni... :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudtam én, hogy Veled nem szabad bizniszelni... :D :D

Amúgy én is egy hónapja vettem egy pár új telót 7-ért. Eddig kinyomni meg tartani kellett a csomagtartót, most meg győzzük lecsukni... :)

Viszont a régiből tökéletes mocitető nyitogató lehet :D

Link to comment
Megosztás:

Érti Ő! :D

Amúgy ma 2× hókon nyomott a csomiajtó pakolászás közben. Berágtam és a Patacsinál gyorsan berendeltem 2 telót. 5000 pénz a 2 zsír új......vaterán meg 3-4 ezerért nyomják a használt vackokat :D

2-ért veszek kettőt a héten :)

Meg ne törje be az orrod... :P

Nah azt szeressem... :D Nyáron levettem a belső kárpitját, meg kivettem a hangszórókat, le volt véve éppen a külső műanyag takarócucc is, és próbából lecsuktam. Akkor még örültem is hogy milyen jó lett, de hogy kinyitásnál először gyomorba vág aztán ahogy hátra lépek állon is, azt nem terveztem be előre :D (...és én ezeket a gyilkosokat fogom betenni a motorháztető alá. Kíváncsi leszek milyen lesz lecsukni :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Viszont a régiből tökéletes mocitető nyitogató lehet :D

Ja, én már kértem tőle régebben, pont ezzel a szöveggel. :D :D

Bár akkor még csak terv volt a csere.

Jóóó van mááá! Nem köll a szöveg! :D

Inkább azt mondd meg, hogy milyen ET-jű felni való erre a hullaszállítóra. :D

Cseréled a Cali felnit? :)

Link to comment
Megosztás:

Bammeg, ott volt a csomagtartóban Lánycsókon... :D

Velük aludtam... :D

Nem, csak játszós felniket szeretnék venni... :)

Jobbat nem találtál? :D Akko' tedd el, ha nem kell másnak vagy másra, aztán egyezkedünk.

Az más, ha nem sürgős, lehet lesz 14-es. Majd szólok. :D

Link to comment
Megosztás:

És ha kicserélem benne a gumit, fúrok rá egy szelepet és felnyomom kompresszorral....? :D

Beszélek is a Zotyával.... :D

Akkor lesz egy sok munkaórás, drága, sziszegős valamid, amivel kb ugyan az a teendő ami az előző verzióban, csak így több macskás liszensz. :)

Link to comment
Megosztás:

Esélyes.....holnap majd megnézem. :)

Jól látod....340-be fájt :D

Az most reális ár nem? :D

Érti Ő! :D

Amúgy ma 2× hókon nyomott a csomiajtó pakolászás közben. Berágtam és a Patacsinál gyorsan berendeltem 2 telót. 5000 pénz a 2 zsír új......vaterán meg 3-4 ezerért nyomják a használt vackokat :D

Nekem meg az asszony mindíg csak annyira emeli fel, hogy ő aláférjen. Aztán amikor megfejelem: miért nem vigyázol jobban?! :D :P

Link to comment
Megosztás:

:P ;) :D :D :P Gyaaaa.... Ez a fogyaték lefotóztatta magát? :) :D :D 1 évfolyamra jártunk, de bolond volt nagyon :D Üldözésimánia,meg szellemek, meg idegbeteg... Volt hogy 1szer haverokkal kicsit jobban megnéztük..erre odajött és leosztott hogy nem akar tőlünk semmit,ne nézzünk többet rá..utánna meg azt terjesztette, hogy zaklatjuk :D Utánna már dierkt csináltuk :D :D Hülye varjú. ( így hívták ) :P

Link to comment
Megosztás:

Jobbat nem találtál? :D Akko' tedd el, ha nem kell másnak vagy másra, aztán egyezkedünk.

A Kojak elűzte... :D :D :D

Már megbeszéltük, hogy a Tiéd lehet... :D

Az más, ha nem sürgős, lehet lesz 14-es. Majd szólok. :P

Igazából a régi 15-ös gummákhoz kellene, mondjuk felnihez könnyebb játszós gumit szerezni, mint fordítva... :)

Link to comment
Megosztás:

A Kojak elűzte... :D :D :D

Már megbeszéltük, hogy a Tiéd lehet... :D

Igazából a régi 15-ös gummákhoz kellene, mondjuk felnihez könnyebb játszós gumit szerezni, mint fordítva... :)

Te figyumá. Van egy Cesaro felnim, de racsing bazáron van egy másik egy dbos hirdetés... bár nem tom mennyit szánsz rá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.