Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, ez meglesz, becs-szó. :)

8 darab fúrtfejű led, egy darab 0.5-ös rézdrót, egy darab rétegelt lemez, 2 darab kábelsaru:

P9160027_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P9160029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P9160030_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mint látszik nem használtam előtét ellenállást, sorbakötöttem 4-4-ledet, a 4-es csoportokat meg párhuzamosan. A kábelsarú a sofita helyére megy a rugós fülre, pár pötty melegragasztóval odanyomtam, de fél perc alatt kivehető.

Link to comment
Megosztás:

8 darab fúrtfejű led, egy darab 0.5-ös rézdrót, egy darab rétegelt lemez, 2 darab kábelsaru:

http://kepfeltoltes.hu/101006/P9160027_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/101006/P9160029_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/101006/P9160030_www...ltoltes.hu_.jpg

Mint látszik nem használtam előtét ellenállást, sorbakötöttem 4-4-ledet, a 4-es csoportokat meg párhuzamosan. A kábelsarú a sofita helyére megy a rugós fülre, pár pötty melegragasztóval odanyomtam, de fél perc alatt kivehető.

Zsíííír :) + ötletet adtál az olvasólámpa helyének kivilágításához :D köszi

Link to comment
Megosztás:

8 darab fúrtfejű led, egy darab 0.5-ös rézdrót, egy darab rétegelt lemez, 2 darab kábelsaru:

http://kepfeltoltes.hu/101006/P9160027_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/101006/P9160029_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/101006/P9160030_www...ltoltes.hu_.jpg

Mint látszik nem használtam előtét ellenállást, sorbakötöttem 4-4-ledet, a 4-es csoportokat meg párhuzamosan. A kábelsarú a sofita helyére megy a rugós fülre, pár pötty melegragasztóval odanyomtam, de fél perc alatt kivehető.

Ez jó. De hol a beígért meglévő üveges sofita.... Vagy ezt szántad annak...? :)

Link to comment
Megosztás:

Nah, jobban néz ki mint az a fekete :D Hol tilt? :D

Azt nem tom....még nem akartam nagyon meghúzatni. Először megy a szokásos vásárlás utáni szervizre, olaj, szűrők, vez.szíj, feszítő.......stb. Addig csak piánóba.... :D

Az már biztos, hogy az üza szint jelzője negyed alatt már nem megbízható. Hazafelé asszony beakart menni egy kicsit gyakorolni vele az Auchan parkolóba, és mikor a felhajtó közepén jártam elkezdett köhögni, éppen felértem az emelkedő tetejére, a másik oldalon átgurultam a körforgalmon, egyenesen be a benzinkúthoz. :D Valahol az üres és a negyed között volt a mutató :) A hőfokmérő sem megy, így már biztos, hogy óracserés lesz.

Lát valaki ezen a képen km óra spirált? :D

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tom....még nem akartam nagyon meghúzatni. Először megy a szokásos vásárlás utáni szervizre, olaj, szűrők, vez.szíj, feszítő.......stb. Addig csak piánóba.... :D

Az már biztos, hogy az üza szint jelzője negyed alatt már nem megbízható. Hazafelé asszony beakart menni egy kicsit gyakorolni vele az Auchan parkolóba, és mikor a felhajtó közepén jártam elkezdett köhögni, éppen felértem az emelkedő tetejére, a másik oldalon átgurultam a körforgalmon, egyenesen be a benzinkúthoz. :D Valahol az üres és a negyed között volt a mutató :) A hőfokmérő sem megy, így már biztos, hogy óracserés lesz.

Lát valaki ezen a képen km óra spirált? :D

Hátttő... esélyeeket látok, de nem tudom 3Dben mozogni ezen a képen :D A kuplungbowdenen kívül csak meg még valami a váló környékéről, a tűzfal környékére :D

Link to comment
Megosztás:

Hátttő... esélyeeket látok, de nem tudom 3Dben mozogni ezen a képen :) A kuplungbowdenen kívül csak meg még valami a váló környékéről, a tűzfal környékére :D

Na, majd holnap megsasolom....jó lenne tudni, hogy spirálos vagy elektromos az órája, bár van egy olyan sejtésem, hogy ez az évjárat még spirálos :D

Link to comment
Megosztás:

Jó a sejtésed :D

Ilyen jól ismered a típust ? :)

Az a vékony lehet az, ami az elosztó fedéltől ívelten megy és a tágulási tartály alatt tűnik el.

Itt a gépemen ez a kép 6 Mpx-ben van, azon is az a hátsó, majdnem függőleges tűnik spirálnak. A másik 2 előtte, gégecső.

Link to comment
Megosztás:

Ez jó. De hol a beígért meglévő üveges sofita.... Vagy ezt szántad annak...? :D

Abból lett átalakítva. Végülis adva van egy kiégett sofita, és a két vége közé voltak forrasztva a ledek. Ha nagyon nem tudod elképzelni holnap kiveszem a csomitartóból, mert ott még az van.

Azt nem tom....még nem akartam nagyon meghúzatni. Először megy a szokásos vásárlás utáni szervizre, olaj, szűrők, vez.szíj, feszítő.......stb. Addig csak piánóba.... :D

Az már biztos, hogy az üza szint jelzője negyed alatt már nem megbízható. Hazafelé asszony beakart menni egy kicsit gyakorolni vele az Auchan parkolóba, és mikor a felhajtó közepén jártam elkezdett köhögni, éppen felértem az emelkedő tetejére, a másik oldalon átgurultam a körforgalmon, egyenesen be a benzinkúthoz. :D Valahol az üres és a negyed között volt a mutató :) A hőfokmérő sem megy, így már biztos, hogy óracserés lesz.

Lát valaki ezen a képen km óra spirált? :D

Szerintem ez az:Klikk! Jól látom c14nz? :D Ha szabad tudni mennyit kóstált?

Link to comment
Megosztás:

Te aztán mingyá meglátod a lehetőséget!!! :) :D :D

Gondolom donort is tudsz ajánlani hozzá... :D

Nem erről van szó. Csak mikor cseréltük amit cseréltünk, akkor a régi spirál bele volt rohadva az f13ba...persze a vége bele is törött. Aztán mikor beraktam a megfelelő tachot is, akkor kicserlétem a bovdent, meg az egész búgócsigát ami a váltóba megy. Mert ugye abból nem szeded ki, ha beletört a cucc vége. Mindezt mókás, egy nem 8v autón. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó. Csak mikor cseréltük amit cseréltünk, akkor a régi spirál bele volt rohadva az f13ba...persze a vége bele is törött. Aztán mikor beraktam a megfelelő tachot is, akkor kicserlétem a bovdent, meg az egész búgócsigát ami a váltóba megy. Mert ugye abból nem szeded ki, ha beletört a cucc vége. Mindezt mókás, egy nem 8v autón. :)

Jól van, kimagyaráztad magad!!! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.