Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is ezt pofázom, de annyira én se akarom elhinni. :D

Pedig elhiheted :P már a srác is bánja, hogy beletette pedig az az autó a nyálcsorgatásig pöpecre meg lett csinálva, külsőleg gyári kinézet királykék metál fénnyel aranyra fújt 5 ágú alukkal, bőr belső, blabla. Mármár irigységre méltó.. :D

Helyeske.. :D

Kell neked idegen alkatrészekkel ékeskedni! ;)

Jó az a lambéria, nem tudod hol vették? :) :D

Tény, hogy hasonlóra vagy rosszabbra számíthat ha megfogják és hasonló szituba keveredik.. :D

Hüle... :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nem ment be a csőbe :D Bár be lehetne menni vele a csőbe az biztos :P

Áá neeeem :D de inkább csődbe vinne mint csőbe vagy máshova főleg másmiért.. :)

Nekem megmérték a múltkor Hajdúböszörménynél. Még szerencse, hogy keleti országrész, és olcsón dolgoznak, úgyhogy háromezerből megúsztam. Ajánlom a Böszörmény végét jelző táblánál a gyorsítást! :D

Melyik végén? :D Mert a benzinkútnál rendszeresen bebújnak a tujafák mögé.. :D

Link to comment
Megosztás:

Így nem lehet élni :D

Amúgy ha a golyaláb off, akkor azt még nem feltétlenül adja át, de ha elmegy az egyik torony, akkor nem mindegy, hogy egy vagy kettő ? :D

Nekem mindegy, de mire is való a toronymerevítő? 1.4, 16 szelepről beszélünk. :) Inkább csak optikai tuning. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma furcsa hangot hallottam a motortérből menet közben. Mintha levegőt nyomott volna vissza a kiegyenlítő tartályba.

Félreálltam, de semmi furcsát nem láttam. Majd most este egy 15perccel leállítás után megnéztem és szintén semmi. Nem hiányzik a hűtővízből sem.

Az egyik csövet néztem és eléggé kemény volt mint pl reggel, indítás előttihez képest.

Ez normális?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma furcsa hangot hallottam a motortérből menet közben. Mintha levegőt nyomott volna vissza a kiegyenlítő tartályba.

Félreálltam, de semmi furcsát nem láttam. Majd most este egy 15perccel leállítás után megnéztem és szintén semmi. Nem hiányzik a hűtővízből sem.

Az egyik csövet néztem és eléggé kemény volt mint pl reggel, indítás előttihez képest.

Ez normális?

Bugyogott ?

Nyomás alatt keményebbek a csővek.

Mondjuk ennek mérve nem mindegy....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.