Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mikor volt akváriumom én alapból úgy kezdtem elszívni a vizet, hogy 1 pohár tisztavíz magammellé, mert úgyis telemegy a szám halszaros vízzel, és ki kell öblíteni :D

Én inkább fognám az ilyen célra kifejlesztett ablakmosó szivattyút azt azzal szívatnám le.. :P :)

:D Beengedted így az udvarba? :P

:D :P Tudok egy eladó G-astrát hölgy tulajdonostól.. ;) ;) ;)

Kénytelen voltam, drága buli a válás :P mondjuk sokmindent nem vihetne :D

Kössz :D a belső miatt amúgy se voltam odáig értük, nemhogy vissza de ezek után ha ingyé adnák akkor se kéne.. :D

Óóó szombaton mi volt :D

Múltkor a góré gyűrte össze kolléga Ignisének a jobb első elemét :D persze a T4esnek semmi baja nem lett ;) csak ennyiből jó az a bódé.. :D

Link to comment
Megosztás:

Én inkább fognám az ilyen célra kifejlesztett ablakmosó szivattyút azt azzal szívatnám le.. :D :)

Kénytelen voltam, drága buli a válás :D mondjuk sokmindent nem vihetne :D

Kössz :D a belső miatt amúgy se voltam odáig értük, nemhogy vissza de ezek után ha ingyé adnák akkor se kéne.. :D

Múltkor a góré gyűrte össze kolléga Ignisének a jobb első elemét ;) persze a T4esnek semmi baja nem lett :P csak ennyiből jó az a bódé.. :D

Egyszer biztos lesz egy T4esem...az utolsó szériás :D Kell az Astra mellé egy "tank" is :P

Link to comment
Megosztás:

Téli gumik a kocsin, köztük Zotya gumijai is hátul. A javítás helyén nem púposodik, de direkt úgy kértem a gumist, hogy a bal oldalra kerüljön (forgásirányos ugye), hogy lássam a javítást, nem-e kezd valamikor púposodni. :) Amúgy dícsérte a megoldást, mert kérdezte hogy az mi. :D Köszönöm Zotyának a gumit! :D

Pénteken délelőtt első fékcsere. Brembo+textar kombinációban munkadíjjal együtt 25e HUF lesz. :D

Szerk: és végre nem húz a kocsi semerre. Breki gumijaival valamiért erősen jobbra húzott a kocsi, másrészt a jobb első külső széle elég durván megkopott. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer biztos lesz egy T4esem...az utolsó szériás :D Kell az Astra mellé egy "tank" is :D

Ha transporter kéne, nekem csak a kocka :D

:D

Jah... pont szombaton néztük egyik cimbi A6 avantjának a hátulját...az is ezüsttel keresztbe fújva-hátsó szélvédő-ablaktörlő-ködlámpa-rendszám-lökös-vonalon :D :D Most hogy olvastam, legalább tudom hogy milyen anyagot kell ajánlani neki pucoláshoz :P

Szándékozok venni egy 165mm átmérőjű, 61mm mélységű hangszórót előre. Be fog férni? Gondolom a takaró rács felejtős.

Szerintem bemegy úgy hogy a rács is visszafér. Igazából kiemelőkeret függő hogy hogy megy be :)

Link to comment
Megosztás:

Én inkább fognám az ilyen célra kifejlesztett ablakmosó szivattyút azt azzal szívatnám le.. :P :)

Az nem jó, mert vékony a csöve, beszipkázik egy levéldarablát, kölyök guppit és eldugul.

Téli gumik a kocsin, köztük Zotya gumijai is hátul. A javítás helyén nem púposodik, de direkt úgy kértem a gumist, hogy a bal oldalra kerüljön (forgásirányos ugye), hogy lássam a javítást, nem-e kezd valamikor púposodni. :D Amúgy dícsérte a megoldást, mert kérdezte hogy az mi. :D Köszönöm Zotyának a gumit! :D

Pénteken délelőtt első fékcsere. Brembo+textar kombinációban munkadíjjal együtt 25e HUF lesz. :D

Szerk: és végre nem húz a kocsi semerre. Breki gumijaival valamiért erősen jobbra húzott a kocsi, másrészt a jobb első külső széle elég durván megkopott. :D

Nincs mit, jobb helyen van nálad, mint nálam a pincében. :D

Link to comment
Megosztás:

Breki gumijaival valamiért erősen jobbra húzott a kocsi, másrészt a jobb első külső széle elég durván megkopott. :D

Nem elképzelhető, hogy kissé romlott valamelyik szilent? :D

Szándékozok venni egy 165mm átmérőjű, 61mm mélységű hangszórót előre. Be fog férni? Gondolom a takaró rács felejtős.

Nem feltétlen :P egy pont méretes kiemelő kerettel lehet befér :) igaz én egy fél napig csak kpe csövet esztergáltam mire sikerült eltalálni mert a neten rendelt kiemelő keret alacsony volt.. :D

Az nem jó, mert vékony a csöve, beszipkázik egy levéldarablát, kölyök guppit és eldugul.

Akkor meg Simson benzinszűrőt neki :D azon csak nem megy tán át egyik sem.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem elképzelhető, hogy kissé romlott valamelyik szilent? :D

Torony? :) Láthatóan nincs baja és megrángattam a kerekeket még mikor meg volt emelve és a gumis tornázott bent a műhelyben, de stabilak mint a cölöp. Mondjuk az első futómű még majdnem teljesen gyári (lengéscsillapítók 5 évesek).

Link to comment
Megosztás:

Nem kell bonyolítani, néha megszívom, már megszoktam. :D

Hallottátok a vörösiszap -balhét? Hihetetlen! :D

Hogyne, már délután egykor tudtam a MÁV révén. :D Jelenleg is figyelem online élőben a vonatmozgásokat és elrettentő, hogy 105 perces késéssel közlekedik például a 9005-ös vonat és a 903-as is már 47 perces késéssel várakozik Ajkánál... :) (Ezek mind pest fele tartó vonatok szombathelyről). A Celldömölk - Veszprém vonat (9016) is már 50 perce dekkol Tüskeváron. Hivatalos utasítás az, hogy a pálya járhatatlansága miatt Ajka és Devecser között vonatpótló buszok közlekednek. Aztán hogy mikor áll helyre a rend...

Link to comment
Megosztás:

Hallottátok a vörösiszap -balhét? Hihetetlen! :D

A micsodát? :D

Torony? :) Láthatóan nincs baja és megrángattam a kerekeket még mikor meg volt emelve és a gumis tornázott bent a műhelyben, de stabilak mint a cölöp. Mondjuk az első futómű még majdnem teljesen gyári (lengéscsillapítók 5 évesek).

Láthatóan az enyémé is jó volt, aztán műszakin kibukott (a bal hátsó volt az áldozat, nyalta is kicsit a gumi peremét) és csak akkor lehetett észre venni ha nagyon lengedezett a bódé eleje, autolifttel bekapcsoltuk a magassági kormányt és mindjárt furcsán nézett ki :D ha a talpán állt meg hibátlannak tűnt :D aztán kihajigáltuk az összes szilentet belőle és kapott újakat.. :D

Link to comment
Megosztás:

A micsodát? :D

Láthatóan az enyémé is jó volt, aztán műszakin kibukott (a baj hátsó volt az áldozat, nyalta is kicsit a gumi peremét) és csak akkor lehetett észre venni ha nagyon lengedezett a bódé eleje, autolifttel bekapcsoltuk a magassági kormányt és mindjárt furcsán nézett ki :D ha a talpán állt meg hibátlannak tűnt :) aztán kihajigáltuk az összes szilentet belőle és kapott újakat.. :D

Vörösiszap balhé

Ez is meg volt emelve rendesen autolifttel de nem látszott semmi. Na majd fékcserekor ránézünk.

Link to comment
Megosztás:

Szép látvány nagyon :D

Jah :D tegnap se volt csúnya :D

Hja, van egy újabb feketelistásunk, fehér Wagon-R, tegnap a Balmazújvárosin a vasúttól beljebb a szervízúton dekkolva fotografált a mocska :D meg kellett volna húzni.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, de most eljön annak az ideje is, bár érdekes, hogy a 175/70 R13-as téliektől megszűnt a félrehúzás és ezek a gumik most vannak fent elől először... :)

Meg kellett volna cserélni a két elsőt....nálam nem húztak semerre sem. Ha már lerágta akkó mindegy :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.