Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mikor volt akváriumom én alapból úgy kezdtem elszívni a vizet, hogy 1 pohár tisztavíz magammellé, mert úgyis telemegy a szám halszaros vízzel, és ki kell öblíteni :D

Na és hova köpjem ha öblíteni kell? A szőnyegre, vagy vissza az akváriumba? :D

remélem a benzint nem igy lopod :P

nekem amugy vizi agámám volt annak is kellet mindig cserélni a vizét és szintén a vizbe szart... bár én csak 1x nyeltem be, utána mindig olyan óvatos voltam h többet nem fordult elő :P

Hát amikor le kellett ereszteni a benzint az AC-cseréhez nem nagyon volt más válaszásom. 2 órát át próbálkoztam a betöltőcsonkon keresztül, de ugye ott slag nem megy re, aztán 5 perc alatt levettem a vékonyabb szelllőző csövet és azon keresztül leszívtam.

:D :D Tudok egy eladó G-astrát hölgy tulajdonostól.. ;) :D :D

Korának megfelelő állapotú, bár a sebváltógomb kopott? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na és hova köpjem ha öblíteni kell? A szőnyegre, vagy vissza az akváriumba? :D

Én mindíg 1 vödörbe engedtem. Hát abba kell beleköpni :D (Nem a szőnyegre engedem kifele) :D

Korának megfelelő állapotú, bár a sebváltógomb kopott? :) :D

A kézifékkar 1 kicsit meg is megbarnult a soksok használat során :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez becarás! :D Klikk! Egy másik helyen kisgyerek esett az urnába , az szétszakadt össze kellett ragasztani, van ahol meg a plafon szakadt le. Tiszta kabaré.

Van valakinek akváriuma? Az előbb takarítottam, és ugye gravitációs módon van cserélve a víz, megszívod a slagot, leengeded, ugyanígy feltöltöd. Tv-álványra a szék, arra a vödör, ugye, hogy magasabban legyen mint az akvárium, emeltem fel a vödröt, valahogy elakadt, fele víz a nyakamba borult. :D Az asszony még ki is röhögött. :D

Nekem is van akvárium, de így még nem jártam. Néha én is megkóstolom a vizet. :D Na és? :D A halak is jól érzik benne magukat. :) A halkaki benne van a szűrőben. :P

Link to comment
Megosztás:

Emberek! Mikor kéne bekapcsolni a ventillátornak? Ha a vízhőmérséklet mutató 100alatt van 1 kicsit, pont 100on van, vagy 100 fölött van egy kicsit, vagy a vörösben van??

Pirosba azé nem kéne belemásznia, nekem mutató szerint 100 alatt egy kicsivel, már elindul :) (de a mostani időben ez nem reális probléma :D )

Link to comment
Megosztás:

Emberek! Mikor kéne bekapcsolni a ventillátornak? Ha a vízhőmérséklet mutató 100alatt van 1 kicsit, pont 100on van, vagy 100 fölött van egy kicsit, vagy a vörösben van??

Tapasztalatom szerint 100 fölött egy picivel( 1-2 mm) be kell kapcsolnia.

Ha vörösben van az már nem túl jó buli.

Link to comment
Megosztás:

Emberek! Mikor kéne bekapcsolni a ventillátornak? Ha a vízhőmérséklet mutató 100alatt van 1 kicsit, pont 100on van, vagy 100 fölött van egy kicsit, vagy a vörösben van??

A vörösbe azért nem kéne belemennie. Függ attól is, hogy 1 vagy 2 sebességes a venti. Ha 1 akkor valahol 105 Celsius környékén kapcsol nagy sebességgel. Ha 2 akkor először 98 körül lassabban majd 102-103 nál nagyobb sebességgel.

Link to comment
Megosztás:

A vörösbe azért nem kéne belemennie. Függ attól is, hogy 1 vagy 2 sebességes a venti. Ha 1 akkor valahol 105 Celsius környékén kapcsol nagy sebességgel. Ha 2 akkor először 98 körül lassabban majd 102-103 nál nagyobb sebességgel.

Nekem sztem 1 sebességes.. Nyáron még bekapcsolt azt tudom. De nemtudom mennyinél,mert akkor még 110ig volt skálázva az egység, de a jeladó a 100ashoz való benne. Most meg jó mert 100as került bele a fszámmérős műszeregységgel. Csak tegnap fura volt, hogy 100on van a mutató és még nem zúg a venti.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sztem 1 sebességes.. Nyáron még bekapcsolt azt tudom. De nemtudom mennyinél,mert akkor még 110ig volt skálázva az egység, de a jeladó a 100ashoz való benne. Most meg jó mert 100as került bele a fszámmérős műszeregységgel. Csak tegnap fura volt, hogy 100on van a mutató és még nem zúg a venti.

Tessék mán' benézni a motortérbe,nem véletlen a hűtőről esett-e le a hőgomba csatija.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sztem 1 sebességes.. Nyáron még bekapcsolt azt tudom. De nemtudom mennyinél,mert akkor még 110ig volt skálázva az egység, de a jeladó a 100ashoz való benne. Most meg jó mert 100as került bele a fszámmérős műszeregységgel. Csak tegnap fura volt, hogy 100on van a mutató és még nem zúg a venti.

Ahogyan JOhnny is mondja, tessék körülnézni a gépházban :)

Link to comment
Megosztás:

Pirosba azé nem kéne belemásznia, nekem mutató szerint 100 alatt egy kicsivel, már elindul :) (de a mostani időben ez nem reális probléma :D )

Nekem ilyen időben is megy, a városozás közben, ha megállok vagy araszolgatok :D Különösképp nem zavar, legalább működik :P

Szerk.: Tegnap este odavertem a padkához itt a ház előtt a kipuff csövét a motornál, ahol kanyarodik lefele :D Aztán nem is álltam fel padkára, mondjuk nem is szoktam, főleg nem így ahogy most akartam (szemből... :D )Reggel megnéztem hol látszik a nyoma...hát a csövön....de strapabíró...helyén van és egyben :D Bár fura hogy azt éri el legelőször bármi.... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen időben is megy, a városozás közben, ha megállok vagy araszolgatok :D Különösképp nem zavar, legalább működik :D

Szerk.: Tegnap este odavertem a padkához itt a ház előtt a kipuff csövét a motornál, ahol kanyarodik lefele :) Aztán nem is álltam fel padkára, mondjuk nem is szoktam, főleg nem így ahogy most akartam (szemből... :D )Reggel megnéztem hol látszik a nyoma...hát a csövön....de strapabíró...helyén van és egyben :D Bár fura hogy azt éri el legelőször bármi.... :D

Akkor rosszul áll a motorod. Először az deklit szokta lecsapni bármi, és a csöved csak azután jön. Vagy lehet hogy te már leütötted az aljáról? :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor rosszul áll a motorod. Először az deklit szokta lecsapni bármi, és a csöved csak azután jön. Vagy lehet hogy te már leütötted az aljáról? :D :D :D

Neeeeeeem.... határozottan állítom, hogy még minden a helyén :D :D :D :P

Szerk.: De várj... a cső kanyaros része az előrébb van mint a dekli...és ha a padka feléről vissza engedem a kocsit (persze az óvatosság kimaradt :) ) akkor billen akkorát előre hogy a csövet elérje...na de mindegy...majd jobban vigyázok rá :D :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Neeeeeeem.... határozottan állítom, hogy még minden a helyén :D :D :D :D

Akkor nem szabvány a padka :D :D

Szerk.: De várj... a cső kanyaros része az előrébb van mint a dekli...és ha a padka feléről vissza engedem a kocsit (persze az óvatosság kimaradt :) ) akkor billen akkorát előre hogy a csövet elérje...na de mindegy...majd jobban vigyázok rá :P :D :P ;)

Jah persze... neked rossz oldalon ömlik le :D :P

Link to comment
Megosztás:

Rossz szögben próbálkozol :D laposan, kitekert kerékkel, nagy-gáz, kis-szerencse elv alapján, csukott szemmel, simán fölmegy :D

Ááá ezt tudom, csak este ahova föl akartam állni, na az nem is parkoló...hanem a járda egy része :) :D De ha nincs hely akkor szükség törvényt bont :D

Az az extra magas az meg egy merőleges parkoló végében lévő járda szegélye...oda nem is akarnék felállni :D

Link to comment
Megosztás:

Óóó szombaton mi volt :) Benzinkúton állunk a tranyóval.... apu épp beszáll hogy indulunk...erre egy lökés a kocsin...mondom mi a izé volt ez, hisz még el se indította :D

Mellénk nézek...látom egy öreg nyanya ül megszeppenve a kis apró kocsijában és les nagyokat :D apu kiszáll...hátra megy...vissza ül...megszólal, nem gond, a lökös sarkát kapta el...a nőnek a kocsi elejétől a végéig volt egy csik...és az egyik ajtó be is horpadt :D Aki ismeri a T3as transportereket, az tudja hogy a lökös nem egy kényes darab rajta :D

Nyanya benézte kicsit a dolgokat :D

Link to comment
Megosztás:

Óóó szombaton mi volt :D Benzinkúton állunk a tranyóval.... apu épp beszáll hogy indulunk...erre egy lökés a kocsin...mondom mi a izé volt ez, hisz még el se indította :D

Mellénk nézek...látom egy öreg nyanya ül megszeppenve a kis apró kocsijában és les nagyokat :D apu kiszáll...hátra megy...vissza ül...megszólal, nem gond, a lökös sarkát kapta el...a nőnek a kocsi elejétől a végéig volt egy csik...és az egyik ajtó be is horpadt :D Aki ismeri a T3as transportereket, az tudja hogy a lökös nem egy kényes darab rajta :D

Nyanya benézte kicsit a dolgokat :P

És azt is hogy egy egész apró, alig észrevehető eszköz. Ha egy álló T3-at nem vesz észre, akkor hogy kezeli le a többi párezer közlekedni próbálót? :) (akik nem tankban ülnek)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.