Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megvettük a caravant, elmentünk a tecsóbe...

:P :D :P

Mint legyek a... :P

A..? :D :D

Ez mekkoraa komolyan mondom! ;) :D :D :)

LINK

Érdekes a zenei stílusa, meg kell hagyni :D vagy csak én vagyok a nagyon hozzá nem értő :D asszony nézte, én meg azt hittem be van bacva a csávó.. :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes a zenei stílusa, meg kell hagyni :D vagy csak én vagyok a nagyon hozzá nem értő :D asszony nézte, én meg azt hittem be van bacva a csávó.. :)

már a műsor eleje óta így énekel de ahogy mondta a zsűri is télleg jó kedvre hozza az embert meg az ahogy nem tudta a szöveget és vmit kitalált! :D :D :D sztem nagyon jóó! :P

Link to comment
Megosztás:

már a műsor eleje óta így énekel ...

Őszintén szólva nem nézem ezeket a tehetségtelenségkizáróműshowrokat :) bár van az a 20 éves nyíregyi csaj, na annak tecc a hangja.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez becarás! :D Klikk! Egy másik helyen kisgyerek esett az urnába , az szétszakadt össze kellett ragasztani, van ahol meg a plafon szakadt le. Tiszta kabaré.

Van valakinek akváriuma? Az előbb takarítottam, és ugye gravitációs módon van cserélve a víz, megszívod a slagot, leengeded, ugyanígy feltöltöd. Tv-álványra a szék, arra a vödör, ugye, hogy magasabban legyen mint az akvárium, emeltem fel a vödröt, valahogy elakadt, fele víz a nyakamba borult. :) Az asszony még ki is röhögött. :D

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek akváriuma? Az előbb takarítottam, és ugye gravitációs módon van cserélve a víz, megszívod a slagot, leengeded, ugyanígy feltöltöd. Tv-álványra a szék, arra a vödör, ugye, hogy magasabban legyen mint az akvárium, emeltem fel a vödröt, valahogy elakadt, fele víz a nyakamba borult. :) Az asszony még ki is röhögött. :D

Esetleg egy videó nincs erről az attrakcióról? :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez becarás! :D Klikk! Egy másik helyen kisgyerek esett az urnába , az szétszakadt össze kellett ragasztani, van ahol meg a plafon szakadt le. Tiszta kabaré.

Van valakinek akváriuma? Az előbb takarítottam, és ugye gravitációs módon van cserélve a víz, megszívod a slagot, leengeded, ugyanígy feltöltöd. Tv-álványra a szék, arra a vödör, ugye, hogy magasabban legyen mint az akvárium, emeltem fel a vödröt, valahogy elakadt, fele víz a nyakamba borult. :) Az asszony még ki is röhögött. :D

Ezt már én is megosztottam! :D :D :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez becarás! :D Klikk! Egy másik helyen kisgyerek esett az urnába , az szétszakadt össze kellett ragasztani, van ahol meg a plafon szakadt le. Tiszta kabaré.

Van valakinek akváriuma? Az előbb takarítottam, és ugye gravitációs módon van cserélve a víz, megszívod a slagot, leengeded, ugyanígy feltöltöd. Tv-álványra a szék, arra a vödör, ugye, hogy magasabban legyen mint az akvárium, emeltem fel a vödröt, valahogy elakadt, fele víz a nyakamba borult. :) Az asszony még ki is röhögött. :D

Te képes vagy megszlopázni a slagot ilyenkor????

Link to comment
Megosztás:

Te képes vagy megszlopázni a slagot ilyenkor????

Mi mást tehetnék? Van ugyan valami rázogatós-golyós cucc mint amilyen a benzinlopó csőhöz van, de azt én nem tudom használni, mert akvaterráriumhoz is használom a leeresztőt, és ott kevés víz van rázogatni. Amúgy is 10-ből 3 szor nem nyelek vizet. :)

Link to comment
Megosztás:

Mi mást tehetnék? Van ugyan valami rázogatós-golyós cucc mint amilyen a benzinlopó csőhöz van, de azt én nem tudom használni, mert akvaterráriumhoz is használom a leeresztőt, és ott kevés víz van rázogatni. Amúgy is 10-ből 3 szor nem nyelek vizet. :D

Mikor volt akváriumom én alapból úgy kezdtem elszívni a vizet, hogy 1 pohár tisztavíz magammellé, mert úgyis telemegy a szám halszaros vízzel, és ki kell öblíteni :)

Link to comment
Megosztás:

Mi mást tehetnék? Van ugyan valami rázogatós-golyós cucc mint amilyen a benzinlopó csőhöz van, de azt én nem tudom használni, mert akvaterráriumhoz is használom a leeresztőt, és ott kevés víz van rázogatni. Amúgy is 10-ből 3 szor nem nyelek vizet. :D

Végülis... jó arány... :)

Végül is nem rossz arány...bár én sokallanám! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Végülis... jó arány... :D

sőt nagyon is jóó! ;) :D :D :P

Mikor volt akváriumom én alapból úgy kezdtem elszívni a vizet, hogy 1 pohár tisztavíz magammellé, mert úgyis telemegy a szám halszaros vízzel, és ki kell öblíteni :D

uhhh.. :) ez durva! :D :D inkább hozzá se nyúlnák! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.