Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Törne le a keze! :) Honnan vitték el?

Lépcsőházból, az emeletünkről. Le volt zárva lakattal. Ja, és ami még ennél is nagyobb szégyen...Apának a CIPŐJÉT is ellopták.. :D Költse gyógyszerre...Remélem darabokra hullik vagy megsemmisül a bicikli vagy átmegy rajta 1 vonat vagy 1 kamion, úgy hogy az illető rajta ül... Oké hogy nem egy nagy érték. De az enyém volt.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na látjátok erről beszéltem!!! Fogyasztás meg város vagy sem miről beszélsz ember 6,5-ről 10,5-re szerinded mi köze a használathoz??!! GONDOLKODJ OKOSKA!!!

Nem kell, hogy megoldják a problémámat a neten, csak olyan emberrel szerettem volna a problémával kapcsolatban az észrevételeket megbeszélni aki hasonló cipőben járt már és van tapasztalat is a háttérben nem csak pofája van és okoskodni tud.

Amúgy ki a f...t érdekel ,hogy nem ír senki ! Írt valaki is egy értelmes választ???? Nem!! Akkor miről beszélünk??

Okoskodni meg nem kell!

Tisztelet a kivételnek! Okoskodó kis csírák meg bevehetik!!!

Amúgy probléma megoldva! biggrin.gif

Te egy ###### vagy barátom...

Igaza van mert ha én velem fordult volna elő ilyen és meglenne hogy mi a beteg akkor azzal kezdtem volna hogy mi a legvalószínűbb ebben az esteben majd beszúrtam volna a linket a további esetleges hibaforrások kiderítése érdekében! Ez nem off az elöttem szólóknak csak gondolom ha valaki 1 olyan hibával találja magát szemben amivel még nem találkozott ő maga is szeretné tudni hogy honnan kezdje a javítást nem pedig horibilis indokolatlan mennyiségű hozzászólás között megkeresni vagy 4-5 esetleges problémát találni aminek a javításáért mélyen bele kell nyúlni a zsebünkbe és a végén kiderül hogy csak egy "szösszenetnyi" a hiba oka és fillérekbe kerül (Persze segítség az a 4-5 feltételezhető hiba de a srác egy olyan hozzászólás várt amibe benne van hogy mi az amit elsőnek vegyen szemügyre mert biztos vagyok benne hogy már jártak itt így 1 páran és megtalálta a hibát)

Esetleg barátja/rokona vagy?

Link to comment
Megosztás:

Lépcsőházból, az emeletünkről. Le volt zárva lakattal. Ja, és ami még ennél is nagyobb szégyen...Apának a CIPŐJÉT is ellopták.. :) Költse gyógyszerre...Remélem darabokra hullik vagy megsemmisül a bicikli vagy átmegy rajta 1 vonat vagy 1 kamion, úgy hogy az illető rajta ül... Oké hogy nem egy nagy érték. De az enyém volt.. :D

Az asszonyét is az emeletről vitték el, igaz nem volt lezárva. Kifigyelhették, mert vagy 10 bicaj volt a lépcsőházban, az enyém meg rá volt támasztva, azt félrerakták ezt meg elvitték. Most nekem 2 bicajom van, egy ösztelós csepel, meg egy régi szarvkormányos csepel. Az össztelós vagy alattam van, vagy a pincébe, ha olyan helyre megyek ahol egyedül kellene hagynom, oda a régivel megyek.

Link to comment
Megosztás:

Biztos láttatok már buszmegállóban, egyéb helyeken olyan hirdetési plakátot amiről le lehetett tépni a telószámot. Régebben találtam egy ilyen oldalt csak be kellett illeszteni a fényképet, meg a számot beírni, és már lehetett nyomtatni. Két kiskutyától szeretnénk megszabadulni, esetleg valaki tudja hol találok ilyen hirdetési sémát? :)

Link to comment
Megosztás:

Lépcsőházból, az emeletünkről. Le volt zárva lakattal. Ja, és ami még ennél is nagyobb szégyen...Apának a CIPŐJÉT is ellopták.. :D Költse gyógyszerre...Remélem darabokra hullik vagy megsemmisül a bicikli vagy átmegy rajta 1 vonat vagy 1 kamion, úgy hogy az illető rajta ül... Oké hogy nem egy nagy érték. De az enyém volt.. :D

Nem akarok rasszista lenni de merek rá fogadni hogy a kisebbségiek közül volt egy aki elvitte! :D Amúgy el nem tudom képzelni hogy mi a jóistent tud kezdeni egy használt cipővel!? Pont az ő mérete volt és úgy gondolta hogy ez is jó lesz?? Vagy mi?? :) A biciklit se értem, mit kezd vele, eladja?? Szánalmas és egyben dühítő! :D

Pár évvel ezelőtt asszonykámnak az ütött-kopott biciklijét lovasították meg, kb. 5000 Ft-ot se ért de vitték hogy rohadjanak meg! :D

Link to comment
Megosztás:

Az asszonyét is az emeletről vitték el, igaz nem volt lezárva. Kifigyelhették, mert vagy 10 bicaj volt a lépcsőházban, az enyém meg rá volt támasztva, azt félrerakták ezt meg elvitték. Most nekem 2 bicajom van, egy ösztelós csepel, meg egy régi szarvkormányos csepel. Az össztelós vagy alattam van, vagy a pincébe, ha olyan helyre megyek ahol egyedül kellene hagynom, oda a régivel megyek.

2 darab bicikli volt itt is. Az enyém a telós monti, meg egy camping.. Campingot itthagyta hogy a feketerák egye ki a gyomrát..

Nem akarok rasszista lenni de merek rá fogadni hogy a kisebbségiek közül volt egy aki elvitte! :D Amúgy el nem tudom képzelni hogy mi a jóistent tud kezdeni egy használt cipővel!? Pont az ő mérete volt és úgy gondolta hogy ez is jó lesz?? Vagy mi?? :) A biciklit se értem, mit kezd vele, eladja?? Szánalmas és egyben dühítő! :D

Pár évvel ezelőtt asszonykámnak az ütött-kopott biciklijét lovasították meg, kb. 5000 Ft-ot se ért de vitték hogy rohadjanak meg! :D

igazad van! Ez se ért 5ezret se mert tiszta rohadás volt, tavasszal akartam venni rá új féket, felniket, meg lefújatni. Tehát...érted.. De elvitte. Faternak a cipője meg nem értem...Komolyan az agyam eldobom.

nnnah...ezért nem merem levinni az új felniket a tárolóba. Mert az előző kerékpárt onnén lopták el. Inkább a szobámba tartom. A Büdös féregnek nincs kocsija, vagy ha van és nem jó rá, akkoris elviszi.... BIZTOS VAGYOK BENNE!

Link to comment
Megosztás:

Lépcsőházból, az emeletünkről. Le volt zárva lakattal. Ja, és ami még ennél is nagyobb szégyen...Apának a CIPŐJÉT is ellopták.. :D Költse gyógyszerre...Remélem darabokra hullik vagy megsemmisül a bicikli vagy átmegy rajta 1 vonat vagy 1 kamion, úgy hogy az illető rajta ül... Oké hogy nem egy nagy érték. De az enyém volt.. :D

háát ez no comment...komolyan mondom!! :) inkább nem is reagálom le..!

Link to comment
Megosztás:

Úgy vagyok vele, hogy már nem tudom visszacsinálni... Ennyi erővel az astrát se hagyhatom az udvaron, mert elcsórják... Akkor ugranék ki a 10.ről idegességembe...az biztos.

hát azért az már durva lenne olyan sztem nemigen forulhat elő(meg ne is forduljon Isten ments!)..bár nem tudom milyen a "helyzet" ahol laksz. :)

Link to comment
Megosztás:

hát azért az már durva lenne olyan sztem nemigen forulhat elő(meg ne is forduljon Isten ments!)..bár nem tudom milyen a "helyzet" ahol laksz. :)

A környékkel nincs gond, nem cigánytelep, viszont ha a ház lakói nyitvahagyják a bejáratiajtót akkor bárki bejöhet az utcáról, és visz amit tud mozdítani.

Link to comment
Megosztás:

Még szerencse, hogy a mi esküvőnkön nem történt semmi gigszer.... :D

Képzeljétek, ha valami ilyesmi történt volna! :D :D

:D nem lett volna jó!

amúgy a "zuhanással" kapcsolatban ma hallottam hírekben képzeljétek, hogy egy kisbaba a szavazó úrnába esett! és beszakadt, az elnöknek meg össze kellett ragaszgatnia és újra hitelesítenie! :D :) :P

Link to comment
Megosztás:

Na látjátok erről beszéltem!!! Fogyasztás meg város vagy sem miről beszélsz ember 6,5-ről 10,5-re szerinded mi köze a használathoz??!! GONDOLKODJ OKOSKA!!!

Nem kell, hogy megoldják a problémámat a neten, csak olyan emberrel szerettem volna a problémával kapcsolatban az észrevételeket megbeszélni aki hasonló cipőben járt már és van tapasztalat is a háttérben nem csak pofája van és okoskodni tud.

Amúgy ki a f...t érdekel ,hogy nem ír senki ! Írt valaki is egy értelmes választ???? Nem!! Akkor miről beszélünk??

Okoskodni meg nem kell!

Tisztelet a kivételnek! Okoskodó kis csírák meg bevehetik!!!

Amúgy probléma megoldva! :D

Nédda.......Most veszem észre... :)

Hát ezekszerint téged érdekel (le is írtad a megszólításodat) ha visszajössz megnézni válaszoltak-e :D

Link to comment
Megosztás:

Opelcity :)

Mikor leparkoltam egy kocsi sem volt a közelben :D mire előmásztunk..hát tessék.. :D

Megvettük a caravant, elmentünk a tecsóbe, ugye előtte csak bicajjal, vagy busszal mentünk, asszony kérdi megjegyezted hova parkoltunk? Mondom minek, fehér astra caravanból mennyi lehet ...ugyan már! Kijöttünk, volt vagy 10. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.