Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Passz, régóta nem jártam északon :D de legalább a St Pista rádiót nem kell hallgatni :) mondjuk azért van az usb-s fejegység benne, hogy ne is kelljen.. :D :P

St Pista rádió :D :D :D Tényleg, láttam ma a verdád utánzatát.... :D (ez az onlány rággyó betyár nagyon :P )

Link to comment
Megosztás:

St Pista rádió :D :D :D Tényleg, láttam ma a verdád utánzatát.... :) (ez az onlány rággyó betyár nagyon :D )

Az :P jah, Nádudvaron is van egy olyan de annak csak a raktér oldalablaka van fóliázva :D ugye, hogy ugye? :P ;)

Apropó, nejem furcsa ízlésvilága :D

www.tvn.hu_14a55986dd6b07f1f9a4f93a5341c00a.jpg

Link to comment
Megosztás:

sztem is nagyon jó kis zenék vannak! :P :)

Örülök, hogy nem csak nekem ilyen az ízlésvilágom.. :D

Maci :D

Jó az :D néha kicsit kontakthibásak a csatlakozói de ugye szétkapom meg összerakom fél óra alatt az egész motorteret :D nem olyan bonyolult az elektronikája mint elsőre látszik.. :D

Link to comment
Megosztás:

nemvicces :P

enyémet hétfőn fényezik. vajon mennyi idő mire megszárad?

:P :D én is loptam már automata Passatot :) csak az haver anyjáé volt :D nem volt jó választás a kuplungnélküliség, hiába a 2.0.. :D

Inkább hagynám pár napot tető alatt főleg ha nem fagyos a hangulat ;) hadd kössön meg rajta jól :D hőkamrában fújják? :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nna ehhez a kocsihoz se nyúlnék az életben :D link

Link to comment
Megosztás:

:D :P én is loptam már automata Passatot :) csak az haver anyjáé volt :D nem volt jó választás a kuplungnélküliség, hiába a 2.0.. :D

Inkább hagynám pár napot tető alatt főleg ha nem fagyos a hangulat :D hadd kössön meg rajta jól :D hőkamrában fújják? :D

én nemtudom :S

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond :P Ez az, én winamppal hallgatgatom :) neeem, nem kell beszónni, hogy ez meg az jobb zenélni.. :D

Tudok ebből parancsikont létrehozni az asztalra? :D Régebben volt egy ikonom egy másik on-line rádióról, de már nem emlékszem hogyan jött össze.

Az :D jah, Nádudvaron is van egy olyan de annak csak a raktér oldalablaka van fóliázva :P ugye, hogy ugye? ;) :D

Apropó, nejem furcsa ízlésvilága :D

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/09/26/15/...93a5341c00a.jpg

Füvet csak én nyírok hétvégén? :D ;)

nembirtam tovább, lenyultam anyám korzáját :P

Astrád van, anyád corsájával jársz, kemény vagy csoki! Macskád nincs? :D Amugy az én anyumnak is corsája van. Egy x12xe. Jobban megy mint az enyém. :D

Link to comment
Megosztás:

Tudok ebből parancsikont létrehozni az asztalra? :) Régebben volt egy ikonom egy másik on-line rádióról, de már nem emlékszem hogyan jött össze.

Igen, tudsz! A winampnál a playlist-nél van a jobb alsó sarokban egy Manage Playlist gomb, azon belül pedig a mentést (2. lehetőség) választod! Onnantól kezdve már oda mented ahova akarod, akár az asztalra is! :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, tudsz! A winampnál a playlist-nél van a jobb alsó sarokban egy Manage Playlist gomb, azon belül pedig a mentést (2. lehetőség) választod! Onnantól kezdve már oda mented ahova akarod, akár az asztalra is! :D

Huh, playist megvan, de magyar nyelvű, Manage Playlist már nincs. :)

Link to comment
Megosztás:

Huh, playist megvan, de magyar nyelvű, Manage Playlist már nincs. :)

Hmm, az érdekes mert nekem is magyarosított de azt gombot nem magyarosította!

A lényegre rátérve, a jobb alsó sarokban helyezkedik el ez a gomb (csak ez van ott), ez szélesebb mint az összes többi... Remélem így megtalálod majd! :D

szerk. Közben rájöttem hogy te teljesen máshol keresed! Leírom másképpen!

Szóval van a listaszerkesztő ablakod (amiben a számok szoktak szerepelni) és ennek a kis ablaknak a jobb alsó sarkában van ez a gomb amiről beszélek!

Ha végképp nem találod akkor nyomj egy Ctrl+S-t és választ ki hogy hova mentsen!

Link to comment
Megosztás:

Hmm, az érdekes mert nekem is magyarosított de azt gombot nem magyarosította!

A lényegre rátérve, a jobb alsó sarokban helyezkedik el ez a gomb (csak ez van ott), ez szélesebb mint az összes többi... Remélem így megtalálod majd! :D

szerk. Közben rájöttem hogy te teljesen máshol keresed! Leírom másképpen!

Szóval van a listaszerkesztő ablakod (amiben a számok szoktak szerepelni) és ennek a kis ablaknak a jobb alsó sarkában van ez a gomb amiről beszélek!

Ha végképp nem találod akkor nyomj egy Ctrl+S-t és választ ki hogy hova mentsen!

Ja megvan, rossz helyen néztem....csak most meg az on-line rádiót nem találom... :) ... :D késő van már.

Link to comment
Megosztás:

Ja megvan, rossz helyen néztem....csak most meg az on-line rádiót nem találom... :) ... :D késő van már.

Azt látom.. :D :D

ülj be kocsiba hallgass ott rádiót, semmit sem kell keresgetni! :P :D :D

Ezt a netes rádiót nehezen hallgatná ott! :P Mondjuk az tény hogy ott nem kell keresgélnie.. :D

Link to comment
Megosztás:

Füvet csak én nyírok hétvégén? :D :D

Van ahol hét közben szoktak :D amúgy ez nem nálunk van (annyira azért nálunk nincs feldúlva az udvar) hanem anyósoméknál :) ott marad valamelyik garnitúra gumi mindig mert nálunk a garázsban így is épphogy el lehet járni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Na látjátok erről beszéltem!!! Fogyasztás meg város vagy sem miről beszélsz ember 6,5-ről 10,5-re szerinded mi köze a használathoz??!! GONDOLKODJ OKOSKA!!!

Nem kell, hogy megoldják a problémámat a neten, csak olyan emberrel szerettem volna a problémával kapcsolatban az észrevételeket megbeszélni aki hasonló cipőben járt már és van tapasztalat is a háttérben nem csak pofája van és okoskodni tud.

Amúgy ki a f...t érdekel ,hogy nem ír senki ! Írt valaki is egy értelmes választ???? Nem!! Akkor miről beszélünk??

Okoskodni meg nem kell!

Tisztelet a kivételnek! Okoskodó kis csírák meg bevehetik!!!

Amúgy probléma megoldva! :D

Day, megkaptad.. :D :D

De nemá'', mér' kell ez? :) Tudom, én vagyok a hülye, hogy még bele is ugatok, de akkor is mi értelme van? :D

Link to comment
Megosztás:

Astrád van, anyád corsájával jársz, kemény vagy csoki! Macskád nincs? :D Amugy az én anyumnak is corsája van. Egy x12xe. Jobban megy mint az enyém. :D

már egy hete nincs asztrám :D a macskákat rühellem és a korza x12sz, 70km/h-ig türhető :D

30perc 60fokon :D

Mit festenek rajta? :) Dobj majd képeket a fényezés topicba :P

jobbelső sárvédő, meg a két hátsó ív + tankspakánál ellett távolítva a rohadmány

Link to comment
Megosztás:

Day, megkaptad.. :D :D

De nemá'', mér' kell ez? :) Tudom, én vagyok a hülye, hogy még bele is ugatok, de akkor is mi értelme van? :D

Meg... :P Már a kezemben a kés... :D

Amúgy meg kussoljon az illető, ha csak magyarázni tud és ha jobban tudja, akkor minek kérdezett, másrészt ha megoldotta, szintén kussolnék. :D

Biztos, hogy magasröptű intelligens beszélgetéseket lehet folytatni egy ilyen majdnem emberrel. :D

Link to comment
Megosztás:

Meg... :D Már a kezemben a kés... :D

Amúgy meg kussoljon az illető, ha csak magyarázni tud és ha jobban tudja, akkor minek kérdezett, másrészt ha megoldotta, szintén kussolnék. :D

Biztos, hogy magasröptű intelligens beszélgetéseket lehet folytatni egy ilyen majdnem emberrel. :D

Hát nem 100-as az illető az biztos! Elolvastam az előzményeket és hát eléggé érdekes.. :D Kérdezget meg minden, de amit segítenek neki (akár linkekkel is) az nem jó neki, nem beszélve arról hogy még vissza is ugat nem akármilyen stílusban! Akkor miért itt kérdezősködik, vigye el szerelőhöz, aztán majd jópénzért biztos készségesen segítenek neki... :) Erről ennyit!

Daykiller! Szerintem ne foglalkozz vele, nem ér annyit egy ilyen hülye ember hogy felidegesítsen!

Link to comment
Megosztás:

Tisztelet a kivételnek! Okoskodó kis csírák meg bevehetik!!!

:)

Vegye be a fogaskerék koma! :D

Meg... :D Már a kezemben a kés... :D

Amúgy meg kussoljon az illető, ha csak magyarázni tud és ha jobban tudja, akkor minek kérdezett, másrészt ha megoldotta, szintén kussolnék. :D

Biztos, hogy magasröptű intelligens beszélgetéseket lehet folytatni egy ilyen majdnem emberrel. :D

Hagyd már a fenébe....ahogy nézem nem lesz hosszú életű ezen a fórumon :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.