Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

De kellemes fehéres nappal is. :D Imádom :D

De minek lámpa fényes nappal? :D :D Amúgy kössz, hogy kiverted vele a szemem.. :D

nah megvan a gép de minden adatom helószia! :D :P :D

Van ez így :) erre találták fel a külső vinyót és a biztonsági másolatot.. :D

Én meg az egyik golyóm odaadnám egy ilyen maszkért lámpákkal. :P

Debrecenben a citrom szigeten szokott egy ilyen (Udi féle) parkolni, abból kiszedheted ;) de, hogy a tesóknak a veséd is kelleni fog az már biztos.. :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam, probáljátok ki hogy nálatok müködik e

"Opel Astra gépkocsik kinyitása

Úgy van a vezető felöli első kerék, és a vezető felőli első ajtó. Ha egy jól irányzott, és jól kivitelezett rúgással, megküldöd az ajtó kerék felöli sarkát, akkor az ajtó kinyílik. Ha szerencséd van, akkor központis a kocsi, akkor mind a 4 ajtó kinyílik. Figyelmeztetlek, hogy, ha lehet vasbetétes csukával próbálkozz mert elég erősen kell megcsűrnöd. Hát ennyi, próbáld ki nekem bejött, csak kár, hogy be volt riasztva.

Tér akusztikus"

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam, probáljátok ki hogy nálatok müködik e

"Opel Astra gépkocsik kinyitása

Úgy van a vezető felöli első kerék, és a vezető felőli első ajtó. Ha egy jól irányzott, és jól kivitelezett rúgással, megküldöd az ajtó kerék felöli sarkát, akkor az ajtó kinyílik. Ha szerencséd van, akkor központis a kocsi, akkor mind a 4 ajtó kinyílik. Figyelmeztetlek, hogy, ha lehet vasbetétes csukával próbálkozz mert elég erősen kell megcsűrnöd. Hát ennyi, próbáld ki nekem bejött, csak kár, hogy be volt riasztva.

Tér akusztikus"

Ezt már olvastam régebben,szerintem hülyeség.De azért nem rugdosom szét a kocsit,hogy kipróbáljam. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam, probáljátok ki hogy nálatok müködik e

"Opel Astra gépkocsik kinyitása

Úgy van a vezető felöli első kerék, és a vezető felőli első ajtó. Ha egy jól irányzott, és jól kivitelezett rúgással, megküldöd az ajtó kerék felöli sarkát, akkor az ajtó kinyílik. Ha szerencséd van, akkor központis a kocsi, akkor mind a 4 ajtó kinyílik. Figyelmeztetlek, hogy, ha lehet vasbetétes csukával próbálkozz mert elég erősen kell megcsűrnöd. Hát ennyi, próbáld ki nekem bejött, csak kár, hogy be volt riasztva.

Tér akusztikus"

Persze! Utána meg vihetem kasztnishoz mert behorpadt az ajtó! :)

Link to comment
Megosztás:

De minek lámpa fényes nappal? :D :D Amúgy kössz, hogy kiverted vele a szemem.. :)

Országúton! :D

:D Ma jöttél szembe? :D vagy csak a képre gondolsz?

Ezt most olvastam, probáljátok ki hogy nálatok müködik e

"Opel Astra gépkocsik kinyitása

Úgy van a vezető felöli első kerék, és a vezető felőli első ajtó. Ha egy jól irányzott, és jól kivitelezett rúgással, megküldöd az ajtó kerék felöli sarkát, akkor az ajtó kinyílik. Ha szerencséd van, akkor központis a kocsi, akkor mind a 4 ajtó kinyílik. Figyelmeztetlek, hogy, ha lehet vasbetétes csukával próbálkozz mert elég erősen kell megcsűrnöd. Hát ennyi, próbáld ki nekem bejött, csak kár, hogy be volt riasztva.

Tér akusztikus"

Hülyeség!!! Kérdeztem opelbontóstól...és azt mondta próbálta az egyik vason, de nem működik.

Link to comment
Megosztás:

:D Ma jöttél szembe? :D

De lehet, hogy apád wót :P amúgy céges retekkel :D wót olyan "c" szaggal, hogy jajj :D :D becibáltam tőle mire a telepre vergődtem szegény mazdával pedig végig lent voltak az ablakok pedig majd kifagytam belőle :) és az a kupleráj ami benne volt..brrr... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt most olvastam, probáljátok ki hogy nálatok müködik e

"Opel Astra gépkocsik kinyitása

Úgy van a vezető felöli első kerék, és a vezető felőli első ajtó. Ha egy jól irányzott, és jól kivitelezett rúgással, megküldöd az ajtó kerék felöli sarkát, akkor az ajtó kinyílik. Ha szerencséd van, akkor központis a kocsi, akkor mind a 4 ajtó kinyílik. Figyelmeztetlek, hogy, ha lehet vasbetétes csukával próbálkozz mert elég erősen kell megcsűrnöd. Hát ennyi, próbáld ki nekem bejött, csak kár, hogy be volt riasztva.

Tér akusztikus"

Nincs összefüggés az ajtó sarka, és a zárszerkezet között. Ennyi erővel a rendszámtáblát is lehetne nyalogatni. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs összefüggés az ajtó sarka, és a zárszerkezet között. Ennyi erővel a rendszámtáblát is lehetne nyalogatni. :D

Tőled meg ki is telne ha műxene.. :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

De lehet, hogy apád wót :D amúgy céges retekkel :D wót olyan "c" szaggal, hogy jajj :D :D becibáltam tőle mire a telepre vergődtem szegény mazdával pedig végig lent voltak az ablakok pedig majd kifagytam belőle :) és az a kupleráj ami benne volt..brrr... :D

Hát, ma délután mentem a verdával. Sztem én voltam. (fater ma nem volt semerre) :D Mentem a panorámán, meg ki a fancsikára szétnézni. Létain vissza, vámospércsi, onnan a diószegire, aztán az állomás felé el az eon előtt, onnan rá a szoboszlóira és haza. :P Merre wót? :P De a városba nem égett a vellany.

Link to comment
Megosztás:

Merre wót? :D De a városba nem égett a vellany.

Vámospércsi felé délre, pontos utcát nem tudok, arra nem vagyok annyira járatos -onnan hoztam haza a rozsdaboglyát :D és de, volt olyan fénye, hogy kiütötte a szememet naplencsében :) azért nem tudtam megpillantani ki vagy mi wót.. :D

Link to comment
Megosztás:

Vámospércsi felé délre, pontos utcát nem tudok, arra nem vagyok annyira járatos -onnan hoztam haza a rozsdaboglyát :D és de, volt olyan fénye, hogy kiütötte a szememet naplencsében :) azért nem tudtam megpillantani ki vagy mi wót.. :D

Hát igen arra megfordultam. :D Hmm...ez a megalight ez alapból ilyen? a lámpa be van állítva jól :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm...ez a megalight ez alapból ilyen? a lámpa be van állítva jól :D

Nem, én vagyok túlérzékeny az éles fényre :)

Jah tesa, találtam egy zsír onlány rádiót :D full 70-80-90-es évek diszkózenéi és mixelve.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, én vagyok túlérzékeny az éles fényre :D

Jah tesa, találtam egy zsír onlány rádiót :P full 70-80-90-es évek diszkózenéi és mixelve.. :D :D

Link? :)

Nem tudom, csak nekem furcsa kicsit a fórum? Olyan érdekesek a smájlik, meg egy-két dolog mintha el lenne csúszva. :D

Kifutottam megnézni a sötétben a hekkel ledes sofitáimat. Zsííír! :D Holnap megcsinálom a kapaszkodósban is.

Link to comment
Megosztás:

Jah, hát bocsi a vakításért :D

nnah! Jöhet :D

Semmi gond :P Ez az, én winamppal hallgatgatom :) neeem, nem kell beszónni, hogy ez meg az jobb zenélni.. :D

Link? :D

Nem tudom, csak nekem furcsa kicsit a fórum? Olyan érdekesek a smájlik, meg egy-két dolog mintha el lenne csúszva. :D .

Fentébb ;)

Be vagy bacva? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond :D Ez az, én winamppal hallgatgatom :) neeem, nem kell beszónni, hogy ez meg az jobb zenélni.. :D

KUUURVAJÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kösziii! :D :P :D Én is winampal hallgatok zenét :P :D

Link? :D

Nem tudom, csak nekem furcsa kicsit a fórum? Olyan érdekesek a smájlik, meg egy-két dolog mintha el lenne csúszva. :D

Kifutottam megnézni a sötétben a hekkel ledes sofitáimat. Zsííír! ;) Holnap megcsinálom a kapaszkodósban is.

Én is kiszaladtam, próbáltam telefonnal szembelőni a kocsit... De a telefon nem bírt vele :D Klatty

Link to comment
Megosztás:

Én meg fülhallgatóval. :)

Ezekről a zenékről mindíg az opel jut eszembe.. Debrecenbe van 1 olyan adó, hogy rádiómax. Azon mennek ilyen hasonló zenék. És míg nem játszottam a saját zenéimet transmitterrel addig mindíg a maxot hallgattam vezetés közbe. Aztán..ha ilyen zenét hallgatok mindíg a vezetés és az astra jut az eszembe :D Na meg amikor ezek mentek még az astrák nagyon pár kilóméteresek voltak, meg még talán nem is voltak. :D

Link to comment
Megosztás:

KUUURVAJÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kösziii! :D :D :P Én is winampal hallgatok zenét :P :P

Én is kiszaladtam, próbáltam telefonnal szembelőni a kocsit... De a telefon nem bírt vele :D Klatty

Tegnap onlány tévéztem egy kicsit azt a magyar rádiókat is megkukkantottam a progiban, ott találtam, rákerestem azt tessék ;)

Nna valami hasonlót láttam, nappal.. :)

Én meg fülhallgatóval. :D

Én meg láptoppál tázsvííír :D :D

Debrecenbe van 1 olyan adó, hogy rádiómax.

Jah az is jóóó :D de itthon hiába irányított antennám van valami román adó belezavar.. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap onlány tévéztem egy kicsit azt a magyar rádiókat is megkukkantottam a progiban, ott találtam, rákerestem azt tessék :D

Nna valami hasonlót láttam, nappal.. :)

Én meg láptoppál tázsvííír :D :D

Jah az is jóóó :D de itthon hiába irányított antennám van valami román adó belezavar.. :D

most a max nagyon terjeszkedik. Már Tokajban, Egerben, Borsod közelebbeső területein is lehet fogni.

Link to comment
Megosztás:

most a max nagyon terjeszkedik. Már Tokajban, Egerben, Borsod közelebbeső területein is lehet fogni.

Passz, régóta nem jártam északon :D de legalább a St Pista rádiót nem kell hallgatni :) mondjuk azért van az usb-s fejegység benne, hogy ne is kelljen.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.