Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szegény nemecsek ernő forog a sírjában. :D :)

Vettem pár hónapja egy bricós 220-as ledes égőt, eddíg bírta. Mondjuk nem vártam túl sokat ezer forintért, de remélem nem az a 30 darab fúrt fejű led mekkent meg benne egyszerre. Ezek mind 3-5V-ról működnek? Mert akkor telepakolom a csomiteret velük. :D

Nagyjából minden fehér színű led ott nyit... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudtok valami okosságot az ablaktekerő likjának eltüntetésére? :)

Nem akarok kárpitot cserélni, mert tetszik a mostani, de az a lik nem mutat túl jól... :D

Mintha hening kocsijában láttam volna valami takaróbigyót...

Nemtomhány colos csővéglezáró dugó. Vasbótban lehet kapni.

P9100001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Én viszont olyan on-line boltot keresek ahonnan nyák-ot lehet venni. Győrben régen volt egy kis bolt a piactéren ahol ömlesztve voltak különböző mérető darabok, de az már bezárt.

Link to comment
Megosztás:

Én viszont olyan on-line boltot keresek ahonnan nyák-ot lehet venni. Győrben régen volt egy kis bolt a piactéren ahol ömlesztve voltak különböző mérető darabok, de az már bezárt.

Én innen szoktam rendelni.

Nem sok a postaköltség sem a többi bolthoz képest és időben kihozzák.

Módosítva : ivannorbi
Picit belekontárkodtam, mert nem működött a link, és nem volt egyértelmű, hogy kinek szólt a válasz
Link to comment
Megosztás:

Nemtomhány colos csővéglezáró dugó. Vasbótban lehet kapni.

http://kepfeltoltes.hu/101002/P9100001_www...ltoltes.hu_.jpg

Én viszont olyan on-line boltot keresek ahonnan nyák-ot lehet venni. Győrben régen volt egy kis bolt a piactéren ahol ömlesztve voltak különböző mérető darabok, de az már bezárt.

Vagy eljössz érte hozzám. Van egész is, de vannak pici darabok is. Igaz annyi benzinből már postán is rendelhetsz... (Szabadhegy-Sziget...)

Link to comment
Megosztás:

Én innen szoktam rendelni.

Nem sok a postaköltség sem a többi bolthoz képest és időben kihozzák.

Kösz szépen! :D

Sztem én sosem fogok megbarátkozni az ilyen maszkokkal.. :D :)

Én meg az egyik golyóm odaadnám egy ilyen maszkért lámpákkal. :D Igaz a másikat meg egy SE-szettért, végülis már van 3 kölök. :D

Vagy eljössz érte hozzám. Van egész is, de vannak pici darabok is. Igaz annyi benzinből már postán is rendelhetsz... (Szabadhegy-Sziget...)

Na erre még visszatérünk. :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz szépen! :D

Én meg az egyik golyóm odaadnám egy ilyen maszkért lámpákkal. :D Igaz a másikat meg egy SE-szettért, végülis már van 3 kölök. :)

Na erre még visszatérünk. :D

Még jó, hogy szóltam, hogy tudok eladó se szettet. Igaz akkor asszony gyilkolászna meg téged... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.