Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem kell jégkaparó. Garázsba áll a verda nekem is. :D Csak eléggé hűvös van ott, de nem vészes. :D

Nekem se :) még amíg jó az idő szépen lemosom, kivakarom attól a kevés kis kosztól, körbefotózom, visszaállok vele a garázsba, felteszem a képeket egy kis leírással valami shoppoldalra aztán aki viszi az talán jól jár.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ki Laci? Megköszönném, ha valaki el tudná küldeni nékem CoolAdam számát pm-ben, beszélnem kellene vele /"a" póló ügyben/. Köszi:-) skacok!

Halihó Srácok! Úgy néz ki a hétvégre nem is lesz gépem :D :D szal anyukám munkahelyéről csak beköszönök remélem mindenki jól van az autók is hajtanak! :P :)

amúgy a probléma a Winchester lett és minden adatom menni fog :D :D

nem tudom mikor leszek legközelebb max majd Lacin keresztül üzenek! :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Ki Laci? Megköszönném, ha valaki el tudná küldeni nékem CoolAdam számát pm-ben, beszélnem kellene vele /"a" póló ügyben/. Köszi:-) skacok!

Én Laci :D A számot elküldöm. :D

Nekem se :) még amíg jó az idő szépen lemosom, kivakarom attól a kevés kis kosztól, körbefotózom, visszaállok vele a garázsba, felteszem a képeket egy kis leírással valami shoppoldalra aztán aki viszi az talán jól jár.. :D

Eladod az opelt? :D

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ha már mindenki Megalightosít, gondoltam én sem maradhatok ki belőle, csak nem lehet rossz. Hát nem is az. Ezúton is köszönet Tiv.-nek, hogy elküldte nekem postán ilyen gyorsan.

Íme az eredmény:

Előtte:

DSC_6436_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Utána:

DSC_6439_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mindkét kép azonos beállításokkal készült:

ISO 200, F6.3, 18 mm, 1 mp záridő.

12 perc telt el a két kép között, a motor nem járt.

Szerintem nem rossz.

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ha már mindenki Megalightosít, gondoltam én sem maradhatok ki belőle, csak nem lehet rossz. Hát nem is az. Ezúton is köszönet Tiv.-nek, hogy elküldte nekem postán ilyen gyorsan.

Íme az eredmény:

Előtte:

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/101001/DSC_6436_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Utána:

%7Boption%7Dhttp://kepfeltoltes.hu/101001/DSC_6439_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mindkét kép azonos beállításokkal készült:

ISO 200, F6.3, 18 mm, 1 mp záridő.

12 perc telt el a két kép között, a motor nem járt.

Szerintem nem rossz.

Üdv

Gábor

Én is ma tettem bele. :D Szerintem is elképszető. És szép fehéres fénye van a lámpáknak. Nem pedig hugysárga mint eddig volt. Kérdés, hogy milyen hosszú lesz az élettartama...de az majd kiderül :D

Az eredeti HMMWV 6.5-ös szívó és TD-vel készült,de ez már valami SUV utánzat csak! :D

Kérkelszépen Avanti studebaker 6.0D XUV :) sztem csúnya.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.