Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

El... nem tudom, hogy mit ismer el, meg mit nem, de a mi biztosítónk fizet, a mabisz meg majd valahogy behajtja a pénzt az emberen, meg utólagos feljelentést kell tenni a rendőrségen, mert hogy az emberünknek már időtlen idők óta nincs biztosítása... mint kiderült.

Persze meg lehetne beszélni vele is gondolom, kihagyva a zsarukat, de telefonszámot nem adott... nehogy "utolérjük", gondolom. Erről ennyit.

Óóóó :) akkor Te is kifogtál olyat mint Én :D Január 21én összetörte a kocsim...kiderült nincs biztosítása...szerencsére hivtam rendőröket akkor...mert aztán a határozatot a rendőrök se tudták kézbesíteni neki..szóval akkor Én is csak futhattam volna utána... Na ez tartott szeptemberig, akkor lejárt a határozat meghozatalától a 6 hónap, a rendőrök elküldték a papirt a biztosítónak, ők tovább a mabisz felé és 1 héten belül itt volt a pénzem is.

Link to comment
Megosztás:

A q..va ..nyát neki, meg az összes ilyennek!!!!! :D

Így is mondhatjuk. :D

Óóóó :) akkor Te is kifogtál olyat mint Én :D Január 21én összetörte a kocsim...kiderült nincs biztosítása...szerencsére hivtam rendőröket akkor...mert aztán a határozatot a rendőrök se tudták kézbesíteni neki..szóval akkor Én is csak futhattam volna utána... Na ez tartott szeptemberig, akkor lejárt a határozat meghozatalától a 6 hónap, a rendőrök elküldték a papirt a biztosítónak, ők tovább a mabisz felé és 1 héten belül itt volt a pénzem is.

Hát, remélem ennek hamarabb vége lesz... :S Ráadásul október végén mennénk vele Németországba. Mondjuk szerencsére annyira nem durva, hogy ne tudnánk így elmenni vele, de azért mégis... olyan nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Így is mondhatjuk. :)

Hát, remélem ennek hamarabb vége lesz... :S Ráadásul október végén mennénk vele Németországba. Mondjuk szerencsére annyira nem durva, hogy ne tudnánk így elmenni vele, de azért mégis... olyan nem jó.

Akkor már minek? Addigra vége az Októberfest-nek. Én kocsimat így lezúznák, én azonnal inni kezdenék :D

Bocs, nem gonoszkodok.

Link to comment
Megosztás:

Akkor már minek? Addigra vége az Októberfest-nek. Én kocsimat így lezúznák, én azonnal inni kezdenék :D

Bocs, nem gonoszkodok.

Sose legyen ilyenem, de egyből gondolkodnék, hogy hogy is építsem újra, hány évi munka kell hozzá hogy újra egyben legyen. :) Addig meg maradna a busz meg a bicó

Link to comment
Megosztás:

hány évi munka kell hozzá hogy újra egyben legyen. :D

Addig meg maradna a busz meg a bicó

Igencsak eltelne 1-2 év mire lenne belőle valami :)

Kb.. :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jajjj de retro :D

fs_wartburg_tourist__3_.jpg

Majdnem így nézett ki az enyém is.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igencsak eltelne 1-2 év mire lenne belőle valami :)

Kb.. :P

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jajjj de retro :D

http://www.motorbase.com/uploads/2007/05/1...tourist__3_.jpg[

Majdnem így nézett ki az enyém is.. :D :D

Több az :D

Tényleg szép :D Van itt a tócósban egy zöld 2ütemű. Az is de ki van rettyintve. Krómozás hibátlan, ott ahol kell, mintha most jött volna a gyárból.

Waresz:

51881_wartburg.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép :D Van itt a tócósban egy zöld 2ütemű. Az is de ki van rettyintve. Krómozás hibátlan, ott ahol kell, mintha most jött volna a gyárból.

Waresz:

http://logout.hu/dl/upc/2010-08/51881_wartburg.jpg

Láttam már :P az is jó bőrben van.. :D

Kíváncsi volnék, hogy hanyas kétütemű blokk hajtja :P meg, hogy parkettánál hogyan füstöl :D :) :D amúgy ezek az agyoncsinosítottak nem az én formavilágomat tükrözik :D egykutya lassan minden kocsi csak épp más a gyártó logoja meg 1-2 apróságban térnek el.. :D

Link to comment
Megosztás:

Láttam már :P az is jó bőrben van.. :D

Kíváncsi volnék, hogy hanyas kétütemű blokk hajtja :P meg, hogy parkettánál hogyan füstöl :D :) :D amúgy ezek az agyoncsinosítottak nem az én formavilágomat tükrözik :D egykutya lassan minden kocsi csak épp más a gyártó logoja meg 1-2 apróságban térnek el.. :D

Nekem valahogy ez az új waresz az új astra meg a porsche panamera között van. De a felirat a régi ;) Vajon ez is kong ha megveregeted? :D

Link to comment
Megosztás:

:P Jó kis videó. Belső kameránál szinte még hangszórón is érezni, hogy a motorhang beremegteti az egész kasztnit ;) :D

Ajjé, hogy beremeg :P 4 ezernél iszonyatos üveghang :D és akkor még nem is ültél benne :) van pár srác aki csak 1x ült be mellém, soha többet.. :D :D :D

:D
Link to comment
Megosztás:

:D :D Debrecen plázánál ahol keresztülmész a síneken a fórum felé PADLÓGÁZ!!! REPÜLÉS :D :P

Volt olyan is :D meg amikor megcsinálták a sétálót a nagytemplom előtt :D a Bethlen sarkán sárga, na mondom ezen még átmegyünk :D 3 parketta, 4 szintén és 110-zel be a sétálóra :) azt csak néztek a közterületesek, hogy ki az az állat.. :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt olyan is ;) meg amikor megcsinálták a sétálót a nagytemplom előtt :D a Bethlen sarkán sárga, na mondom ezen még átmegyünk :D 3 parketta, 4 szintén és 110-zel be a sétálóra :) azt csak néztek a közterületesek, hogy ki az az állat.. :D :D :D

:P :D :P ;) Jó is az. Vagy a délisoron van az emelkedő...30as tábla is van ott igaz, de háát...Tájékoztató jellegel van ott :D :P Emelkedtem már ott meg :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.